Poroka-fotograf

ninkica  

član od: 31.10.2008

sporočila: 632

tema odprta - 1. avg 2009 15:27 | ogledi: 3.168 | odgovori: 8

Pozdravljeni!

Ker se z mojim partnerjem septembra poročiva bi rabila nasvet.

Ali kdo pozna fotografa,ki je dokaj cenovno ugoden za področje Dolenjske?Bolj natančno mislim Novo mesto.

Ker je FOTO ASJA ,kar precej "draga",bi rada dobila cenejšega fotografa ki je tudi ugoden in hrkati tudi kvaliteten.

Hvala za nasvete in odgovore.

ninkica

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

1. avg 2009 15:54

Sem ravno danes gledala slike s poroke, fotograf je bil Robert iz Asje, slike pa so enkratne! Res priporočam! Urejene so bile v foto knjigo.

Atina

ewschy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 21

2. avg 2009 11:42

Jaz bi ti samo svetovala, da se s fotografom pred poroko dobo pogovoriš in poveš kakšne fotografije bi rada imela. Tudi povej mu kdo je iz družine in kdo so prijatelji. Na očetovi poroki sta bila 2 fotografa, slike so pa od obeh porazne. Ko smo želeli slike urediti v album je bilo to nemogoče. Družina ni bila niti na eni sliki celotna ali vsaj približno slikana. Na skupni sliki smo bili tako "razmetani", da se ne razloči kdo je kdo. Ženin in nevesta pa sta večinoma slikana naključno. Izpadlo je 2000 brezveznih slik, katere bi lahko posnel 12 letni brat, ki slika vse kar vidi. lp ewschy

ninkica  

član od: 31.10.2008

sporočila: 632

3. avg 2009 20:22

Hvala vsem za pomoč in odgovore. Sva se kar odločila za FOTO ASJO,nama nekako najbolj leži,pa čeprav je malo dražja. ninkica

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

3. avg 2009 20:57

Meni Matic Kuder dela božansko lepe fotografije,je pa drugače iz Ljubljane (no mogoče bo kdaj kateri še kaj prav prišlo) http://www.matickuder.com/ Roncolino Sporočilo je spremenil(a) Roncolino dne 03. 2009 20:58

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

5. avg 2009 11:05

Ne bo ti žal ,če se odločiš za Asjo.Bratranec je imel poroko in sta si dala delat knjigo-300 evr.,ampak ti povem je vredno.Je pa rekel,da mu ni žal,za ta denar,glede na to,da st dala več za cvetje,ki pa ga ni več. mesni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti