Finančni inštruktor

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

tema odprta - 3. jul 2009 18:03 | ogledi: 1.384 | odgovori: 3

ali mogoče pozna kdo delo finančnega inštruktorja, ali pa je to celo sam, prijateljica je brez zaposlitve pa jo zanima to delo ali je to delo ali samo na..g, baje so full dobri zaslužki, jaz pa sem malo v dvomih?

anitram1

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

3. jul 2009 18:15

Tega vprašanja pa čisto zares ne razumem

rrr

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

3. jul 2009 18:30

Po moje misli delo finančnega inštruktorja , ki ga ponuja firma Finmart. No, jaz sicer ne vem, ker pa spremljam vse, kar se tiče zaposlovanja, sem ta oglas že večkrat zasledila, se stalno ponavlja. Na nekem forumu o zaposlitvah sem prebrala, da je to res bolj nategovanje, da jih stalno menjajo in ne plačujejo. Meni je vsak tak oglas, ki se konstantno pojavlja v medijih, sumljiv. Sicer pa poguglaj in boš našla informacije. korenckova

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

3. jul 2009 21:08

Prijateljica, ki je brez zaposlitve, ampak je slišala za eno zaposlitev, kjer so fuuuullll dobri zaslužki... in kaj za vraga misli, da bi jo taka druščina ljudi, ki dobro zaslužijo, kar povabila medse, ali kaj? Malo manj naivnosti, saj sta polnoletni, mar ne? Nič, ampak čisto nič ne prileti iz neba in je treba samo loviti. Če nekdo nima zaposlitve, naj išče zaposlitev. Naj pogleda, kaj zna, kaj bi lahko naredila, da bi dobila zaposlitev, naj razmišlja o samozaposlitvi, naj razmišlja, kje lahko dobi denar za dodatno šolanje.....ne pa da išče fantazijske službe..... Če bo iskal tako, kjer so fuuuuullll dobri zaslužki, bo zelo dolgo časa nezaposlen. You should have known that by now. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti