Take in drugačne teme

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

11. jul 2009 14:35

Ko sem jaz odkrila ta portal, se je na njem večji del kuhalo, izmenjevalo mnenja o receptih, tu pa tam je kdo kako močno temo navrgel. In mi je bilo všeč. Ok, sploh ni napak, da se kakšna vsakdanja tema pojavi tudi na tem "gospodinjskem" portalu, pa čeprav o kroglicah in modelčkih pa o sponkah, pa tudi o kaki hrani za pse, mačke, pa kakšen potopis ala Proxima ali Ežoj ali pa btw Vendy, hvala za prispevek o bivšem Hr premierju, ali za nekatere tako nespodobnih oblačilnih reportih. Če pa bi res želela prebirati teme o zdravstvenih problemih članov portala, pa bi se vpisala na med.over.net. Pa se nisem. Ker ko rabim medicinski nasvet ali pomoč, se obrnem na svojega zdravnika. Ker o svojih nosečniških načrtih razglabljam s svojim partnerjem in morda najboljšo prijateljico ali pa z mamo, nikakor pa ne s celotno Slovenijo, pa čeprav varno skrita za nickom. Še najmanj pa bi komu na netu razlagala o svojih posteljnih dogodivščinah ali o eventuelnemu ljubimcu. Še vedno mi je portal kot celota všeč, ni pa mi všeč razmišljanje v smislu - pač vklopi filter če ti kaj ne paše, kaj se oglašaš če nimaš nič pametnega za povedat in podobno. Predvsem od tistih ki nimajo niti enoletne kilometrine tukaj. Pa čeprav to ni merilo za pripombe, je pa poznavanje članov iz načina njihovega pisanja oz srečevanj. In ko vam nekdo v "obraz" pove stvari ki jih nočete slišati kot odgovore na vaša vprašanja, jih pač preslišite ali pa o njih razmislite. Pa lep sončen popoldan iz Štajerske. jass

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

11. jul 2009 14:54

Res gre za to kolikorat se kaj pojavlja, čeprav je forum odprt vsem temam, si tako jaz kot večina obiskovalcev verjetno želi pretežno kulinarične in gospodinjske teme, ne pa političnih in zdravstvenih tem. Ker v osnovi smo kulinarični portal, ne splošni portal.

Filtra pa ni več! Forumi so razdeljeni v dve velika sklopa, levo so kulinarični forumi, desno pa nekulinarični forumi (na glavni strani forumov seveda). Oba sklopa se med seboj ločita tudi barvno. Obstaja še tretji sklop večno zelenih  tem, ki je nekaj posebnega, tam so teme, ki so od posebne vrednosti, kulinarične (ločevalna dieta) ali nekulinarične (malo za hec).

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

11. jul 2009 15:55

jass je napisal/a:
Ko sem jaz odkrila ta portal, se je na njem večji del kuhalo, izmenjevalo mnenja o receptih, tu pa tam je kdo kako močno temo navrgel. In mi je bilo všeč. Ok, sploh ni napak, da se kakšna vsakdanja tema pojavi tudi na tem "gospodinjskem" portalu, pa čeprav o kroglicah in modelčkih pa o sponkah, pa tudi o kaki hrani za pse, mačke, pa kakšen potopis ala Proxima ali Ežoj ali pa btw Vendy, hvala za prispevek o bivšem Hr premierju, ali za nekatere tako nespodobnih oblačilnih reportih.Če pa bi res želela prebirati teme o zdravstvenih problemih članov portala, pa bi se vpisala na med.over.net. Pa se nisem. Ker ko rabim medicinski nasvet ali pomoč, se obrnem na svojega zdravnika. Ker o svojih nosečniških načrtih razglabljam s svojim partnerjem in morda najboljšo prijateljico ali pa z mamo, nikakor pa ne s celotno Slovenijo, pa čeprav varno skrita za nickom. Še najmanj pa bi komu na netu razlagala o svojih posteljnih dogodivščinah ali o eventuelnemu ljubimcu.Še vedno mi je portal kot celota všeč, ni pa mi všeč razmišljanje v smislu - pač vklopi filter če ti kaj ne paše, kaj se oglašaš če nimaš nič pametnega za povedat in podobno. Predvsem od tistih ki nimajo niti enoletne kilometrine tukaj. Pa čeprav to ni merilo za pripombe, je pa poznavanje članov iz načina njihovega pisanja oz srečevanj. In ko vam nekdo v "obraz" pove stvari ki jih nočete slišati kot odgovore na vaša vprašanja, jih pač preslišite ali pa o njih razmislite. Pa lep sončen popoldan iz Štajerske.jass

 

Lepo napisano, jass; podpišem v celoti! 

Predvsem tudi mene moti, da se vedno usajajo prav tisti, ki nimajo še nobene "kilometrine" na teh forumih. Tisti, ki npr.v teh mesecih od 13 začetih tem odprejo samo 2 kulinarični, (ali pa od 4 nobene ali pa od 19 vsaj 10 itd itd - sem pač prijateljica številk, sorry 

So res tako neiznajdljivi, da še niso slišali za med.over.net, ringaraja, bibaleze, mami.si  in kar je še podobnih forumov? Ali pa le na tihem želijo kak kvalificiran nasvet od vendy, rimljanke, proxime, frine, mamamie idr strokovnjakov, potem jih pa sesujejo, kao "eh, saj sem tudi jaz to vedel, kaj pa misliš da si?" ?

Zanimivo, da ne opazijo, da je njihovo nerganje in "branjenje zatiranih" vsaj enako zoprno kot Vendelinino poučevanje (le da ima Vendy večinoma prav - o stilih pa pač ni da bi govoril)...

Če bi vsaj pluska nabavili, bi se mi zdelo še nekako upravičeno...

Nasja

 

Sporočilo je spremenil(a) Nasja dne 11. 2009 15:57

Sporočilo je spremenil(a) Nasja dne 11. 2009 16:11

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

11. jul 2009 15:59

jernej je napisal/a:

Forumi so razdeljeni v dve velika sklopa, levo so kulinarični forumi, desno pa nekulinarični forumi (na glavni strani forumov seveda). Oba sklopa se med seboj ločita tudi barvno.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Pregledno in lepo narejeno. Človek bi rekel, da je skoraj nemogoče, da se n.pr. nedavno razglabljanje o kavitaciji odpre v forumu Kulinarične teme/Mnenja in recepti. Nevednost, malomarnost...? Pa saj me to niti ne moti le pravil, po katerih se temo uvrsti med dovolj "napačno uvrščene", "neumne/prazne", "preveč intimne" da je zrela za ključ, najbrž ne bom kmalu razumela. V bistvu je pomembno, da pravila razume moderator, meni se pa lahko zgodi le, da ob odpiranju nove teme fajn v temo, kar pa tudi ni smrtno nevarno

LP, V.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

11. jul 2009 16:31

Obiskovalci v pol primerih dajejo teme v napačen forum in jih potem prestavljam, če vidim. Prestavljanje je trenutno še malo nerodno narejeno, ravno to izboljšujem zdaj in bo potem bolj ažurno. Bi pa pomagalo, če bi uporabniki sami dajali zdravstveno temo med zdravje ne pa med kulinariko.

Imate pa prav, načeloma so najbolj glasni tisti, ki niso prispevali s pluskom. To je nepisano pravilo. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

11. jul 2009 21:51

Sem se v nekaj letih, kar sem tu na forumu, veliko naučila. Predvsem od tistih, ki so mi veliko manj prizanesljivo kot to včasih počne draga Vendy jr. poočitali marsikaj in me ciljali direkt v čelo. Sem pač takrat začela razmišljati, da drugi drugače dojemajo nekatera pisanja nas samih ali tistih, ki mislijo oziroma mislimo podobno. Ok, človek se uči, dokler je živ. Jaz tudi iz žaljivk, ki so na tem forumu ali po zasebni pošti letele name, potegnem nauk. Sem se včasih sicer čudila, kako podrobno nekateri spremljajo pisanje nekaterih in potem čez čas usekajo, kot da bi čakali v zasedi, in se spraševala, kako se jim sploh ljubi to početi, potem pa spoznala, da smo si pač različni. Resdi je, da gre vsak od nas skozi različne faze in da so obdobja, ko iz nekega razloga pač pišeš več, tudi zato, ker pač potrebuješ nek odziv, iščejo pomoč, želijo slišati "drugo mnenje", pa čeprav od neznancev. Ok. Eni na to gledamo tako, drugi drugače. Eni opozarjajo na pasti takega razgaljanja in dajem jim prav. Ker sem tudi iz tega potegnila en nauk. Sem pač tip, ki zlepa nisem užaljena. In ki si o nekaterih tu posatvljenih vprašanjih sicer misli svoje, a zaradi vsega, kar se je dogajalo, in predvsem zaradi lastne izkušnje večinoma odmolčim. Če se mi zdi primerno oziroma lahko pomagam, to skušam narediti. Skušam se izogniti provokacijam, sicer pa razmišljam nekako tako kot jass in NAsja. In kljub vsemu sem tu gor našla nekaj čudovitih ljudi. Mamamia Kot sem rekla, zelo različni smo si mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti