Sem pa očitno res malo čudna...

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

24. jun 2009 15:39

sploh ne vem kje ma tu veze higieničnost? a zato ker tistih par bakterij ostane na krožniku ko ga pomiješ (kar ostane tudi na posodi iz stroja) je pa treba vse sterilizirat? za tiste k dvomte o higieni pucanja na roke, bi priporočala da začnete dvomiti tudi o higieničnosti pomivalca in si nabavite avtoklav.. glavno, sej prav, sej pomivalc prihrani dosti časa, in je res veliko prednosti, sam tale me je pa direkt usekala v živec. lahko pa poskusite tudi domestos zliti v pomivalca.. baje da je pol tud manj bakterij :s bannanna_v_slo ;)

neznan uporabnik

24. jun 2009 15:54

bannanna, globoko vdihni .. in izdihni .. vdihni .. izdihni .. je kaj bolje? jancka

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

24. jun 2009 16:08

a to maš rokavice gor da se ubraniš pred bakterijam na tipkovnici pa si se mal zatipkala ;) ? bannanna_v_slo ;)

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

24. jun 2009 17:02

Bannanna Ti pa res nisi normalna!!Domestos bi vlila v stroj da neb blo bakterij,mislim halo????Nekaterim pa res špilajo možgančki.Sej pol ni čuda,da imajo serviserji tolko dela,zarad določenih neumnih ljudi,ki počnejo take bedarije,da niso za nikamor!Mi je enkrat eden pravil,da je ena,namesto sredstva za izplakovanje,v dozirnik vlila kar ,sredstvo za pomivanje posode,kot je naprimer pril itd.Pol pa rekla da je stroj zanč,k se je pokvaril,in hotla druzga,Nakar servis ugotovi in najde vzrok okvare!Joj joj joj,folk dejte mal razmišljat,ali imate pomivalni stroj za igračko,al ga uporabljate za vsakodnevne gospodinjske namene!!!Jz že cenim svoji stvari,kar kupim,da tud pazim.Dan danes,so hudi časi,da bi se tko igral in zabaval.Razen če koga denar zelo tišči.Čeprav mislim da je malo takih. Lp Miele Miele

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

24. jun 2009 17:22

Miele, bannanna je bila samo ironična do pretirane želje po čistoči, vsaj jaz sem jo tako razumela.

Tisto o Domestosu po mojem ni bilo namenjeno dobesednemu branju.

Mojca

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

24. jun 2009 17:40

No kakor koli že,domestos ni za v stroj!Zato se kupi čistilno sredstvo,nalašč za čiščenje pomivalnih strojev.Al pa nekateri ga kr z kisom,kot je ena navedla tuki na forumu.Mislim da je še najboljše čistilo.Kot pa tiste kemikalije,ki so dobijo za pomivalni stroj. Miele

dixi  

član od: 30.11.2005

sporočila: 208

24. jun 2009 17:54

Korenckova, ja tudi Vesna Godina je najprej ko je zbolela za rakom, vrgla pomivalni stroj ven. Seveda tudi detergentov ne uporablja. Čitala sem enkrat njeno kolumno, mislim, da v Vivi. Zakaj in kako bi naj bil škodljiv, pa sem pozabila. Sama stroja nimam zaradi pomanjkanja prostora. Če bi imela vsaj 80 centimetrov daljšo kuhinjo, pa bi tudi pri nas pridno delal. dixi

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

24. jun 2009 20:59

Lepo,kakšen odziv! No vidim da nekateri še pomivate na "star" način. Ja pravijo da porabi stroj precej manj vode. In če dodamo še to zraven:
dragička--Vsaj kos posode, ko ga dam v stroj, ga pred tem splaknem pod tekočo vodo.
pa je količina vode že enaka ročnemu pomivanju. Teka

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

24. jun 2009 22:59

Jaz si ne predstavljam, da bi bila brez pomivalnega stroja pri dveh majhnih otrocih. Že tako samo kuhamo in pripravljamo hrano za vse obroke (naša dva sta karnaprej lačna), da bi mogla pa še pomivat, potem pa odam odpoved in ne prestopim praga kuhinje.

marelica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti