Najugodnejše ponudbe telefon, internet, tv

tisdno  

član od: 17.11.2002

sporočila: 117

23. jun 2009 10:10

Imam TUŠ telekom trojček (internet, TV, telefon), plačujem 31 EUR. Najbolj me navdušuje TV, saj lahko npr. gledam oddaje za nazaj (24 ur). Zvečer se lepo vležem v posteljo in pogledam, kaj sem zamudila in lepo pogledam  Še bolj me navdušuje, da ko gledam kakšen film, pa mi zvoni telefon, lepo pritisnem STOP in ko končam pogovor, samo nadaljujem z gledanjem, kjer sem ostala. Pri drugih operaterjih je to plačljivo.

No kar se pa tiče telefona, prej sem vedno pri Telekomu imela račun cca 25 EUR, sedaj pa največ 5 EUR, saj je 500 minut pogovorov v vsa stacionarna omrežja zastonj, zastonj so pogovori v omrežju TUŠMOBIL. No ko mi poteče pogodba pri Debitelu grem tudi k TUŠMOBILU, saj sem zračunala, da bom za dva mobitela plačevala za iste pogovore kot sedaj 70 EUR manj. To pa je že lep denar.

SILVA

MYCHELLE  

član od: 13.8.2005

sporočila: 254

23. jun 2009 20:29

Mi imamo digitalni T2 : INTERNET, 3x TV, TELEFON .. Cena cca 36 EUR. Cena telefonskih impulzov so minimalni. Zadovoljna MYCHELLE

Pupka  

član od: 16.7.2009

sporočila: 2

16. jul 2009 11:52

Internet mi je bil do sedaj prava španska vas! No, potem sem vzela dodatno naročnino pri Mobitelu... ker se niti nisem spoznala na hitrost povezave se mi je zdelo da držim cel svet v rokah.Ampak tole ni za nikamor...no vsaj za ta denar ne,saj plačujem 34 eur mesečno!Melje pa vsak drug dan glih tko, da mam filing da bo en vn iz računalnika pršu! Vidim, da ste s T2 kar nekako zadovoljni! Kaj pa kaj drugi ponudniki....kaj se res pol še najbolj splača T2? Sporočilo je spremenil(a) Pupka dne 16. 2009 11:54

vesnapavlin  

član od: 23.5.2009

sporočila: 25

16. jul 2009 12:15

Pri nas imamo sedaj amis trio paket in je čist zanič. Na začetku smo morali več kot 1 mesec čakati da so ga prišli priklopit, potem pa še tri tedne da je sploh začel delati. Ko je začel delati je čez kakšen teden nehala delati Tv in ko sem se pritožila so rekli da jo bodo lahko popravili šele čez 14dni, zagrozila sem jim z inšpekcijo in tv je začela delati še isti večer. Ko je par dni vse normalno delalo je kar na lepem nehal delati internet in se ni dalo več vzpostaviti povezave. K nam so poslali svojega tehnika ki je ugotovil da je krivda pri njih ker so nam brez naše vednosti spremenili geslo. Sedaj vse skupaj deluje, vendar ne preveč dobro, Tv velikokrat šteka, slika se ustavlja,... Sedaj vemo da nikoli več ne gremo na Amis, ker je totalno zanič. Predlagam da vzamete kaj drugega, bo vsaj normalno delovalo. Lep pozdrav

Pupka  

član od: 16.7.2009

sporočila: 2

16. jul 2009 12:48

Uh..to so pa res slabe novice! Sej mene je glih tega strah...točn to sm imela v mislih...k vsi neki predstavljajo, pa zagotavljajo...pol pa vse skup en drek! Sm že hotla kr vsakega ponudnika posebej klicat, pa da mi razložjo točn tist kar mene zanima...sam itak nimaš nobenga potrdila da bo to res to...pa še vsak sam sebe hval!

mai  

član od: 2.3.2007

sporočila: 447

16. jul 2009 14:29

Pri nas imamo T2 že kar nekaj časa. Na začetku je bilo nekaj težavic, ki so trajale morda mesec, dva. V glavnem s televizijo, slika je kockala, pa zamrznila.... Težav ni več, vse odlično funkcionira, plačujemo pa cca. 39 evrov. jana

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

16. jul 2009 14:46

Jaz imam že nekaj let Siolov trojček, s telefonom so bile že od začetka sitnosti, zdaj mi pa že kakšni dve leti ne dela ampak mi je preveč odveč razpravljati z njimi in čakati njihove monterje.

Računalnik dela že od vsega začetka v redu, to mi je bilo tudi najbolj pomembno, TV je pa pred leti zmrzoval in kockal da je bilo veselje, zdaj se je unesel.

Sicer nam bodo v jeseni ukinili večino filmskih in kaj vem še kakšnih programov, mene po pravici povedano to ne skrbi, saj so se tisti najbolj abotni ponavljali do nevzdržnosti, drugih pa itak skoraj ni bilo.

Plačujem 36 evrov in še nekaj centov mesečno.

nola

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

16. jul 2009 14:48

No, dejte kakšeno reklamo videt? lidka [sonce]

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

16. jul 2009 15:17

Lidka, Beki je konkretno vprašala kakšne izkušnje imamo s takimi in drugačnimi ponudniki.

Pa smo ji odgovorili, prav pohvalil se žal ni nobeden.

Kje torej vidiš reklamo?

nola

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

16. jul 2009 15:21

Ma Nola, ustavi konje. Nisem mislila tega... In meni je super, da lahko debatiramo o vsem živem. Samo kažem na visoko raven občutljivosti naših vrlih M, ko je bila prej zaprta ena druga tema, s podobno zahtevo, kaj mislimo, pa je bila KOJ zaprta, pa tudi ni noben hvalil... lidka [sonce]

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti