Začimbe iz tunizije

brucella  

član od: 29.1.2008

sporočila: 67

tema odprta - 2. jul 2009 22:57 | ogledi: 4.530 | odgovori: 21

Pozdravljeni!

Prišel je čas, ko vas tudi jaz moram prositi za pomoč dragi kulinarični prijatelji. Namreč, stvar je taka. Prijateljica mi je iz Tunizije prinesla en paket z osmimi majhnimi zavojčki začimb. Med njimi je tudi žafran. Ker vem, kakšne so cene žafrana, je tale očitno ponaredek (celoten zavoj je stal nekaj dinarjev). Sama žafrana nisem nikoli uporabljala, pa me mika.

Ker vem, da je uporaba žafrana delikatna zadeva, ker lahko privede do krčev in prebavnih motenj pri predoziranju, me zanima, koliko je tista prava količina (npr. noževa konica za tri osebe?). Naj omenim, da imam dva majhna otroka. Ali je lahko zanju že majhna količina preveč? Sploh pa tega žafrana, ki ni preverjen? Ima kdo kakšne izkušnje?

Hvala za odgovore in lep pozdrav!

brucella

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

2. jul 2009 23:04

Mogoče imaš žafraniko in ne žafran. RadaJem

brucella  

član od: 29.1.2008

sporočila: 67

2. jul 2009 23:21

Joj, ko bi le vedela. Gor piše safran. Bogsigavedi kaj je noter. Zato tudi sprašujem, če je kdo že kupil te začimbe in ve. brucella

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

3. jul 2009 0:01

 

Žafranikini "laski" so dosti "debelejši" od pravega žafrana. Jaz žafran redno uporabljam, je pa trajalo nekaj časa, da sem se ga navadila. Risoto milanese je ena klasičnih jedi, lahko dodaš piščanca ali škampe, Lazagna z morskimi sadeži je v bazi (moj recept ) in seveda paella je ena klasičnih jedi.

Vanja

bojči  

član od: 13.7.2006

sporočila: 258

3. jul 2009 7:40

Sigurno je žafran.Jaz ga uporabljam pri pripravi vseh vrst rižot,dodaj ga malo,ker je močnega okusa.Včasih ga dam tudi med omake za testenine,pa tud v kako omako.Treba je probat. bojči

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

3. jul 2009 7:47

bojči je napisal/a:
Sigurno je žafran.bojči

Jaz pa nisem tako zelo preričana. Žafran je drag kot žafran. Žafranika ni, jo je enostavno vzgojiti in posušiti nje cvetove. Koliko tisočev brazd pravega žafrana pa je potrebno za tak paketek, kot ga  omenjaš.........

Povej za začetek, brucella, kako izgleda ta začima ali pa prilepi fotko.

Še v informacijo, kako je s cenami žafrana: http://www.safrandugatinais.fr/fr/safranboites.htm

rimljanka - zasebno mnenje

Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 03. 2009 08:06

sarabande  

član od: 1.5.2002

sporočila: 879

3. jul 2009 8:23

Brucella, na daljavo je težko povedati, ali je to, kar ste dobili res žafran. Mogoče je najbolje, da kupite pri nas eno vrečko pravega žafrana in primerjate okus. Pri nas stane žafran of Kotanyja nekaj čez 1 EUR za vrečko v kateri je 0,12 g žafrana. Koliko bi dali za en kg ni težko izračunati, cifra je res astronomska.

Miroslav Vulović

sarabande  

član od: 1.5.2002

sporočila: 879

3. jul 2009 8:27

Pa še nekaj sem pozabil. Če imate žafraniko, ta ne bo imela značilnega vonja, ki ga ima žafran, kar tudi lahko ugotovite, ko boste primerjali pravi žafran in žafraniko.

Miroslav Vulović

neznan uporabnik

3. jul 2009 8:47

Brucella, tele paketki iz Tunizije so zeloo sumljiva roba. Jaz sem jih kupila tam pred leti in je vse romalo v smeti, ker je bil fake. Brez okusa, brez vsega. Četudi je prijateljica naletela na poštenega prodajalca, v paketu zagotovo ni žafrana. Odprite zavojček in poskusite, če ima katera od začimb sploh okus po začimbah. jancka

brucella  

član od: 29.1.2008

sporočila: 67

3. jul 2009 9:06

Hvala vsem za odgovore! Res ste zlati. Nisem še nič odpirala, ker sem jih ravnokar dobila. Bom pa danes odprla nekaj kar poznam in bom videla, tako kot mi je svetovala jancka. Tudi nasvet od sarabande bom poslušala in kupila pravi žafran za primerjavo. Hvala še enkrat vsem. Bom pa poskusila paket poslikati in kasneje prilepiti sliko. Lep pozdrav. brucella

brucella  

član od: 29.1.2008

sporočila: 67

3. jul 2009 9:16

Evo, mi je uspelo. Shrani.si No upam, da bo zdaj. Za primerjavo sem priložila čajno žličko. brucella Sporočilo je spremenil(a) brucella dne 03. 2009 09:18

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti