Michael jackson

feferon  

član od: 27.8.2007

sporočila: 114

5. jul 2009 21:11

p|na je napisal/a:
Zelo zanimivo : http://globalgrind.com/content/778859/JORDAN-CHANDLE
Po stilu pisanja je očitno, da je ta članek napisal en velik jacksonov fan in praktično ne pomeni ničesar. Na veliko pogrebih sicer nisem bila, ampak povsod so pokojnega opisovali kot dobrega, poštenega... ne glede na to, kakšen je bil v resnici. Ker se to pač spodobi. Prav je, da se spomnimo na Jacksonov prispevek glasbi, ki je bil ogromen. Bil je in ostal bo legenda. Ostalih, manj lepih podrobnosti iz njegovega "čudaškega" življenja ni treba komentirati. Če ne drugega, zato ker se tako spodobi. feferon

neznan uporabnik

5. jul 2009 23:16

Mislim, da se temu reče pieteta.. Še ena od skoraj pozabljenih besed, kot so dostojanstvo, dostojnost, čast, obzirnost.. japaja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. jul 2009 12:14

No, če tele še kdo ni sam našel: Full version of Thriller, 13 minut in 40 sekund. Lahko štejete filme, na katere se video referira in lahko tudi iščete filme, ki so se referirali po tem videu. Pa lahko na odjavni špici pogledate, koliko inputa je v zadevo dal Michael sam. Pa lahko tudi zaplešete. Tako, kot ste v osemdesetih. Če v osemdesetih še niste plesali, lahko še vedno plešete v tem stoletju. Ker človek nikoli ne ve, kateri ples je njegov zadnji. Zato je najbolje, da se pleše vsak dan. http://www.youtube.com/watch?v=hOj5H5W9zYo Vendelina jr.

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

10. jul 2009 19:48

mamamia je napisal/a:
Dejstvo je, da je MJ zaznamoval svetovno glasbeno sceno (glej Vendyijin post), pa najsi bo komu všeč ali pa ne. Svoje mesto v zgodovini bo imel in prav je tako. Četudi ga marsikdo ni maral, mu je za tisto, kar je naredil, treba dati priznanje. Glede njegovega življenja je pa tako: nihče od nas ni bil zraven, iz vsega, kar mediji počno (in to sceno kar obvladam), je pa hudo težko izluščiti, kaj je sploh res in kaj ne. Sploh ameriški mediji krojijo javno mnenje po čistvo svojih pravilih in to je ena od reči, ki mi je ob prihodu tujih tv postaj na naš trg ni niti malo všeč. Ampak pustimo to. Če je imel 20 plastičnih operacij, jih je pač imel. Pa kaj potem? To je njegova stvar, ne moja. Njegovo početje z otroki, domnevne zlorabe - poznamo ameriški sistem, ki nikomur ne prizanaša, niti zvezdnikom ne. Najprej mediji nekoga linčajo, potem pa mnogim, ki teosebe ne marajo, ni prav, če se izkaže, da je resnica malce drugačna. Pa saj ni samo njegov primer tak, veliko drugih je šlo skozi podobne preizkušnje. Nam,opazovalcem, ostane le to, da iz vse zmešnjave informacij izluščimo najbolj verodostojne. Ampak, ker smo pod kožo vsi krvavi, verjamemo pač bolj tisto,kar nam je povšeči, četudi dejstva kažejo drugače (toliko slabše za dejstva ...). MJ je bil Nekdo in to bo tudi ostal. Mamamia mamamia
Ja tale ameriški sistem je res enkrasen O.J. Simpson veselo šeta po Ameriki, Woody Allen pa nemoteno snema filme zraven se mu pa še vsi klanjajo. Meni je bil všeč komentar ene zvezdnice: (glede M.J.) Pol ženska - pol moški, pol bel - pol črn, pol - živ pol mrtev. Suzi

neznan uporabnik

10. jul 2009 19:57

Rimljanka in Jernej, sori, men se pa tole zdele tolk in tolk cajta po smrti MJ zdi pa čist zares BREZ VSEBINE. Glede na ažurno zaklepanje tem o tekočih življenskih problemih bi pričakovala, da se tale o pokojnem MJ pa že res zaklene? Ali pa se motim in bo razglabljanje o njegovih nevemkajže komu prineslo v življenju kakšno rešitev? Sori...... ? Mislm..če imamo zaklenjene teme o zdravstvenih težavah živih ljudi, dejmo zaklent ena predvidevanja kaj je blo lohk z nekom, ki je že zdavnesj adijo, narobe..?! In še enkrat sori, ne vem kako je lahko tale tema pomembnejša od cist, priporočenih pisem in tretjega otroka? Človk je mrtev madona, dejmo se ukvarjat z živimi? Tolk o vsebini brez vsebine, Jernej. Sporočilo je spremenil(a) japaja dne 10. 2009 20:05

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

10. jul 2009 20:29

japaja, zdaj pa prosim, nehaj....

Vanja

neznan uporabnik

10. jul 2009 20:37

Vanja, kaj sem pa tacga rekla? japaja

kozamurnik

sporočila: 2311

10. jul 2009 21:02

Nehajte no!!!! Saj je veliko drugih stvari o katerih se lahko pogovarjamo.A je res treba nenehno dokazovat kdo je bolj pameten,kdo užaljen, kdo kaj sme in kdo ne. Mnenja pa sem da bi tudi temo lahko zaklenili. Da bo že enkrat mir! kozamurnik

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

10. jul 2009 21:06

japaja je napisal/a:
Vanja, kaj sem pa tacga rekla?japaja

 

NI ti treba na petih forumih tečnarit in govorit eno in isto.

 

Rimmy, jernej, za tole pa jaz predlagam, da se zapre...

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti