Papirčki za muffine

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

2. apr 2013 22:16

Oooo to pa je drago. Okoli božiča gotovo ta paket 40 ni bil dražji od 3 €, sicer jih jaz ne bi kupila. Poglej  v mercatorju v šiški če jih še imajo. Jaz sem imela zlate od fackelmann http://naredilaana.blogspot.com/2013/01/jabolcni-muffini.html tukaj so na sliki



Sporočilo je spremenil(a) bannanna dne 02. 2013 22:17

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

3. apr 2013 8:16

Hvala, seveda bom pogledala, če jih do petka ne dobim tistih. Teli kolački izgledajo pa res slastno, bo treba sprobati ob priložnosti

*Alisha*

keja  

član od: 2.3.2008

sporočila: 4

3. apr 2013 20:30

Mislim, da je najugodnejša cena modelčkov za muffine v Žitovi prodajalni v Črnučah (Brnčičeva ul.), imajo različne velikosti, pa tudi barve, pakirani so po 2000 kom, cena pa je okrog 12 €. Tole je povezava do njihove spletne trgovine: http://www.zito.si/trgovina/dekorativni-program-.

 

keja

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

3. apr 2013 22:04

Res je keja, so ugodni, jaz jih imam kar od tam, tiste velikosti, ki mi največkrat pridejo v poštev. Tudi manjše za minjončke in pralineje.

 Srebrne sem pa že danes dobila po pošti, tako za info, če bo kdaj še katera naročala- so papirnati- beli znotraj, na zunaj pa srebrni. So malo večji od navadnih- lepo pašejo v model, ampak pridejo pol cm višji od modela. Sem že tudi sprobala na hitro in so se spekli lepi mafini, nič ni prišlo skozi, čeprav sem pekla res temne čokoladne. V bistvu je fino, da so veliki, saj bo to namesto poročne torte, tako da o vsak dobil bolj konkreten kos. Nevesta vseeno želi za vsakega gosta dva, ampak... kakor hoče, bo že potem naokrog stalala. Sem malo zašla

*Alisha*

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

3. apr 2013 23:03

ooo poročni muffini!!

ja, srebrni in zlati so super, kr obliko držijo fajn, tudi če so višji!! in nikoli ne pride skozi ker so iz folije!

če rabiš kak nasvet glede poročnih muffinov, pa vprašaj. jaz sem delala celo študijo lani :D od cene, materialov, mase, okusa, količine, stojala...

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

4. apr 2013 14:21

glede na to da so tudi tukaj po večini wilton, kar malo dvomim.. sicer imam še doma za sprobat ta damask vzorec, samo so dražj iin upam da tudi bolši. imela sem od wiltona božičke, pa si sama poglej: iz: rdečee košarice za muffine v bljek košarice, škoda vsakega centa

božiček na dnu košarice je seveda izginil. in niso bili poceni. se pa da košarice čisto uporabiti pri nemastnih muffinih, npr tam ko pozabiš vstaviti maslo :D tam so vse lepe. kot npr jabolčni kolački  ki sem jih prilepila.

Sporočilo je spremenil(a) bannanna dne 04. 2013 14:24

Taddyka  

član od: 5.8.2013

sporočila: 2

5. avg 2013 12:59

Zdravo punce,

med trenutnim brskanjem sem tudi sama iskala lepe papirčke za muffine, ki niso samo enobarvni. Trenutno sem pa le našla nekaj :) Izvolite link, če bo kateri slučajno prišlo prav. 

http://www.bolha.com/dom/gospodinjski-aparati/gosp

A je slučajno katera zasledila papirčke, ki se baje svetijo ponoči. Ena znanka mi je razlagala da baje obstajajo in naj bi jih imela, vendar sedaj ko sem iskala ko nora malce drugačne papirčke z vzorčki, tega niti omenjeno nisem našla... 

Lep pozdravček :)

Taddyka

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

5. avg 2013 13:42

Ful dragi, nekaj motivov prepoznam in vem da prepuscajo mascobo in se pri mastnih-dobrih muffinih vzorcek vec ne pozna. 

Taddyka  

član od: 5.8.2013

sporočila: 2

6. avg 2013 17:11

Joj upam da se bo vzorcek se poznal, saj jih bom delala za abrahama. So bili mal več, ampak všeč mi je bilo ko sem si lahko izbrala več različnih vzorčkov po 25. Javim kako bodo :)

Taddyka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti