Knjiga kamor se vpisujejo recepti!!

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

16. jul 2009 22:51

Tisti zvezek v Leonardu je pošel, sem ga pa dobila kot darilo pri nakupu ene tako nagravžno drage torbice, da bi pripadal še kak.

Je pa tako čeden, da vanj sploh ne pišem.

Imam pa zvezek s spiralo, trde platnice, dodatno priliman še trakec iz trgovine s trakci. Platnice so pralne, roza. Imam idejo, da bi na računalnik nekaj napisala na naslovnico in sprintala na tisto samolepljivo polo belega papirja, ki ga imajo v papirnici in gre v printer.

Predhodni zvezki pa so trde platnice in oblečeni v samolepljivo barvno folijo, da se dajo brisati, dodano s trakcem.

Zdaj sem bila 2 meseca brez računalnika in interneta. In kako bi se izmazali iz take situacije, če računate, da je računalniški dostop neranljiv ?

F r i n a

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

16. jul 2009 23:01

frina, si ne predstavljam... sem pa vesela, da si spet med nami!!!

tulka

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

17. jul 2009 7:12

Jaz imam še moj stari zvezek iz gimnazije, kamor sem pisala recepte. Na začetko zvezka so črke po abecedi, da se lažje najde, kaj iščeš. Občasno ga še vedno uporabljam, čeravno so listi ponekod mastni in porumeneli. sedaj pa sem večinoma na kulinariki. ko  mi je kakšen recept zanimiv, ga shranim in probam. če mi je všeč, ga sprintam in vložim v folijo in v mapo lepo po abecedi, da lažje najdem. Ver nimam prenosnega PC in dosti tudi v službi visim gor mi je to najlažja oblika shranjevanja receptov.

Kyara

patka  

član od: 16.8.2008

sporočila: 372

17. jul 2009 10:19

Jaz sem si pa pred kratkim vzela ogromno časa in si vse recepte prepisala na računalnik, jih sprintala in vsak list posebej dala v PVC mapo, potem pa v fascikel. Je super, ker tudi če se ti kaj popaca lepo mapo obrišeš in niso popacani in mastni listi. Sem pa vse potem po abecedi zložila v fascikel da lažje dobim recept. patka

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

17. jul 2009 10:32

ko bi bila se jaz tako disciplinirana . Jaz si recept natisnem/ali pa prepisem, potem pa roma v mapo (te imam po kategorijah) dokler ga ne preizkusim. Sele preizkuseni gredo pa v zvezek (cisto navaden A5). Saj mi ni treba omenit da je zvezkov malo map pa ogromno LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

18. jul 2009 6:10

Takega imam jaz samo so na njem jagode, da je bolj slasten, hehe

Kyara

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

18. jul 2009 6:44

Kar nekaj polnih rokovnikov je nastalo v vseh teh letih. S prihodom računalnjika še nekaj polnih registratorjev in potem še beležka + paket.

Drugače pa so tisti zvezki tudi meni padli v uč ...

kobra 1

Zoda  

član od: 8.5.2007

sporočila: 25

19. jul 2009 21:36

Lenča - kje si pa kupila tale fascikl (moji recepti). Zanima me tudi cena. Ali ima katera zvezek izbrani recepti od Založbe Obzorja? Zanima me, kako je debel oz. koliko listov ima? Zoda

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

20. jul 2009 15:40

Fascikle ( rednike), ki jih je mogoče obrisati in so na njih krasni motivi sadja so naprodaj v Intersparu, včasih še v kaki drugi trgovini. Ti fascikli nimajo hlač tj. škatle.

Recepte iz Kul-Slo imam v fasciklu z vzorcem sočnih češenj.

F r i n a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti