Betonske kanalete

rjavolaska  

član od: 28.6.2009

sporočila: 3

tema odprta - 28. jun 2009 22:08 | ogledi: 2.284 | odgovori: 2

Lepo prosim vse, ki veste za ugoden nakup kanalet ali pa če jih kdo dela sam, če mi lahko javite. Hvala!

rjavolaska

rjavolaska  

član od: 28.6.2009

sporočila: 3

28. jun 2009 22:46

Hvala za lep sprejem! Seveda tudi kuham, kuham in samo kuham - za naše delavce, zato sem prav vesela vašega sprejema na kulinariki. Res sem velikokrat pokukala na hitro za kakšen recept, nisem pa sploh vedela za članstvo, ker pač nisem imela toliko časa. Sedaj pa je hvala bogu več dežja in s tem malo počitka zame in sem brskala po tejle moji najljubši kulinariki. Ko bom imela več časa, bom še sama povedala kakšno svojo kuharsko in pekarsko skrivnost. Zelo rada pečem sladice. Saj sem v google tudi gledala, pa je toliko tega, nikjer pa kaj poceni. Ali pa kakšen količinski popust. Ker bom nato potrebovala še ciprese, ploščice, parket,... Pa še okoli hiše nevem kaj naj dam ali plošče ali kar zabetoniram ali tlakovce ali pa kar pesek. Vsak nasvet je dobrodošel. Saj kuha in zidava prav pašeta skupaj. LP rjavolaska

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti