Poroka!!!

petrabucka  

član od: 22.6.2009

sporočila: 1

tema odprta - 22. jun 2009 9:28 | ogledi: 4.151 | odgovori: 5

Lep pozdrav!

Kmalu se porocim!!!! A ni to en tako lep cas...

Ampka tukaj zraven je en VELIK problem! Kako najti najboljso in cenejso restavracijo za ohcet?!?

Vse se mi zdi tako pretirano drago!

Potem moras pa se gledat da je v blizini Ribnice in Ljubljane...

Pa se da ima dovolj prostora...

Pa se da ima dobro plesisce in prostor za band...

OJOJ!!!!!

Mi lahko kdo pomaga???

Najlepsa vam hvala!!!!!

Petra

petrabucka

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

22. jun 2009 10:07

Najprej čestitke!!!! Kaj pa Strah na Škofljici? Sem bila že tam na eni poroki, pa čez 14 dni ima tam moja sestra poročno slavje. Cen res ne poznam, ampak vsaj ni tako daleč od Ribnice in LJ. alexis Sporočilo je spremenil(a) alexis dne 22. 2009 10:12

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

22. jun 2009 10:23

Potem pa ne bo šlo drugače kot čisto plansko: najprej si pridi na jasno, koliko denarja lahko za poroko sploh nameniš, in potem v tem okviru išči in kombiniraj oziroma se z gostinci dogovarjaj, kaj ti lahko za tvoje zmožnosti ponudijo. In se odloči, ali vas bo manj, pa boste bolje jedli in pili, ali vas bo več, pa boš za hrano in pijačo namenila malo manj. Druge izbire ni, če imaš bolj omejen finance. Bi bilo pa tudi dobro vedeti, kaj je za koga drago, za nekoga je 30 evrov po osebi veliko, za nekoga drugega pa sto evrov po osebi ne predstavlja posebnega stroška. Kakorkoli obračaš, poroka je projekt, pri katerem sta svinčnik in papir ter seštevanje evrčkov sila pomembna reč. Mamamia mamamia

matejac  

član od: 8.6.2004

sporočila: 446

22. jun 2009 10:32

Petra, kot je že mamamia svetovala, najprej si pridi na jasno. Brez jasnega in točnega cilja ni dobro načrtovati. Poleg tega to prinaša veliko težav. Ker nisem iz teh koncev, težko svetujem. Ampak pazi, najboljša stvar in najcenejša stvar nikakor in nikoli ne pašeta skupaj. In že smo pri jasnih ciljih, kaj želiš. Lepo in prijetno načrtovanje poroke ti želim Mateja

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

22. jun 2009 13:06

Lovski dom v Rakitnici? (vsaj mislim, da je tam), moževa sestrična se je tam poročila in je bilo luštno (sicer se nisem udeležila, ker sem bila komaj en teden po porodu).

Ali pa pri Puglju v Ribnici.Atina

Sporočilo je spremenil(a) Atina dne 22. 2009 13:07

tutifruti  

član od: 21.10.2005

sporočila: 151

23. jun 2009 14:35

Se strinjam za Atino. Bila že pri Puglju in v Rakitnici. Odvisno za koliko ljudi gre. Za LD v Rakitnici je maksimalno 60-70 ljudi. Dobra hrana in sprejemljiva cena. (Lahko posredujem kontaktno osebo. Pri Pugljuje je pa tudi za večje število ljudi. Ravno v soboto se poroči sodelavka in bo imela 110 ljudi. Veliko veselja pri načrtovanju. tutifruti

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti