Michael jackson

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

2. jul 2009 12:10

rimljanka je napisal/a:

Resničmo, ampak resnično upam, da boste toliko strpnosti pokazale tudi do katetrregakoli običajnega smrtnika, obtoženega (in ne obsojenega) pedofilije.

Res? Ne verjamem. RadaJem

marussska  

član od: 18.5.2008

sporočila: 12

2. jul 2009 16:22

Na dan je že pricurjala oporoka. Michael Jackson je zapisal, da svoje imetje predaja v roke družinski fundaciji (Michael Jackson Family Trust), navedel je, koga pooblašča za izvršilca oporoke, omenja tudi, da je namenoma iz nje izpustil Debbie Rowe in da za skrbništvo otrok pooblašča svojo mamo Katherine, če pa to ne bo mogoče, pa je izrazil željo, da bi za otroke poskrbela Diana Ross. http://www.genspot.com/Bookmarks/Bookmark.aspx?bookm marussska

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

2. jul 2009 16:29

rimljanka je napisal/a:

Resničmo, ampak resnično upam, da boste toliko strpnosti pokazale tudi do katetrregakoli običajnega smrtnika, obtoženega (in ne obsojenega) pedofilije. Jo boste res? Ne verjamem.

Se strinjam.Da nismo osebno izvedeli od Michaela, pa da ne vemo točno, ker nismo bili tam, pa da novinarji kar nekaj pišejo..... ta je pa huda. Kaj pa Fritzl, a zanj smo pa izvedeli kaj drugače kot pa iz medijev? Pa za ostale primere tudi. Se pravi, da če ne vidimo in slišimo na lastne oči, pa stvar ni resnična?! korenckova

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

2. jul 2009 16:39

No, pa bomo spet mirno živeli naprej, ko smo zvedeli svetovno pomembno zadevo, kdo bo jerbal za Jacksonom. Ognjič

femica  

član od: 27.8.2008

sporočila: 329

2. jul 2009 18:55

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Ker so sodni procesi v Ameriki javna zadeva (razen za mladoletnike), so novinarji izvotkali dejstvo, da je fantek iz prvega sodnega procesa več kot natančno opisal "privatni" del MJ-ja. Mogoče po naklučju?

[pika] Vanja
Zanimivo, toda taisti deček je zdaj priznal, da mu je tisti privatni del povedal oče, ter ga tudi prisil v laganje. femica

p|na  

član od: 1.3.2004

sporočila: 234

2. jul 2009 19:04

ireneja je napisal/a:
Jaz sem prvo vprašala, če je razpadel. ireneja
SRAM TE JE LAHKO! Michael Jackson je imel bolezen, ki se ji je rekla "vitligo", kožna bolezen, ki prizadane tako temnopolto kot svetlopolto populacijo in koža na določenih mestih izgublja pigment. Verjetno si lahko predstavljate, da se na belopoltem človeku to veliko manj vidi, kot na temnopoltem! "Pogooglajte" malo in boste videli, kako to izgleda. Verjetno se je potem odločil, da si pobeli še ostalo kožo, kmalu zatem je bil skoraj že čisto brez pigmentacije. A ni nihče opazil, da je bil na starejša leta že čisto skoraj prozorno bel??!? DA! Brez pigmentacije! No, pa tudi če si jo je dal kar tako pobeliti, meni je bil z belo poltjo definitivno boljši kot temnopolt. Pa tudi plastične operacije...če mu je pasalo, hvala bogu. In točno to kar je napisala anajana...za vse dobro kar je naredil pa ni važno, ne? Važno, da je bil bel in da je imel plastične operacije. Bu hu pa kaj potem. In brigajte se že enkrat zase. nina

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

2. jul 2009 19:09

Fritzl in MJ sta dve popolnoma različni zgodbi. Fritzl je svoja dejanja priznal, obstajajo trdni dokazi (hčerki je zaplodil otroke, DNA testi itd.), Jacksonu pa niso mogli dokazati ničesar. Meni se zdi najbolj verjetno, da so starši pač zavohali denar in se spustili v gonjo proti MJ, ker je tako ali tako bil malo šašav in je celo sam javno in večkrat povedal, da ima rad otroke (grdi, grdi). Noben problem ni zmanipulirati takšne informacije. Samo navednice postaviš na pravo mesto in privzdigneš obrv. Pa dovolj o tem. Mogoče bo koga zanimal tale dokumentarec: http://www.youtube.com/watch?v=m7RDCDLLIm8 RadaJem

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

2. jul 2009 19:15

p|na je napisal/a:
ireneja je napisal/a:
Jaz sem prvo vprašala, če je razpadel. ireneja
SRAM TE JE LAHKO! Michael Jackson je imel bolezen, ki se ji je rekla "vitligo", kožna bolezen, ki prizadane tako temnopolto kot svetlopolto populacijo in koža na določenih mestih izgublja pigment. Verjetno si lahko predstavljate, da se na belopoltem človeku to veliko manj vidi, kot na temnopoltem! "Pogooglajte" malo in boste videli, kako to izgleda. Verjetno se je potem odločil, da si pobeli še ostalo kožo, kmalu zatem je bil skoraj že čisto brez pigmentacije. A ni nihče opazil, da je bil na starejša leta že čisto skoraj prozorno bel??!? DA! Brez pigmentacije! No, pa tudi če si jo je dal kar tako pobeliti, meni je bil z belo poltjo definitivno boljši kot temnopolt. Pa tudi plastične operacije...če mu je pasalo, hvala bogu. In točno to kar je napisala anajana...za vse dobro kar je naredil pa ni važno, ne? Važno, da je bil bel in da je imel plastične operacije. Bu hu pa kaj potem. In brigajte se že enkrat zase. nina
Forumi so zato, da vsak izpostavi svoje mnenje, vsaj kolikor jaz vem. Iz tvojega pisanja pa veje huda nestrpnost do vseh, ki drugače mislijo, plus rasna diskriminacija (da ti je bolj všeč z belo poltjo). Tako da.... ti svetujem, da se resno pobrigaš zase in razmisliš, če je tak odnos dober. Vsaj to. korenckova

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

2. jul 2009 19:25

Punce, ne ga biksat, vas bo ponoč hodil za pete vlečt... Ognjič

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

2. jul 2009 19:28

No, malo umirite konje......

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti