Masažni stol za masiranje celega telesa

nina88  

član od: 6.3.2007

sporočila: 66

tema odprta - 30. jun 2009 21:51 | ogledi: 20.243 | odgovori: 13

Lepo pozdravljene!

Potrebujem vašo pomoč. Mami bo kmalu stara 40. let, in smo se odločili, da bi ji več sorodnikov skupaj kupilo masažni stol. Zbrati imamo namen okrog 300-400€, sedaj pa me zanima,ali se da dobiti za to ceno tisti masažni stol, ki masira noge, hrbet, roke,....skratka ima pozitivne učinke na telo in zdravlje, in ali je za to ceno že dovolj dober stol. Ker na internetu sem gledala take stole okrog 3000-5000 €.

Kje bi se ga splačalo kupiti, in kaj moram še gledati pri nakupu?

Ste zadovoljni z njim tisti ki ga že imate?

Lp

Nina

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

30. jun 2009 22:34

Mojemu očetu smo kupili masažno blazino, ki jo daš na kauč in masira od vratu do pete, pa jo je uporabljal mogoče en teden. Dobro premislite pred nakupom.

Vanja

neznan uporabnik

1. jul 2009 8:40

nin88, pravi masažni stol res stane celo premoženje. Za 400 € boste dobili ceneno robo - jaz sem pred časom kupila masažni nastavek za v avto, pa je stal 150 € . Koliko potem takem stane prava stvar? Moja prijateljica dela v salonu z masažnimi stoli, tako da sem lahko po mili volji preizkušala vsaj 15 različnih stolov. Najcenejši je bil nekje 1000 €, pa je bila masaža v primerjavi s pravim masažnim stolom prav brezvezna. Prepričana sem, da si mama zasluži kaj več, kot nekaj cenenega. Za ta denar ji rajši kupite nekaj dostojnega - zmenite se s kakim maserjem oz. ji dajte bone za 10 masaž, če bi tako radi podarili masažo. Obstajajo pa tudi veliko cenejše masažne blazine za noge ali vrat. Jaz sem to kupila staršem za božič, pa sta bila zadovoljna. In seveda, po nekaj časa sta obe zadevi obležali, ker ju noben ne uporablja. Enako kot pri vas, Vanja. Res dobro razmislite o nakupu. Meni se to zdi nekako tako, kot če bi hoteli za 400 € kupiti potovanje na Sejšele. To nekako ne gre. jancka

Ivica  

član od: 5.2.2006

sporočila: 12

1. jul 2009 9:54

Čestitam Jancka za podane izkušnje in razmišlanje! Tudi sama sem si pred dobrim letom za rojstni dan zaželela masažni stol in skoraj bi se zgodilo, da bi mi ga mož in sin kupila. Prav takrat, ko je bila moja želja najbolj vroča, me je prijateljica povabila na predstavitev masažnih stolov in blazin. Prijateljica, ki se pač psihologiji ponudbe ne more upreti, si je stol kupila za 800 € (bila je obletnica delovanja firme in je bil velik popust, sicer je bila redna cena - mislim cca 1400 €), zraven pa je v dar dobila še masažno blazino (ki jo je takrat bilo možno kupiti za ceno 300 €), katero je podarila meni. Sama sem se odločila, da najprej nekajkrat preizkusim masažni stol pri njej doma in potem razmislim o nakupu. Ugotovila sem, da mi je masažna blazina za hrbet več kot dovolj (pa še to uporabljam izredno redko) in še dobro, da se nisem odločila za masažni stol, ki bi sameval tudi pri meni. Prijateljica namreč hodi na masaže k maserki in stol resnično zelo redko uporabi. Tudi sama, ko pridem k njej na obisk, se ne spomnim, da bi ga uporabila. Predmetni masažni stol je sicer zelo v redu, s kar nekaj različnimi funkcijami, ampak samo v primeru, da ga resnično dovolj koristiš. Zato nin88, resnično dobro razmislite o nakupu! Tako dober predlog jancke, da kupite morda bone za masaže ali pa da se dogovorite s kakšnim maserjem, bi morda veljalo upoštevat! Lep dan vsem! Ivica

adalbert  

član od: 2.2.2008

sporočila: 285

1. jul 2009 10:36

Se strinjam, možu so v firmi kupili masažni stol in na njem se nabira prah. adalbert

janesa  

član od: 27.5.2007

sporočila: 20

1. jul 2009 10:57

Tudi pri nas se nabira prah. Še vedno je najboljša ročna masaža. Lp janesa

baška  

član od: 24.3.2008

sporočila: 221

1. jul 2009 12:27

Moja tašča si je pred tremi leti kupila masažni stol za 1000 €. Ampak ga redno uporablja, ima postavljenega v dnevni sobi pred televizorjem in zvečer, ko s tastom in svakom gledajo televizijo, se tudi masirajo. Če ima človek interes in resnično željo, potem stvar že uporablja. lp baška

nina88  

član od: 6.3.2007

sporočila: 66

1. jul 2009 12:29

A tako pol pravite. Jah denarja za pravo robo bo itak premal zbranega. ja bo bolj naša druga varianta, da ji za ta denar rajši kupimo kakšnen aranžma za toplice, all inclusive, pa kakšno savno zraven.....za recimo teden dni, oče pa doplača pa gresta skupaj. hvala za vaša mnenja lp Nina

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

1. jul 2009 12:58

baška je napisal/a:
Moja tašča si je pred tremi leti kupila masažni stol za 1000 €. Ampak ga redno uporablja, ima postavljenega v dnevni sobi pred televizorjem in zvečer, ko s tastom in svakom gledajo televizijo, se tudi masirajo. Če ima človek interes in resnično željo, potem stvar že uporablja. lpbaška

Tudi moja tašča in tast sta masažni stol (vendar ni tak, ki bi masiral še roke in noge) pred par leti dobila za darilo. Postavila sta ga v dnevno sobo pred TV in nekaj časa (morda mesec, dva) je bil res v uporabi. Potem pa je kar obmiroval (oz. se ga je uporabljalo le kot fotelj). Ko sem ju vprašala, če jima masaža ne ustreza več, sta rekla, da ju tiste vibracije oz. brnenje (ki res ni bilo neslišno) spravlja ob živce pri gledanju TV. Se mi pa zdi, da tudi ta stol ni bil v nekem visokem kvalitetnem oz. cenovnem rangu. Jah, kaj hočemo, včasih se ljudje tudi prenaglijo pri svojih željah.

Mojca

bluoka  

član od: 21.8.2007

sporočila: 42

1. jul 2009 13:36

nina88 je napisal/a:
ja bo bolj naša druga varianta, da ji za ta denar rajši kupimo kakšnen aranžma za toplice, all inclusive, pa kakšno savno zraven.....za recimo teden dni, oče pa doplača pa gresta skupaj.
tudi midva z možem sva bila letos januarja v toplicah, točneje v Strunjanu, za njegov 40. rojstni dan in sva se imela čudovito. Boljš kot stol :) bluoka

tutifruti  

član od: 21.10.2005

sporočila: 151

2. jul 2009 14:35

Dobila za rojstni dan masažno blazino. Vse sem zelo razočarala ker sem jim pač kar direkt rekla, da je spet nekaj za prah nabirat. In res se. V dveh letih je bila samo enkrat poskusno uporabljena. Meni se zdi to bv (čisto brez veze), in ne vem kakšne učinke naj bi imelo - poleg tega, da te dela nervoznega tutifruti

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti