Samo tebi.

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

19. jun 2009 21:52

Mamamia, nevarno, nevarno je tole za nocoj. Pri nas napovedujejo nore nevihte in ne vem, kaj še vse ... meni se pa zdi, da si bom šla v hr'm iskat en kozarec domačega in še enkrat skozi tvoje linke

A  misliš, da je bolj gvišno, da vzamem plastičen kozarec?

PS. Tista zadnja na predzadnjem postu s prelepim besedilom (Kad me jednim za te ne bude)- a se da tudi glasbo slišat?

No, pa še nekaj Kemalovega sem "usput našla", pesem, ki sem jo leta 1990 na ves glas poslušala v avtu na vpadnici za Sarajevo, povezana je z norim poletjem, mladostjo in strastno ljubeznijo (ON jo je navil na ves glas).

In od takrat še nisem bila v Sarajevu...

http://www.mojvideo.com/video-kemal-monteno-sarajevo-

Mojca

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

20. jun 2009 11:05

MamaF, ko odprem tisti link se "zadaj" sliši pesem.. Je fino, ko lahko sproti bereš besedilo in poslušaš Kemota ... Pesem jepa posvečena njegovi ženi Branki (ni ji bilo lahko, se razbere iz besedila, kaj praviš?) - glede kozarca:nič plastičnega, se nič ne sliši, ko ga v kleti v zid vržeš ... Ja, sweets, pride včasih tako, da te kot neka melanholija zagrabi in potem malo brskam in se spominjam... Recimo, prej sem poslušalal Bajago - Plavi safiru, potem spet Ko so češnje cvetele (Sokoli), pa Indexe - Sanjam in spet se krog sklene... Grem zdaj kuhinjo pospravit, potem pa v tem dežju ne bo drugega kot malo spet za računalnikom sedet ... mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti