Plinska pečica

buci  

član od: 13.6.2002

sporočila: 141

tema odprta - 2. jun 2003 12:29 | ogledi: 9.377 | odgovori: 3

NA VIKENDU IMAM NOV ŠTEDILNIK, VES JE NA PLIN - TUDI PEČICA, KER IMAMO TAM SVOJO LOKALNO ELEKTRIKO(NI DOVOLJ MOČNA ZA TAKO VELIKO PORABO!)ZATO BI PROSILA, ČE IMA KDO IZKUŠNJE Z PEKO V NJEJ, DA MI NAPIŠE STOPINJE - GLEDE NA ELEKTRIKO. NA GUMBU SO ŠTEVILKE OD 1 DO 10!

HVALA!

matevz704  

član od: 2.6.2003

sporočila: 15

2. jun 2003 17:36

Kolega je bil postavljen pred enako odlocitev, tako da lahko povem le to, kar je uspelo njemu - vzel je termometer in sel do 50 stopinj, nato pa celo zadevo pretvoril na celotno stevilcnico. Na prvi pogled malce lovska metoda, ampak mu je izgleda uspela - iz plinske pecice pride najboljsi krompircek in hobotnica na svetu! lp, matevž matevz704

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

24. jun 2018 18:20

Pozdravljeni!

Obnavljam temo z vprašanji o plinski pečici: zanimajo me vaše izkušnje. Kot slišim, so pogoste težave z zažganostjo od spodaj: je to posledica kakih okvar ali drugače deluje, kot električna? Kako se je navaditi?

Kakšen odvod plina je potrebno pripraviti (premer, dolžina, smer?

Hvala

_tisa_

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti