Darilo za diplomo

nina88  

član od: 6.3.2007

sporočila: 66

tema odprta - 9. jul 2009 12:55 | ogledi: 3.834 | odgovori: 3

Pozdravljeni?

Kakšno darilo se kupi nekomu ki je diplomiral na dodiplomskem študiju in nas povabi na kosilo? Sem ožja sorodnica, diplomirala pa je ženska.

lp

Nina

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

9. jul 2009 13:04

Če gre za ožje sorodstvo, potem se skorajda predpostavlja, da bo ožje sorodstvo seznanjeno s tem, kaj slavljenec počne in kaj želi in je zato lahko darilo bolj personificirano. Ali pa se morda slavljenca kar vpraša. Zato investigirajte, kaj si slavljenka želi. Ali pa vprašajte starše, kaj bi jih podarili in zložite neko darilo, ki bo kompatibilno z darilom staršev. In če zlagate denar skupaj, potem ga zložite toliko, da ga bo skupaj več, kot pa znaša strošek kosila, na katerega ste povabljeni. Da ne bo uboga študentka imela s tem še dodatnega minusa. Vendelina jr.

nina88  

član od: 6.3.2007

sporočila: 66

9. jul 2009 13:53

Aha. Recimo povabljenih bo nekje 10. V kakšni vrednosti pa naj bi bilo darilo in npr. kaj? Nina

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

9. jul 2009 15:52

nina88, na začetku ti je vendelina lepo napisala, da bi malce povprašali . Odvisno, kaj jo zanima, morda se darilo lahko naveže na njen študij ali diplomo. Takole na pamet je težko svetovati. Zase vem, da bi bila vesela na primer dobrega pisala (mont Blanc, cross, rexpen, pelikan), a ko je Vendelina to enkrat predlagala, se je izkazalo, da mnogim pa takšna reč, četudi vredna več sto ali tisoč evrov, ne pomeni nič. Zato je toliko bolj pomembno poznati tistega, ki mu kaj podarjamo. Zato staknite glave in se posvetujte, to je moj predlog. Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti