Sanader odstopil

julijasi  

član od: 20.7.2006

sporočila: 130

1. jul 2009 20:23

vendelina kar daj si duska. me prav zanima tvoje mnenje. lp. a

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

1. jul 2009 20:37

Kaj nismo enkrat. če ne že večkrat rekli, da bomo "tu" politične zadeve dali na stranski tir ?

 (julijasi mene tudi)

kobra 1

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

1. jul 2009 20:42

Ja, smo, kobra 1. Bi bilo res škoda, če bi tudi ta portal umazali z njo! Ognjič

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

1. jul 2009 20:54

Če bo tema postala preveč "mejna", bomo že uredili, na pravem tiru pa je že.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

1. jul 2009 21:14

Seveda Vendelina Jr želim slišati tvoje ekselentno mnenje, zakaj ne. Sploh če se proklamiraš za kompetentno osebo. Fajn . No vidiš Rimljanka, pa nekaj dvomiš o občestvu na Kulinariki. Če se je par članic odločilo da se določene teme tukaj ne bodo obravnavale je to povsem njihov problem. Kdo pa jim je dal pravico odločati o tem ? Kdo jih jih je pooblastil da izrekajo mnenje večine ? Ker če one lahko potem tudi jaz jasno in glano povem mojo odločitev: tudi aktualne (ne zgolj politične ) teme se bodo komentirale na tem forumu. In če ne bo nihče hotel sodelovati pri tem bom pisal pač sam. LP hedonist

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

1. jul 2009 21:31

Rekli smo, da bomo prepirljive teme dali na stranski tir, ne politične. To ni sinonim, čeprav jih večina postane v nekaj dneh tudi prepirljivih.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

1. jul 2009 21:39

Ma kakšna politika neki, tisto o praščih, koritih in demokratičnih volitvah mi je všeč!

ežoj

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

2. jul 2009 9:07

hedonist, če morda mene šteješ med onih par članic: jaz se nisem nič odločila, ker to pač ni moj portal, ampak od Jerneja. In nimam nobenega problema v zvezi s tem. Je pa res, kot je že kobra 1 napisala, da je bilo v nekem obdobju volitev oz. podobni priložnosti, se več ne spomnim natančno, rečeno in napisano od urednika, da se s politiko ne bo smrdelo na tem portalu. In jaz se s tem popolnoma strinjam, ker je dovolj portalov, namenjenih zgolj politiki. Ko/če bo tega smrdenja tu toliko, da me bo motilo, se bom pač poslovila od kulinarike.net in si našla mesto tam, kjer mi bo lepše. Ognjič

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

2. jul 2009 9:17

hedonist je napisal/a:
Če se je par članic odločilo da se določene teme tukaj ne bodo obravnavale je to povsem njihov problem. Kdo pa jim je dal pravico odločati o tem ? Kdo jih jih je pooblastil da izrekajo mnenje večine ? Ker če one lahko potem tudi jaz jasno in glano povem mojo odločitev: tudi aktualne (ne zgolj politične ) teme se bodo komentirale na tem forumu. In če ne bo nihče hotel sodelovati pri tem bom pisal pač sam. hedonist

No, malo čudno si predstavljaš to, kdo tukaj odloča. Tako je, kot je napisala Ognjič. Ko boš imel svoj portal boš pa ti odločal, o čem se bo in o čem se ne bo pisalo.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

2. jul 2009 9:22

Odkar imamo V2 in ločene ostale teme in kulinarično gostpodinjske teme, se lahko piše tudi o politiki, dokler je na nivoju, ko pa nivoja ni več se zaklene ali pa prestavi na stranski tir in/ali zaklene. S tem pa nisem rekel, da bi želel da je tega čim več, ampak kakšno je pravilo. Možnost je, si pa želim čim manj prašičjih tem na tem portalu. Predvsem zato, ker o njih beremo res že povsod.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti