Blago

MIŠEL  

član od: 28.3.2009

sporočila: 65

tema odprta - 22. jun 2009 20:48 | ogledi: 1.433 | odgovori: 2

Pozdravljeni !

Ker smo se preselili v večjo stanovanje in je polno oken gor pa bi si rada sešila zavese me zanima če bi mi kdo podaril kakšno blago lahko je različno različne barve ,kot dekorativno blago do otroških zaves skratka vse .

HVALA

MIŠEL

Temo je spremenil(a) MIŠEL dne 23. jun 2009 13:33

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

23. jun 2009 8:33

Mišel, imam zavese, ki bi jih rada dala stran, ker ima tamala premalo svetlobe v sobi, je podstrešna. Zavese so široke 100 cm in dolžine 80 cm, nekje do roba police. Pri strani je prosojno oranžno blago z levčki, drugo blago je smetane barve. Če si iz Notranjske, se bi lahko zmenile. Imam viška tudi že stropno luč, ki je otroška iz blaga. Malčica

MIŠEL  

član od: 28.3.2009

sporočila: 65

23. jun 2009 9:47

MALČICA je napisal/a:
Mišel, imam zavese, ki bi jih rada dala stran, ker ima tamala premalo svetlobe v sobi, je podstrešna. Zavese so široke 100 cm in dolžine 80 cm, nekje do roba police. Pri strani je prosojno oranžno blago z levčki, drugo blago je smetane barve. Če si iz Notranjske, se bi lahko zmenile. Imam viška tudi že stropno luč, ki je otroška iz blaga. Malčica
JA FAJN BI MI ZELO PRAV PRIŠLE. NISEM Z NOTRANJSKE SEM IZ MB . MIŠEL

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti