Arnika, šentjanževka, borovnice, rogla

neznan uporabnik

17. jul 2009 8:15

Elaphus, ja, v bistvu pomaga tudi masaža sama. Ne samo za hrbtenico haha! No, upam, da nisi tiste moje "napotke" brala kot kakšno erotično zadevo, čeprav je itak že sam dotik lahko erotičen..in tudi ljubezen zdravi Po eni strani mi je kar žal, da sem sploh čivknila s temi olji in zelišči..daleč od tega, da bi pamet komu solila. Šentjanževo olje je dobro 2 leti (in morda nekaj čez, če je shranjeno v idealnih pogojih). Mambica, škoda, da se nisi potrudila in nabavila olivno olje. Zakaj pa olje v senci postane motne barve in zakaj tista rdeča barva izgine, mi pa ni jasno in prvič slišim. Aja, Elaphus, še to: z nepravilno masažo se lahko povzroči tudi škoda, tako da poskusi dobiti kakšen (starejši) ilustriran priročnik za masažo. In tako kot povsod, tudi pri masiranju nastopa "sveta trojica": uvod, jedro in zaključek, kar pomeni: sproščanje in ogrevanje aktivno masiranje sproščanje in "hlajenje" Ker smo ravno na Kulinariki: meni je mesenje testa in masaža v osnovi isto, živa stvar, za katero moraš dobiti občutek oz. imeti roko za to. Tiste borovnice na Rogli so pa menda res bile borovnice, a so verjetno pomrznile, zato so prazne. japaja

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

17. jul 2009 10:43

Tole z ohranjanjem oz obnovo hrustanca bo držalo. Moja mama si je z masažo kolka s šentajanževim oljem rešila kolk pred operacijo. En kolk je imela že operiran, precej močne, podobne bolečine so bile tudi na drugem kolku. Po nkem času rednega masiranja s šentj. oljem so bolečine na tem drugem kolku skoraj izginile. Zdaj terapijo občasno ponovi in je čisto OK.

Aja, olje je oljčno.

lp

robida

toppy  

član od: 10.12.2007

sporočila: 282

19. jul 2009 18:03

Prosim za pomoč. Kako pa pripravite arniko v žganju,a jo date na sonce ali na temen prostor?? toppy

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

19. jul 2009 20:34

japaja je napisal/a:
Še zdaj pa ne vem, ali je možno, da tiste borovnice niso bile borovnice ampak brusnice? Na Rogli je pač tako okolje, da vse nekako drugače zgleda in mi je bilo čudno, da na "borovnicah" ni dobesedno nič, pa čeprav je več kot 1000m nadmorske višine.

Brusnic in borovnic pa ja ni težko ločiti. in prav tako nenavadno bi bilo, da brusnice ne bi imele nič plodov, zdaj še zelenih, pa morale bi imeti tudi še cvetove. Borovničevje nima zimzelenih, usnjatih listov, je visoko, grmasto. Brusnice so nizke, z usnjatimi, temno zelenimi listi.

rimljanka - zasebno mnenje

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

19. jul 2009 21:16

toppy, kozarec lahko postaviš na sonce ali polsenco.

Tinkturo pri uporabi tako zunanji, kot notranji vedno mešamo z vodo !!!

kobra 1

neznan uporabnik

19. jul 2009 21:19

Toppy, eno pest cvetov dam v liter žganja in pustim približno dobre 3 tedne namakati. Jaz ne dam na sonce. Potem precedim v temno steklenico. Z arniko ne smemo pretiravati in nabasati teh cvetov preveč. Če je preveč močna, lahko povzroči težave na koži, kdor ima občutljivo. Rimljanka, seveda so bile borovnice, so bile visoke in nežnih listov. Ampak spodaj pri tleh so pa bili kakor malo usnjati in temnejši. In niti ene same borovnice nisem videla, pa sem prav brskala po grmičkih. Se mi zdi čudno, da bi bile že pobrane, saj tam je tako visoko, da bi morale biti šele zdaj zrele? Ne vem, itak jih ne nabiram, sem samo nekomu obljubila, da bom pogledala, če so že zrele. Pa je ta nekdo potem dal pripombo, da lahko da so pomrznile. V glavnem - sonce je tako tolklo in po 3 urah na tisti vročini je čisto možno, da sem vse skupaj narobe videla japaja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

19. jul 2009 21:24

Najbrž so v času cvetenja res pomrznile, ni to nič neobičajnega. Zrele bi pa tam gori komajda lahko bile, vsaj na osojnem ne, sploh, ko je bilo tako hladno cel mesec dni..................

rimljanka - zasebno mnenje

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti