Slikanje po fotografiji

asimetra  

član od: 2.1.2008

sporočila: 173

tema odprta - 31. jul 2009 13:43 | ogledi: 3.317 | odgovori: 8

Dober dan.

Zanima me ali kdo pozna koga na Gorenjskem ali v bližnji okolici Gorenjske, ki riše slike po fotografijah. Iščem nekoga, ki bi naslikal družinsko sliko po fotografiji. Slika bi bila darilo za 50 let (v septembru).

Hvala

asimetra

NANA  

član od: 28.9.2001

sporočila: 145

31. jul 2009 13:48

Mislim, da boš tukaj našla dobre risarje. Lep pozdrav.

http://www.decorart.si/slo/

 

Nana

Nana

asimetra  

član od: 2.1.2008

sporočila: 173

31. jul 2009 14:07

To stran sem že gledala...jaz imam bolj v mislih slikanje pri katerih se vidi črte čopiča, torej slikanje s temperami ali čim podobnim. Slišala sem, da to obstaja in upam da bom koga našla, ki bo pripravljen naslikati sliko.... Hvala vseeno. LP asimetra

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

31. jul 2009 15:00

Mi smo to naredili za prijatelja tako, da smo poprosili enega akademskega slikarja, nismo se hecali z nekom kar tako. Mamamia mamamia

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

31. jul 2009 15:09

Tudi jaz sem ravno vceraj dobila sliko narejeno po fotografiji. In je oh in sploh super narejeno. Smo jo dali delati za prihajajoči rojstni dan enega od druzinskih članov. Slikarka je akademska slikarka, drugače moja prijateljica. Je pa iz Mislinje (blizu Velenja). Če želiš kontakt mi piši na ZS. Lizzie

dididala  

član od: 20.10.2008

sporočila: 120

1. avg 2009 11:09

Tudi mi smo pred mesecem zvedli za gospoda, ki je zelo dober portretist in nam je na osnovi fotografije in naših komentarjev o hobijih letega, izdelal prečudovito sliko, da se je slavljenec zjokal. Gospod stanuje na Blokah tel.041519 820 (Strman) dididala

inteligentka  

član od: 23.10.2008

sporočila: 115

27. avg 2009 10:30

oj, jaz rišem tudi portrete, tudi s fotografij, cene le - teh slik pa niso ravno poceni, ker je to delo kar zahtevno, sploh pa, če je več ljudi na fotografiji.. to je dosti zahtevno delo, na fotografijah že ljudje včasih drugače izgledajo, potem pa še to narisat - ljudje pa hočejo perfekcijo in mimogrede je lahko izraz na obrazu malo drugačen.. ker je vseeno človeka v živo risat malo drugače kot s fotografije... koliko pa je gospa pripravljena dati za to sliko in kako velikost želi in v kakšni tehniki? lahko je risba, svinčnik, naravne zemeljske barve ali prav slika - akril ali olje - običajno se s temperami ne dela, ker niso tako obstojne... pa lep pozdrav! inteligentka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti