Najugodnejše ponudbe telefon, internet, tv

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

22. jun 2009 8:13

Jedert, mi imamo nekaj mesecev AMIS dvojko, prenos podatkov do 4Mb, 720 min brezplačnih pogovorov v katerokoli stacionarno omrežje; zaenkrat deluje brezhibno.

LP, V.

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

22. jun 2009 11:28

Pri nas pa imamo siolov trojček,plačujemo pa 44evrov mesečno. Sem videla,da pišete nekaj o novi ponudbi.A se je kaj spremenilo,ker men se zdi še kar vse isto? Verjetno sem spet kaj pozabila prebrati na tistih listih,ki pridejo zraven položnice.Ampak ker jih nimam več ,ne vem nič.Pa vidim ja ,da bom morala začet brat vse kar pride s pošto. kriznana

jedert  

član od: 31.7.2008

sporočila: 77

22. jun 2009 11:52

VilmaS, tudi pri nas seveda pričakujemo, da bo Amisov paket dvojka pridobitev, saj gre za preklop na optični kabel, kar ima svoje prednosti. Glede trojčka (torej še TV) pa bomo še malo premislili. Sedanja kabelska TV nam zadostuje, itak pa se lahko kadarkoli premislimo in vzamemo še Tv. jedert

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

22. jun 2009 12:15

Midva imava T2 (TV, tel. in internet), 35 EUR na mesec. Edino kar je treba paziti pri T2 je, da če tvoj kraj/blok nima optike, ni dobro vzeti TV-ja, ker slika zmrzuje in se ne bo popravila dokler ne bo optičnega kabla. Drugače sem zadovoljna, čeprav sva imela na začetku kar nekaj težav z njimi in njihovo odzivnostjo. Gigi_84

Riddle  

član od: 15.1.2009

sporočila: 418

22. jun 2009 13:43

_kekec_ je napisal/a:
jaz imam T2 tv, internet in telefon, plačujem 36 eur in sem zelo zadovoljna. lp _kekec_
2x zelo zadovoljni...plus to, da imajo 24-urno tehnično pomoč...nas majo verjetn na blacklisti...na začetku je tv štekal, ker smo bli med prvimi naročniki v našem kraju, pred kakim letom so nas pa preselili na novo centralo, nam dali nov, močnejši modem, in zdej šiba k zmešan :D upam, da bo kmalu optika, tisto se bo še bl splačalo...čeprav tega zaenkrat še ni na obzorju :( glede mobilcev pa imamo dva na tušu, jaz pa mam đabest...tudi zadovoljna... Lp od R.

Palma  

član od: 29.9.2003

sporočila: 285

22. jun 2009 14:03

Tudi pri nas smo z Amisovim paketom dvojka (internet, telefon) zelo zadovoljni. Ni nobenih problemov, cena pa je 28 evrov mesečno. lp Palma

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

22. jun 2009 14:40

Pri nas imamo telemachov trojček, internet šiba kot zmešan , tv je ok sej je 60 programov več kot dovolj telefona pa skor ne rabim in plačam 33€.Zelo zadovoljna!!!! ursa40

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

22. jun 2009 18:39

Mi smo prvi naročniki v našem kraju na T2. Prej je bil kabelski, sedaj je že pol leta optika. Imamo vse tri, TV, Telefon in 2 televiziji. Za vse skupaj plačamo 33€ na mesec. Imamo 176 tv programov, internet šiba kot zmešan, tv je super. Tudi praj ko še ni bilo optike nismo imelinobenih težav s sliko, edino internet smo imeli malo počasnejši.

Nemenjam, dokler bo tako dobro delovalo. Tudi telefon, ker dosti kličem v tujino in se kar pozna na računu, ki je smešno majhen.

Kyara

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

22. jun 2009 19:14

kriznana je napisal/a:
Pri nas pa imamo siolov trojček,plačujemo pa 44evrov mesečno. Sem videla,da pišete nekaj o novi ponudbi.A se je kaj spremenilo,ker men se zdi še kar vse isto? Verjetno sem spet kaj pozabila prebrati na tistih listih,ki pridejo zraven položnice.Ampak ker jih nimam več ,ne vem nič.Pa vidim ja ,da bom morala začet brat vse kar pride s pošto. kriznana
Ja kar preberi si ponudbo. Ker če ne boš povedala kaj boš od sedaj naprej gledala ti bodo zaračunalni vse na polno . Imaš tudi na njihovi strani razloženo. Bo pa po novem od 1.7.2009. Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k

sweets  

član od: 16.8.2008

sporočila: 796

22. jun 2009 19:33

ksenjako je napisal/a:
kriznana je napisal/a:
Pri nas pa imamo siolov trojček,plačujemo pa 44evrov mesečno. Sem videla,da pišete nekaj o novi ponudbi.A se je kaj spremenilo,ker men se zdi še kar vse isto? Verjetno sem spet kaj pozabila prebrati na tistih listih,ki pridejo zraven položnice.Ampak ker jih nimam več ,ne vem nič.Pa vidim ja ,da bom morala začet brat vse kar pride s pošto. kriznana
Ja kar preberi si ponudbo. Ker če ne boš povedala kaj boš od sedaj naprej gledala ti bodo zaračunalni vse na polno . Imaš tudi na njihovi strani razloženo. Bo pa po novem od 1.7.2009. Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k
Tudi mi imamo Siol trojček, naročnina pa je 39 eur., več pride, če imaš v zakupu dodatni komunikator, ki ga plačuješ 2 leti, pride še dodatnih 5eur. Tudi mi ga imamo v zakupu, še en mesec. Po novem pa ti bodo , če imaš polno tv shemo avtomatsko vklopili HBO(ta bo po novem plačljiv), ki bo do novega leta stal 3 eur. potem pa 8eur.. Če tega nočeš, kar pojdi na servisne strani in si vklopi po želji. Drugače pa deluje v redu, na začetku pa je bilo grozno, sem kar visela na tehnični pomoči, največ problemov je bilo s televizijo. sweets

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti