Michael jackson

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

2. jul 2009 19:29

Kar naj pride, ga bom vprašala, kaj je res in kaj ne korenckova

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

2. jul 2009 23:27

O ne, in jaz sem šla tole temo brat pred spanjem... pol se bom pa spraševala, zakaj...?

tulka

p|na  

član od: 1.3.2004

sporočila: 234

3. jul 2009 15:10

korenckova je napisal/a:
p|na je napisal/a:
ireneja je napisal/a:
Jaz sem prvo vprašala, če je razpadel. ireneja
SRAM TE JE LAHKO! Michael Jackson je imel bolezen, ki se ji je rekla "vitligo", kožna bolezen, ki prizadane tako temnopolto kot svetlopolto populacijo in koža na določenih mestih izgublja pigment. Verjetno si lahko predstavljate, da se na belopoltem človeku to veliko manj vidi, kot na temnopoltem! "Pogooglajte" malo in boste videli, kako to izgleda. Verjetno se je potem odločil, da si pobeli še ostalo kožo, kmalu zatem je bil skoraj že čisto brez pigmentacije. A ni nihče opazil, da je bil na starejša leta že čisto skoraj prozorno bel??!? DA! Brez pigmentacije! No, pa tudi če si jo je dal kar tako pobeliti, meni je bil z belo poltjo definitivno boljši kot temnopolt. Pa tudi plastične operacije...če mu je pasalo, hvala bogu. In točno to kar je napisala anajana...za vse dobro kar je naredil pa ni važno, ne? Važno, da je bil bel in da je imel plastične operacije. Bu hu pa kaj potem. In brigajte se že enkrat zase. nina
Forumi so zato, da vsak izpostavi svoje mnenje, vsaj kolikor jaz vem. Iz tvojega pisanja pa veje huda nestrpnost do vseh, ki drugače mislijo, plus rasna diskriminacija (da ti je bolj všeč z belo poltjo). Tako da.... ti svetujem, da se resno pobrigaš zase in razmisliš, če je tak odnos dober. Vsaj to. korenckova
Diskriminacija? Ker sem rekla, da se mi z belo poltjo bolj dopade kot s črno? NE draga moja, to je le moje mnenje! In ti lahko ponovim : Da, lepši! Zadnjič sem po naključju gledala 2 videospota zapored...prvi je bil iz mladih let, ko je še bil črn, drugi je bil iz konca 80ih, po operaciji, z dolgimi skodranimi lasmi,... In ja, lepši mi je bil kasneje, sorry, če tega ne preneseš a kje je tule diskriminacija? Iz mojega posta ne veje nikakršna nestrpnost, kvečjemu sem stopila v bran pokojnemu človeku, kateri je bil meni osebno čudovit. Za razliko od vas ostalih pametnjakovičev. Me zanima kaj v življenju ste dosegli, da lahko tako samozavestno govorite čez ostale. nina

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

3. jul 2009 15:28

Ojej, če pa to ni nestrpnost, pa res ne vem, kaj je.... korenckova

kozamurnik

sporočila: 2311

3. jul 2009 15:30

Nehajte no,lepo vas prosim. Ne glede na to,kako mnenje ima kdo o njem, si zasluži vsaj MIR! Tudi smrt ni več to kar je bila. Včasih so nam rekli: o mrtvih vse dobro. Sicer je bolje nič ! . kozamurnik

marussska  

član od: 18.5.2008

sporočila: 12

3. jul 2009 18:12

[citat]SRAM TE JE LAHKO! Michael Jackson je imel bolezen, ki se ji je rekla "vitligo", kožna bolezen, ki prizadane tako temnopolto kot svetlopolto populacijo in koža na določenih mestih izgublja pigment. Verjetno si lahko predstavljate, da se na belopoltem človeku to veliko manj vidi, kot na temnopoltem! "Pogooglajte" malo in boste videli, kako to izgleda. Verjetno se je potem odločil, da si pobeli še ostalo kožo, kmalu zatem je bil skoraj že čisto brez pigmentacije. A ni nihče opazil, da je bil na starejša leta že čisto skoraj prozorno bel??!? DA! Brez pigmentacije! No, pa tudi če si jo je dal kar tako pobeliti, meni je bil z belo poltjo definitivno boljši kot temnopolt. Pa tudi plastične operacije...če mu je pasalo, hvala bogu. [/citat] Tukej poglejte vse o bolezni, video lepo prikazuje kako se mu je koža spreminjala. http://www.genspot.com/video-193493/kako-se-je-micha Sicer pa mislte si kar hočte...pomoje ne bomo nikol vedel kaj je blo res. marussska

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

3. jul 2009 18:42

p|na je napisal/a:
Iz mojega posta ne veje nikakršna nestrpnost, kvečjemu sem stopila v bran pokojnemu človeku, kateri je bil meni osebno čudovit. Za razliko od vas ostalih pametnjakovičev. Me zanima kaj v življenju ste dosegli, da lahko tako samozavestno govorite čez ostale. nina

Ne da nisi nestrpna, si in tudi žaljiva si do nas, ki bojda nismo toliko dosegli v življenju, da bi se smeli oglasiti s svojim mnenjem in še s pametnjakoviči nas zmerjaš. Daj, razmisli.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

p|na  

član od: 1.3.2004

sporočila: 234

3. jul 2009 19:46

A res? A vi pa niste žaljivi do pokojnega človeka? nina

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

3. jul 2009 19:56

Upam, da si opazila, da sem te opozorila. Mnenja o MJ pa nisem pisala, torej nisem mogla biti žaljiva.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti