Kaj podarjate za rojstne dneve vašim moškim?

matisa  

član od: 22.9.2004

sporočila: 92

tema odprta - 29. jun 2009 8:55 | ogledi: 4.346 | odgovori: 24

Pozdravljeni,

ravno včeraj smo s prijateljicami odprle temo kaj podariti moškemu za rojstni dan.

Vsak ima rad drobne pozornosti ali nepozabna darila, mene pa zanima s čim razveseljujete ob njihovih jubilejih ali kar tako svoje moške ve?

Pozdravček

matisa

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

29. jun 2009 9:12

Z menoj , to je itak največja sreča, ki ga je doletela . Ognjič

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. jun 2009 9:24

Velike punce jim podarjamo sebe. Po možnosti imamo ob tem veliko rdečo mašno okoli pasu...if you get my drift. Tiste, ki pa še niso dovolj velike, jim pa podarjajo športno opremo in tople bombažne spodnjice....))))) V blagem upanju, da bodo vse nekoč velike, vse lepo pozdravljam . Vendelina jr.

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

29. jun 2009 9:27

helou, dolgčas je bil tukaj brez tebe Ajoj, sem prišla takoj popravit, da me kdo ne sklinca, da pišem v njihovem imenu: torej, meni je bilo dolgčas! Ognjič Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 29. 2009 09:28

neznan uporabnik

29. jun 2009 11:51

No, jaz pa glih ne verjamem tema dvema predzadnjima postoma. Mogoče se sliši dobro, ja.. smo takih učinkovitih(?) fraz navajeni, a me prav zanima, kako to v živo izgleda? "Dragi, za tvoj rostni dan ti podarjam sebe!"? japaja

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

29. jun 2009 12:10

japaja je napisal/a:
No, jaz pa glih ne verjamem tema dvema predzadnjima postoma. Mogoče se sliši dobro, ja.. smo takih učinkovitih(?) fraz navajeni, a me prav zanima, kako to v živo izgleda? "Dragi, za tvoj rostni dan ti podarjam sebe!"? japaja
Poskusi in če ne umre od smeha v prvih 5s je verjetno ok darilo Roncolino

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

29. jun 2009 12:11

japaja, to zgleda tako, kot kdo prebere. Pri nas ni treba nič povedat, je vse jasno brez besed. In ne nazadnje so darila tako osebna stvar, da najbrž ne bo nobena tu pisarila, da je pa npr. svojem ONEM za rojstni dan kupila ringelček al pa tatoo za na prašnike in mu to gor obesila/nalimala, zraven pa še mejčken...karkoližepočela Ognjič

matisa  

član od: 22.9.2004

sporočila: 92

29. jun 2009 12:36

uf, vidim, da me sodimo še v kategorijo 'še ne dovolj velikih punc' ;) no kakorkoli že, to so res osebna darila... ampak če odštejemo te sorte osebna darila... kaj jim pa sicer podarjate? so vmes tudi kakšne uporabne zadeve, ki so jih prav tako zelo veseli? kaj pa sicer podarjate svojim moškim prijateljem? matisa

neznan uporabnik

29. jun 2009 12:37

He he, jaz sem prebrala tako, kot je bilo napisano. In sem si potem tudi točno tako predstavljala. In to me je v bistvu spravilo v smeh, sem pač take vrste človek, da vse sproti vizualiziram. Kaj naj bi bilo pa tako zelo intimnega pri darilih iz Red shopa pa tudi ne vem. Saj se na temle forumu dosti intimnosti razkrije. Je pa malo nerodno, če se nekateri med sabo poznajo. No, kar se ringelčkev in ostalih stvari tiče, je pa to že taka industrijska ideja, da je dolgočasna in neizvirna. Zdaj so v modi čisto druge zadeve, bolj dekadentne in profane. Mislim pa, da je matisa postavila dva različna vprašanja v enem. Nekaj je ob jubilejih in nekaj čisto drugega je "kar tako". Nekje pridejo v poštev ribiške palice (pa naj gre ribe lovit, če drugega ne obvlada), drugje pa mogoče kaj bolj vzpodbudnega. Če je potrebno. Tako da, matisa, če hočeš kaj konkretnega, postavi konkretno vprašanje. Sicer se bomo prepucavali, kdo je boljši oziroma katera je boljša? japaja

matisa  

član od: 22.9.2004

sporočila: 92

29. jun 2009 12:45

japaja, no pa se omejimo na najbolj izvirna darila, katere podarjate svojim moškim prijateljem? se strinjam, da mora človek človeka dobro poznat, da točno ve kaj mu kupit... ampak saj veste izvirnosti in kopice smeha ni nikoli preveč... pa še to: na smrt me zanima kaj se skriva pod temle 'Zdaj so v modi čisto druge zadeve, bolj dekadentne in profane.'... matisa

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

29. jun 2009 13:05

Jaz sicer s tole točko "podarjam ti sebe" ne morem ugnati mojega - sem že poskusila, priznam, ampak ni ugriznil v vabo:) Bi bilo pa fajn, da bi vsako leto za njegov roj. šla v šoping in kupila zase nekaj lepega, češ, danes moram biti lepa samo za tebe :) Poskušam pa vedno vključiti še sebe k darilu, kar pomeni, da mu kupim 2 karti za kako športno prireditev (tu ne morem falit) in me pač mora vzeti s seboj :) Gigi_84 Sporočilo je spremenil(a) Gigi_84 dne 29. 2009 13:05

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti