Michael jackson

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

1. jul 2009 22:53

Vanja_v_ZDA je napisal/a:
Ker so sodni procesi v Ameriki javna zadeva (razen za mladoletnike), so novinarji izvotkali dejstvo, da je fantek iz prvega sodnega procesa več kot natančno opisal "privatni" del MJ-ja. Mogoče po naklučju?< [pika] Vanja
In, to smo videli v uradnih zapisnikih, smo slišali na lastna ušesa, ali so nam "prodali" novinarji? Nikogar ne zagovarjam, se pa strinjam z Jancko; ne sodimo, če ne vemo 100% resnice. Če pa so vse govorice okoli njegove domnevne pedofilije (poudarjam; ČE) resnične, so pa po mojem mnenju vse obsodbe vredni starši teh dečkov. Zakaj? Ker so se (sebe in svojega otroka) prodali za nekaj zelencev in vse "pometli pod preprogo". Kakšen starš pa si, če nekdo naredi nekaj tako groznega tvojemu otroku, pa na koncu utihneš in ne zahtevaš več pravice, ko ti napolnijo tvoj bančni račun?!? Bog ne daj, če bi kdo kaj takega res naredil mojemu otroku in bi bila v to 100% prepričana, me ne utišajo nobeni milijoni in ne bi pristala na nobeno poravnavo - če bi, si ne bi zaslužila naziva "mama". Razen, če ne bi v takih obtožbah videla priložnosti za hiter zaslužek... ... Tako je pač moje mnenje. Issi Sporočilo je spremenil(a) Issi dne 01. 2009 22:54

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

2. jul 2009 0:18

Issi je napisal/a:
Kakšen starš pa si, če nekdo naredi nekaj tako groznega tvojemu otroku, pa na koncu utihneš in ne zahtevaš več pravice, ko ti napolnijo tvoj bančni račun?!?
Mogoče tak, ki ne želi, da mora tvoj otrok to znova in znova podoživljati na sodišču. Jacko bi si slej ko prej kupil pot na svobodo. Če bi ga pa za vsako ceno želeli spravit v čuzo, bi bil pa z vsakim poizkusom otrok na tapeti. Pa najbrž ne bi bilo kaj dosti efekta. Jaz se bolj sprašujem, kakšna mama pusti otroka blizu osebi, za katero se je o njegovi nagnjenosti šušljalo že pred tem medijsko izpostavljenem primeru. Oziroma, če ni kriv, kakšna mama izpostavi svojega otroka taki mori samo zato, da si napolni denarnico.

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

2. jul 2009 0:38

[citat=--petkica--][citat=--Issi--]  Jaz se bolj sprašujem, kakšna mama pusti otroka blizu osebi, za katero se je o njegovi nagnjenosti šušljalo že pred tem medijsko izpostavljenem primeru. [/citat]

 

Nekateri ljudje so tako obsedeni nad raznoraznimi zvezdami, da izgubijo ves razum. Včasih ne vem ali sem jaz malo "on speed" ali pa ljudje, res nočejo videt, v kakšni družbi je bil ves čas. Medtem ko se drugi zvezniki obdajajo z grupiji (Mick Jagger, Prince, Steven Tyler) ali imajo stalne sopotnice (Sting, Bon Jovi), je MJ hodil okrog obdan z otroci. Halo! Pa sem prepričana, da imata tudi Sting in Tyler otroke rada, ampak črto je treba nekje potegnit.

If it walks like duck, quacks like a duck, it is a .

Njegovega Neverlanda, če ga bodo spremenili v Californijski "Graceland" ne mislim obiskat, ker mi je do zvezd toliko kot do lanskega snega.  Pa še "too creepy" mi je. Si predstavljate, tole je bila njegova spalnica in postelja, na kateri se je igral s fantki! Ouch!

 

Vanja

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

2. jul 2009 1:15

...na kateri se je DOMNEVNO igral s fantki. Jaz raje ne komentiram vsega tega s pedofilijo, ker si je težko ustvariti legitimno mnenje na podlagi informacij v medijih. Bi pa samo rada opozorila na to, da je Michael Jackson imel vitiligo in da si je DOMNEVNO zato pobelil kožo (če sploh, nekateri viri pišejo, da si jih je zakrival z ličili, čeprav dvomim), ker mu je bilo hudo zaradi madežev na koži. Se spomnite rokavice? Ni bila modni dodatek, ampak je skrivala madeže. Nos mu je bil pa kompleks, ker so se iz njega baje delali norca, pa je šel v skrajnost. Človek je bil pač že od otroštva v soju žarometov, izpostavljen medijskim hijenam, izkoriščan s strani familije in založb. Zato je bil zakompleksan in čudaški. V glasbenem smislu pa je in bo ostal legenda in zato mi je žal, da je umrl pred svojim velikim comebackom. Vi pa kar pljuvajte, bog vam požegnaj. Njemu se fučka, meni pa pravzaprav tudi. RadaJem

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

2. jul 2009 1:41

Radajem, sam je v intervjuju z MIchael Bachir-jem povedal, da se je "igral" z otroci na postelji. Nisem napisala nič drugega, kot to. Intervjuja sicer nisem gledala, nisem pa mogla zamuditi poročil na vseh TV postajah, na katerih so kar naprej ponavljali ta del intervjuja in ga analizirali.

Sem pa povedala, da mi do njegove glasbe, razen dveh ali treh komadov na Dangerous albumu ni bilo do poslušanja. Jaz sem bila fanica Madonne in Princa. Zadnja dva albuma očitno nista požela posebnega uspeha, ker se ne spomnim, da bi kakšen komad sploh slišala po radiu.

Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 02. 2009 02:09

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

2. jul 2009 2:01

Tudi sama sem fenica Princa in Madonne (mogoče nje malo manj), pa tudi njuna dva zadnja albuma sta bila bolj zaendr*k, no? Časi se spreminjajo, zvezde padajo, kaj čmo :) RadaJem Sporočilo je spremenil(a) RadaJem dne 02. 2009 02:01

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

2. jul 2009 6:24

Resničmo, ampak resnično upam, da boste toliko strpnosti pokazale tudi do katetrregakoli običajnega smrtnika, obtoženega (in ne obsojenega) pedofilije. Jo boste res? Ne verjamem.

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

2. jul 2009 7:59

Rimljanka prav sem hotela tole sama enako napisat.Bravo!! ursa40

Klea  

član od: 16.6.2006

sporočila: 495

2. jul 2009 8:48

RadaJem je napisal/a:
...na kateri se je DOMNEVNO igral s fantki. Jaz raje ne komentiram vsega tega s pedofilijo, ker si je težko ustvariti legitimno mnenje na podlagi informacij v medijih. Bi pa samo rada opozorila na to, da je Michael Jackson imel vitiligo in da si je DOMNEVNO zato pobelil kožo (če sploh, nekateri viri pišejo, da si jih je zakrival z ličili, čeprav dvomim), ker mu je bilo hudo zaradi madežev na koži. Se spomnite rokavice? Ni bila modni dodatek, ampak je skrivala madeže. Nos mu je bil pa kompleks, ker so se iz njega baje delali norca, pa je šel v skrajnost. RadaJem
Tudi meni je znana ta info, da je imel MJ vitiligo in si ni dal belit kože, da bi si dal belit kožo. Slednje naj bi bilo natolcevanja medijev. Po najnovejših poročanjih, pa tudi pedofilije ni kriv, saj naj bi oče MJ-a takrat 13-letnega dečka podkupil, da MJ-a toži. Če je slučajno kdo spremljal obnašanje MJ očeta na nagradah BET (http://www.youtube.com/watch?v=XRlAkZOS6b8) par dni po njegovi smrti, se mu ta teorija res zdi verjetna. Jasno je, da je MJ oče res zgrešena pojava - za razliko od čustvenega nagovora Janet Jackson. Ampak kot ste že nekateri povedali, vsak ima svojo mnenje, vendar brez pomoči medijev si tega mnenja v celoti nismo izoblikovali. Klea

neznan uporabnik

2. jul 2009 9:33

Jaz, ki sem bolj nagnjena na stran rekov in pregovorov in staroselskih modrosti, bom zdajle napisala: O mrtvih vse dobro. Da ne bi koga MJ prišel ponoči strašit... ? japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti