Medobčinski inšpektorat

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

10. jul 2009 15:28

Loni, ne se hecat. Kako lahko nekdo pri polni zavesti vpraša tukaj, kaj je v pismu, naslovljenem na moža, pa še priporočenem? In še na pošti čaka. Tega res ne morem doumeti....................

rimljanka - zasebno mnenje

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

10. jul 2009 15:40

Če je tema tako neumna, zakaj pa še te ne zaklenete? Očitno se je tule fino malo norca delat - iz sebe in iz drugih?

saša

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

10. jul 2009 15:44

Oprosti, spagon, nihče se ne dela norca - edino to je možno, da se malce norca dela sama avtorica vprašanja, ker za božjo voljo, kako le naj bi kdo od nas vedel, kaj naj bi tam notri bilo

rrr

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

10. jul 2009 15:48

Hej mogoče pa misli,da smo tu vsevedi oziroma jasnovidci pa bomo videl kaj piše v njenem pismu,jo oj prejoj ampak ko bi to bila pisem iz sodišča več nebi dvigovala in menebi še dones glava bolela od njih. chappy

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

10. jul 2009 16:02

chappy je napisal/a:
Hej mogoče pa misli,da smo tu vsevedi oziroma jasnovidci pa bomo videl kaj piše v njenem pismu,jo oj prejoj ampak ko bi to bila pisem iz sodišča več nebi dvigovala in menebi še dones glava bolela od njih. chappy
Tudi če ne dvigneš, boli glava, ker se po ponovnem poskusu vročitve upošteva, kot da si pošiljko prevzela. Velja za sva priporočena pisma. mamamia mamamia

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

10. jul 2009 16:03

rrr, saj ne rečem da vprašanje ni neumno, samo če je že res toliko trapasto, potem se temo zaklene in basta. Če se je zaklenilo teme s cisto in krvomočnico, kjer se govori o dejanskih problemih ljudi (ampak očitno se to ne sme več), potem se lahko zapre tud to temo, ali ne?

Če tale post od Chappy ni delanje norca, pol sem pa jaz bicikel ...

saša

Sporočilo je spremenil(a) spagon dne 10. 2009 16:04

neznan uporabnik

10. jul 2009 16:24

Jaz se pa ne bom delala norca (in se strinjam s spagon) in bom poskusila odgovoriti: verjetno je kazen. Ni pa nujno. medobčinski inspektorati in redarstvo so bili ustanovljeni za pokrivanje parkiranja, pokopališč, javnega reda in miru, oskrbe s pitno vodo, zagotavljanja reda na javnih površinah... Odguglaj medobčinski inšpektorat in boš našla kaj več? Kadar koga od naših ni doma in poštar prinese priporočeno pošiljko, tudi pokukam ali je s sodišča, z univerze, banke, komunalnega podjetja itd. človeja pač malo skrbi, malo ga pa firbec matra. Da se pač pripraviš na bombo.. (če je bomba) Ko je moj sin dobil obvestilo o priporočenem pismu, sem ga za nekaj dni skrila, da se je v miru pripravil na izpit. in ga je uspešno opravil. Bogve če bi se lahko skoncentriral na študij, če bi pošto prejel takrat, ko je bila prinešena? Sem vprašala poštarja kaj da je in ko sem videla, da je pričakovana bomba, je pač nisem aktivirala. In še to: če je že kdaj vprašanje neumno, ni potrebno, da so tudi odgovori v tem stilu. Pa kaj res ne razumemo, da je včasih težko postaviti vpprašanje tako, da bi bilo vsem prav? Če je tema o špangicah pa ni problema? Ma u končni fazi me briga! NE, ni res! Briga me za vse in za vsakogar na tem svetu (če malo zafilozofiram), kajti to je moje okolje, v katerem živim tukaj in zdaj! Pa lep pozdrav japaja

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

10. jul 2009 17:29

Japaja, tiste špangice so več ali manj štos, na račun katerega je bilo veliko smeha in nikomur ni bila povzročena nikakršna škoda, kar npr. za neustrezno uporabo krvomočnice, ki je jaz niti slučajno ne poznam, pa rimljanka pravi, da zna bit strupena, ne moremo reči in je bolje tako zaključiti temo. Tudi v naši hiši so bili določeni hudi problemi in verjameš ali ne, jaz sem se tudi obrnila na osebo, ki veliko ve o takih ali drugačnih  "arcnijah" in sem ji hvaležna za vedno, ob vseh njenih dobrodošlih nasvetih in vzpodbudnih besedah, pa smo seveda zvesto in dosledno sledili zdravnikom in njihovim usmeritvam.  Je pa verjetno tudi to res, da človek včasih laže potoži ali pa poišče "pomoč" pri ljudeh, ki niso sicer nikakor vpleteni v dogajanje, probleme, stisko..... Po drugi strani je pa tudi res, da na internetu nismo tako anonimni, kot bi želeli in verjamemo, da smo....zato resnično nima smisla javno razgaljati tako občutljivih stvari, kot je zdravje in druge intimne zadeve...

rrr

Aja  

član od: 11.1.2002

sporočila: 142

10. jul 2009 17:33

Japaja, se podpišem pod tvoje pismo. Aja

neznan uporabnik

10. jul 2009 18:26

Ma ja, Ribaracarak, jaz itak jemljem tole celo moje življenje kot štos. Res, brez heca. in špangice so štos. In video o oplojevanju kobile so štos. In še veliko stvari tukaj gor je štosd. Hvalabogu!! In če imamo za štose lahko na razpolago milijon strani, potem bi bilo dostojno, da se tudi za take teme, ki govorijo o konkretnih stiskah in problemih ljudi, najde vsaj desetina približno uporabnih odgovorov in ne zgražanje nad nepismenostjo avtorja vprašanja? Včasih ljudje komaj čakamo, da nabašemo na nekoga, ki je življenskih opravil manj vešč kot mi, in potem na njegov raćun sebi lažno dvigujemo ceno? Sem pač občutljiva na to temo, ker sem v življenju srečala veliko senzibilnih ljudi, ki so se sesuli v krutem svetu. Pa ne mi zdaj nakladat o naravni selekciji in unmu komadu od Colonije "Samo najjači ostaju". Jst nimam od tega, da je svet okoli mene nikakav, prov nč! najhujša kazen je, da ostaneš edini pameten v praznem svetu, kjer se sicer sem pa tja prikaže kakšen zombi.. Bom pa rekla še nekaj: ljudje se ne bi razgaljali kar tako tja v tri dni, če ne bi bili v stiski. Je potrebno včasih veliko poguma in zajemanja sape, da se izpostaviš in poveš, kaj te muči. In tudi tvegaš, da se pametnjakoviči delajo norca iz tebe. Ja, ja, vem, da je Kulinarika namenjena kuhanju... zato je tudi že 1000 strani v zvezi s prehranjevanjem, svaka čast, kapo dol itd. Ampak tlele levo zgoraj imamo pod Forum zapisano "druženje". Če je ta rubrika odveč, predlagam da se ukine in se objavlja samo in zgolj recepte? japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti