Michael jackson

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

28. jun 2009 21:29

Vanja_v_ZDA popolnoma se strinjam s teboj.Konec koncev velik revež z polno denarja pa brez ljubezni. dari

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

29. jun 2009 12:19

Dari, še tega ni bilo dovolj za njegove razvade. Se pa strinjam, da ne bi bila v njegovi koži, verjetno je bil zelo nesrečen in nezadovoljen. LENČA http://lencaa.moj-album.com/album/15731661/

mystery  

član od: 1.7.2009

sporočila: 5

1. jul 2009 13:38

zakaj je moral spremenit barvo kože??? bodi ponosen na to kar si!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mystery

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. jul 2009 14:13

Mystery, kak klicaj manj, pa bi bilo manj nežmahovsko. Vendelina jr.

neznan uporabnik

1. jul 2009 14:33

Ok, mene pa zanima, koliko od vas je OSEBNO poznalo MJ, da lahko tako suvereno trdite, da je bil pedofil, da si je belil kožo, da je razpadal in ne vem kaj še vse? Koliko vas je bilo njegovih OSEBNIH prijateljev, da tako zagotovo veste, da je bil nesrečen, zagrenjen, skratka mizerna človeška karikatura, kot se sedaj ves svet pogovarja in se naslaja nad njegovo usodo? Dokler smo odvisni od novinarjev, mi je tudi njegovo "zbeljeno, zgrešeno, bedno" življenje verjetno tako kot to, da je bil Neil '69 res na Luni. Valda. jancka

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

1. jul 2009 14:41

jancka, ne sprašuj no takih neumnosti

rrr

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

1. jul 2009 14:57

jancka, nihče ti ni rekel, da ne smeš imeti svojega mnenja, ampak pusti tudi drugim, da ga imajo. Tudi meni je Jackson všeč kot umetnik in imam rada njegovo glasbo, mi je pa kot oseba bizaren. Pa me ne moti, kar je počel sam s sabo, glede pedofilije pa mislim, da se mu ne bi smelo "pogledati skozi prste". A zato, ker je bil tak genij, se pa taka "malenkost" spregleda!? Dajte no. korenckova

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

1. jul 2009 14:59

Jančka pomisli takole. Moj možiček in MJ sta enako stara. Če bi moj kakorkoli dobil idejo, da spi s fantki na res veliki postelji, se igra z njimi za zaprtimi vrati, vemo, kje bi končal.

 

Michael je velikokrat v mikrofon in kamero povedal (to sem pa na lastne oči videla in slišala, pa angleško obvladam, da je kaj!) kako je imel samo dve plastični operaciji na obrazu. In jaz sem jaz Mati Tereza in bila rojena včeraj.

Ker so sodni procesi v Ameriki javna zadeva (razen za mladoletnike), so novinarji izvotkali dejstvo, da je fantek iz prvega sodnega procesa več kot natančno opisal "privatni" del MJ-ja. Mogoče po naklučju?

No, zdaj debatirajo, po kolikih dneh žalovanja se spodobi priti na dan z vso umazano kramo, ki je prevladovala v in okoli njegovega življenja še posebej nekje od 1992/1993 ga leta naprej. Mene resnično čudi dejstvo, da so ljudje presenečeni, da je umrl tako mlad! Njegovo življenje je že na vzven izgledalo nezdravo, kaj se je šele dogajalo za kulisami. To vedo samo MJ in tisti okrog njega.

Starši bi morali narediti takšno intervencijo, kot jo je naredil oče Brittney Spears. On je svojo hči vsaj začasno spet spravil s "self distructing" poti. MJ-ju, kot sem že večkrat omenila, ni te roke ponudil nihče.

Vanja

neznan uporabnik

1. jul 2009 15:32

Jaz se pa z Jančko kar strinjam. Meni ni MJ nikoli omenil, da bi bil nesrečen ali reven ali bogat.. Za izdelavo psihološkega profila pa nisem kvalificirana. Sem pa na lastni koži izkusila, kako se novinarske resnice razlikujejo od resnice. Oziroma vse je stvar interpretacije. Tako da komentarji in mnenja več povedo o tistih, ki komentarje dajejo kot pa o osebku, o katerem se govori (ali piše ali objavlja fotografije). japaja

neznan uporabnik

1. jul 2009 15:38

Hočem povedati samo, da je vse, kar vemo o življenju MJ, princese Diane, Billa Clintona in milijaužent ostalih javnih osebnosti, odvisno od pisarjenja medijev. Žal preveliko ljudi vzame vse, kar piše v medijih, za golo, neizpodbitno resnico, zato začne o ljudeh krožiti čuda govoric. Že samo na naši miniaturni slovenski sceni se dogajajo ogabne reči. Zato ta moja replika. Kaj je pri MJ res in kaj ni, je vedel samo on sam, pa mogoče njegovi najbližji. Čisto možno, da je stegoval prstke po fantkih in da se je izmazal zaradi milijončkov na računu, vendar tega nikoli ne bomo zagotovo vedeli. MJ zagotovo ni imel "normalnega" življenja tudi zato, ker so v njem vsi iskali zaslužek. Vključno z njegovim lastnim očetom. Baje. In ne zagovarjam ga. Zagovarjam samo in izključno resnico. Pa četudi boli. jancka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti