Zdravje

vesnapavlin  

član od: 23.5.2009

sporočila: 25

tema odprta - 8. jul 2009 19:26 | ogledi: 1.732 | odgovori: 6

Pozdravljeni,

zanima me če mi kdo zna odgovoriti na naslednje vprašanje. Pred mesecem dni sem imela pregled pri ortopedu zaradi bolečine v ramenih, on mi je dal blokado. Po nekaj dneh roke nisem mogla več premikati, zaradi blokade. Roka je postajala vse debelejša in trda. Šla sem nazaj na pregled in on je dejal da kaj takega še ni videl, dal mi je antibiotike ter rekel da gre za inficiran hematom. Čez nekaj časa so se mi težave in bolečine v roki zmanjšale, vendar so se sedaj spet pojavile nazaj in sicer v še hujši obliki. Hodim na kontrolo v bolnišnico kjer mi ne znajo nič pomagati, v NM. Zanima me če mogoče kdo ve kako se odpravi, pozdravi hematom, če je mogoče že imel kdo takšne probleme kot jih imam jaz.

Že vnaprej se vam zahvaljujem za vašo pomoč.

Lep pozdrav

Vesna

vesnapavlin

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

8. jul 2009 19:36

Hematom naj bi bil krvni strdek in res ne vem, kako si predstavljaš, da ti bomo na kuharskem forumu pomagali oz. svetovali. Lepo pojdi k svojem dohtarju in z zdravo roko udar po mizi, če ti brez tega ne zna/noče nihče povedati, kaj zdaj... Če sam ne ve, naj te pošlje drugam. Z obkladki si pa najbrž že probala. Sicer pa je za takšna vperašanja bolj primeren med.over.net portal. Ognjič

vesnapavlin  

član od: 23.5.2009

sporočila: 25

8. jul 2009 19:44

Glej ognjič, ne pričakujem da mi boste rešili probleme, sam zanima me če ima kdo kakšen nasvet in če je kdo že imel takšne težave kot jaz. vesnapavlin

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

8. jul 2009 19:48

Vesnapavlin, poglej zasebna sporocila. lp, proxima

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

8. jul 2009 19:49

Naredi pa tako, kot pravi Ognjič. K svojemu zdravniku in ZAHTEVAJ, da te resno obravnava.

rimljanka - zasebno mnenje

neznan uporabnik

8. jul 2009 22:33

Pa komot lahko še kakšnega spremljevalca ali spremljevalko s sabo vzameš, dostikrat pomaga, če nisi sam. japaja

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

9. jul 2009 12:45

Takoj nazaj k ortopedu. Lp Nasha

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti