Michael jackson

p|na  

član od: 1.3.2004

sporočila: 234

3. jul 2009 20:16

Ne, tvojega opozorila nisem pravzaprav nikjer opazila. In čeprav imaš moderatorski naziv (nič kaj zavidljivega), me neke grožnje res ne tangirajo in nevem zakaj jaz svojega mnenja ne smem napisati (1. post), ostali pa so lahko mirno pisali. In dokler se je žalilo MJ je bilo vse ok, takrat nisi podala nikakršnega opozorila, ko pa jaz to "naredim" nekomu pa dobim kao opozorilo, ki bi ga morala celo prebirati med vrsticami "al neki" in se ga bati ali kaj? Heh. In pa še : tudi jaz nisem odgovarjala na tvoje poste, tako da jaz prav tako nisem mogla biti žaljiva do tebe. Kaj praviš? nina Sporočilo je spremenil(a) p|na dne 03. 2009 20:17 Sporočilo je spremenil(a) p|na dne 03. 2009 20:17

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

3. jul 2009 21:00

Pinči, daj nazaj v drugo, okej? Za vse, ki pa imate rade dobro produkcijo in ne frčite perja za čisto vsako malenkost.... Voila, pravkar še na CNN in potem v globalni vasi.....Vaja 23. 6. za koncert. Na posnetku nihče ne razpada niti ni znakov, da se te produkcije niso lotili maksimalno. Zdaj si pa samo mislite, česa nikoli ne bomo videli. http://www.youtube.com/watch?v=vbNNJXkxUhU Vendelina jr. Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 03. 2009 21:23

p|na  

član od: 1.3.2004

sporočila: 234

3. jul 2009 21:54

Sem gledala posnetek...še je imel tisti "touch". Kapo dol. :) nina

sarin  

član od: 14.1.2009

sporočila: 114

4. jul 2009 23:03

Katastrofa....MJ je umrl,na tem svetu ga ni več,podali ste različna mnenja,nekateri so v štartu pisali neumnosti in niso bili opozorjeni,drugi povejo svoje mnenje,ki dejansko ni žaljivo pa jih opozarjate.Forum se mi ja na trenutek zazdel tak kot,da lahko čez umrle pišemo neke gluposti,ki smo jih slišali(noben od nas pa ne ve kaj je res)če pa tiste,ki so na forumu,seveda določene postavimo na realna tla(pametnjakoviče)je pa vse narobe in so že opozorila!!! Kaj pa tisti,ki se ob vprašanju,ki ga zastavimo delajo norce oz. ne svetujejo ampak grajajo in pametijo po svoje tako,da včasih ne veš ali bi sploh vprašal,ker se najde določen,ki te naredi za neumnega?In največkrat taki niso opozorjeni in lahko pišejo po mili volji kar jim pade tisti trenutek na misel..... Je to prav? sarin

giga 33  

član od: 29.1.2009

sporočila: 46

5. jul 2009 3:05

Že tri dni oklevam ali bi, ali ne. Pa bom. Glede obtožb o pedofiliji samo to : ČE BI BIL KRIV, BI BIL TUDI OBSOJEN! Mislim da zakon velja tudi za tiste ki so polni keša. Bil je dober človek,daroval je veliko denarja.Na žalost je bil obkrožen z hijenami in podobnimi paraziti. Upam da vsaj zdaj vidi koliko ljudi ga je spoštovalo in jim zanj ni bilo vseeno. Naj bo srečen vsaj zdaj tam zgoraj. Takega talenta pa svet ne bo več videl. In to ni samo moje mnenje ,samo poglejte malo naokrog. KRALJ JE BIL IN BO OSTAL-ZA VEDNO! giga 33

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

5. jul 2009 9:30

Dejstvo je, da je MJ zaznamoval svetovno glasbeno sceno (glej Vendyijin post), pa najsi bo komu všeč ali pa ne. Svoje mesto v zgodovini bo imel in prav je tako. Četudi ga marsikdo ni maral, mu je za tisto, kar je naredil, treba dati priznanje. Glede njegovega življenja je pa tako: nihče od nas ni bil zraven, iz vsega, kar mediji počno (in to sceno kar obvladam), je pa hudo težko izluščiti, kaj je sploh res in kaj ne. Sploh ameriški mediji krojijo javno mnenje po čistvo svojih pravilih in to je ena od reči, ki mi je ob prihodu tujih tv postaj na naš trg ni niti malo všeč. Ampak pustimo to. Če je imel 20 plastičnih operacij, jih je pač imel. Pa kaj potem? To je njegova stvar, ne moja. Njegovo početje z otroki, domnevne zlorabe - poznamo ameriški sistem, ki nikomur ne prizanaša, niti zvezdnikom ne. Najprej mediji nekoga linčajo, potem pa mnogim, ki teosebe ne marajo, ni prav, če se izkaže, da je resnica malce drugačna. Pa saj ni samo njegov primer tak, veliko drugih je šlo skozi podobne preizkušnje. Nam,opazovalcem, ostane le to, da iz vse zmešnjave informacij izluščimo najbolj verodostojne. Ampak, ker smo pod kožo vsi krvavi, verjamemo pač bolj tisto,kar nam je povšeči, četudi dejstva kažejo drugače (toliko slabše za dejstva ...). MJ je bil Nekdo in to bo tudi ostal. Mamamia mamamia

neznan uporabnik

5. jul 2009 10:54

Moj ožji žlahtnik je bil v času grde ločitve (kar večinoma so) osumljen oz. obtožen zlorabe svoje hčerke. Vsakič potem, ko sem ga videla, kako se je pozdravil s svojo hčerko (objem, poljub), sem "prepoznavala" geste, ki so potrjevale to obtožbo.... Tisto, kar mi je včasih delovalo normalno, je zdaj s to stigmo obarvalo stvari drugače. Dvom "kaj pa če je res? lej lej, pa res jo je za desetinko sekunde preveč dolgo držal za roko in lej lej, res jo gleda malo preveč dolgo..." Ti dvomi so bili kar nekaj časa v moji glavi. (hvalabogu, v srcu ne!) In to kljub temu, da mi je njegova žena v detajle razložila, kako ga bo "sesula". Bila je dovolj inteligentna, da se je zavedala, da se najbolje ribari v kalnem. "Kot mati hčerke je dovolj, da zelo čustveno prizadeto izrazim skrb za svojo hči, kako me skrbi zanjo in kako opažam, da MOGOČE NEKAJ ne štima." Res se je potem že v štartu vse vrtelo okrog zagovarjanja obtožb in dokazovanja, da temu ni tako. Je pa pridobila psihološko prednost in v tem smislu je šlo tako naprej do konca. In kar je najhujše, še celo moj žlahtnik je začel dvomiti o sebi. Vsak gib je dobil drugačen predznak, malo manj kot sfrklalo se mu je od tega, da je namesto da bi se obnašal spontano, najprej pomislil, kako bo to izgledalo navzven. Pa kaj bom govorila, inteligentni ljudje (pa ni važno ali so pozitivni ali negativni) vedo, kako se stvarem streže.. Imamo v zgodovini dovolj dokazov za to, da velikokrat ponovljena laž postane resnica. Pa tudi bolj ko je neverjetna, bolj je sprejemljiva (kajti "to je pa taka p......rija, da jo verjetno ne bi nihče upal izjaviti, če ne bi bilo res!!") Pa kaj bom govorila, prepričana sem, da je marsikdo od nas, ki nismo MJ, že doživel kakšno krivo obtožbo in se skoraj požrl zaradi tega. Sem se pa zdajle spomnila, da ni tako dolgo tega, kar je bilo meni pripisano, da sem "ena druga".. In NI ŠANS, da DOKAŽEM, da nisem. Vedno je vse odvisno od tega, kaj iščeš. Če iščeš podobnosti, jih boš našel. Če iščeš razlike, jih boš našel. Za mene sta pa še vedno najbolj merodajni kategoriji "in flagranti" in "corpus delicti". Psihološki profil je pa samo eden od pripomočkov. japaja

neznan uporabnik

5. jul 2009 10:57

PS: Ob takem očetu, kot ga je imel MJ, bi se pa meni že zdavnaj odpulilo. Tko da če mene kdo vpraša, še dobro da je lahko sploh kaj dal od sebe. In dal je veliko. japaja

p|na  

član od: 1.3.2004

sporočila: 234

5. jul 2009 18:30

japaja odličen post. prav tako sarin, mamamie in gige33. v popolnosti se strinjam z vsem. :) nina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti