Michael jackson

habibti  

član od: 16.2.2007

sporočila: 182

26. jun 2009 8:00

Jaz sem brez besed... habibti

ireneja  

član od: 1.6.2009

sporočila: 8

26. jun 2009 8:35

Jaz sem prvo vprašala, če je razpadel. ireneja

neznan uporabnik

26. jun 2009 8:44

Ireneja? Meni je bil tale Michael ena taka tragična figura.. Kaj za hudiča je bilo tako narobe, da se je zmasakriral do amena? Naj počiva v miru, zdaj ga končno ima. japaja

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

26. jun 2009 8:50

Jaz sem tudi brez besed...prav šokirana

In nikakor ne razumem takih komentarjev ko je Irenejin. Človek je pustil ogromen pečat v glasbi, razmisli raje malo o tem, namesto da pišeš neumnosti.

saša

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

26. jun 2009 8:59

farrah favcett tudi, žal. klavdija

anajana  

član od: 21.6.2007

sporočila: 142

26. jun 2009 9:03

Vsak človek ima pravico živeti na način, kot mu ustreza, če s tem nikomur ne škoduje in mislim, da Jacksonovo čudaštvo ni nikomur škodovalo. Še marsikateri umetnik je bil čudaški, kar spomnite se Van Gogha, pa tudi Slovenci imamo kar nekaj čudaških umetnikov, tako da prav daleč ni treba pogledati. Glede obtožb o nadlegovanju bo pa čas pokazal, ampak za to ni kriv njegov način življenja- marsikateri nadlegovalec in še huje-zločinec je na videz čisto normalen. Lepotne operacije so danes nekaj vsakodnevnega, res ne vem, zakaj bi mu to pod nos metali. Imel je denar in ga je "sfrčkal" kot mu je pasalo- jaz tudi ne bi hotela, da mi nekdo očita, da sem si kupila najdražji sladoled, čeprav je tisti v Evrospinu cenejši. Na koncu človekove poti je tako ali tako najpomembneje, kaj je ustvaril, kaj je pustil za sabo in kako je zaznamovalo to življenja drugih ljudi. Opozarjal je na afriške otroke, na krčenje gozdov, pobijanje živali in zaradi njegove slave se je kdo tam v ZDA morda zamislil. Dejstvo je, da je bil v 80-tih letih "car", jaz sem ga ogromno preposlušala in uživala v njegovi glasbi in zato si zasluži določeno spoštovanje. Če bi bilo tako lahko ustvariti, kar je ustvaril, bi to naredil vsak. Kaj pa vi ireneja? Ste vi prepričani, da veste, kaj za vas sosedje mislijo? LP anajana Sporočilo je spremenil(a) anajana dne 26. 2009 09:04

ireneja  

član od: 1.6.2009

sporočila: 8

26. jun 2009 9:12

Glasba je eno, kar je pa delal sam s sabo, samo da je bil kao lep, je pa grozno. Bila sem v najstniških letih, ko je on zaslovel in vem koliko operacij je dal skozi, med drugim tudi nekaj beljenj kože, da je bil bolj bel. A se je sramoval svojih temnopoltih korenin? Mislim, da je pretiraval in bil že obseden sam s sabo. ireneja

Košuta  

član od: 8.7.2008

sporočila: 199

26. jun 2009 9:17

Na koreografijo in izvedbo kot smo jo lahko občudovali v videu Thriller, bomo čakali še dooolgo. Car. Košuta

vanilija76  

član od: 29.9.2007

sporočila: 415

26. jun 2009 9:33

Človek počne s sam sabo kar pač hoče.To je stvar posameznika in je brezveze natolcevat kakšen je bil.Moje mnenje je enako kot od Spagon,človek je pustil ogromen pečat v glasbi in to je pomembno.Končno je tudi našel svoj mir,ki ga že dolgo ni imel. Podpis tudi pod mnenje Anajane. Lep sončen dan,ki naj bo vsak dan nasmejan! Vanilija76

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

26. jun 2009 9:47

Na glasbenem področju je bil sigurno svojevrsten fenomen in neponovljiv. Kar je počel sam s sabo, je njegova stvar. Druga zgodba pa je tista o pedofiliji. Nikoli ni bil kaznovan, zmeraj se je (zaradi slave in denarja?) izmazal. Ampak, o mrtvih vse dobro. Naj počiva v miru. korenckova

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti