Koloidno srebro-naravni antibiotik

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

22. mar 2013 11:01

V takele čudežne zvarke, tekočine in kar je še takega, ne verjamem. Ampak, ko pa človeku voda teče v grlo, preizkusi vse. In se je zgodilo, da je oseba iz moje bližnje žlahte dobila nekaj kao luskavico (še dohtarji ne vedo točno, kaj bi bilo) in za novo leto je dobil flašo srebra. Spufala se ravno nisem, poceni pa tudi ni. In je delal točno po navodilih, zunanje, notranje, karkoli že. Ni pomagalo. Pika amen.

lp

cervus

INAMOJA  

član od: 22.3.2013

sporočila: 1

22. mar 2013 11:46

Alergija (diagnoza uradne medicine) se mi je tako razširala, da sem bila vsako jutro vsa v urtikariji. Srbelo je pa zelo. Medicina mi je dala zdravila, pa ni pomagalo. Na pregledih, ko sem omenila, da sem od enega do drugega pregleda vedno bolj zatečena, je bil odgovor, če ne zadostujeta po dve tableti vzemite kar tri.

Bilo mi je dovolj, vzroka pa niso našli in ga tudi niso bili pripravljeni izskati. Obiskala sem ustanovo, ki se ukvarjajo z naravnim zdravljenjem Ugotovili so vzrok za alergijo in predlagali pitje koloidnega srebra, ki sem takrat prvič slišala za njega. Po mesecu dni uporabe sem bila že brez tablet in tudi alergija je bila v manjšem obsegu. Ta čudovita tekočina je vsestranko uporabna za zdravlje ljudi, živali in tudi v vrtnarstvu. Zdravi vse bakterijske, virusne, glivične bolezni in tudi parazite, ki jih imamo v telesu. Uporabljamo ga vsi domači in tudi brat in njegova družina. To zimo ni ni bil nhče bolan.

Kakšne so vaše izkušnje, kar nekaj nasvetov je pri meni.

INAMOJA

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

22. mar 2013 13:05

Ha, tale prispevek inemoje (ni moja, res ne) je bil pa napisan pred mojim tekstom in ne za njim. Vidim, da c/p deluje

lp

cervus

sheron331  

član od: 19.7.2013

sporočila: 1

19. jul 2013 9:37

Moji omi pooperacijska rana tudi po dveh mesecih prevezov, raznih anti septikov in treh različnih vrst antibiotikov nikakor ni zacelila. Kar naprej je imela gnojno in vneto, da ne govorim o zelo slabem počutju ob konstantnem jemanju antibiotikov. Ob prebiranju člankov na spletu, ko je velika večina uporabnikov zelo pozitivno govorila o koloidnem srebru, sem se tudi sama odločila, da ga naročim. Problem je bil samo, kje. Upoštevala sem mnenja in nasvete, srebrno vodo naročila, v treh dneh po dva krat pokapljala rano in gnojnega izcedka ni bilo več. Nismo mogli verjeti. Nadaljevala sem še deset dni in rana ji je zacelila. O tem sem kasneje govorila s farmacevtom in zdravnikom in nihče ni bil presenečen nad tem, če ravno KS ne smejo priporočat. V glavnem, moja oma je dobro in samo to je pomembno. Zdaj ga uporabljamo vsi; doma, prijatelji, sorodstvo.....vse več se govori o tem.

sheron331

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

19. jul 2013 10:02

Buhvej, če bi proti zaspanosti tudi pomagalo tole in kolk ga je treba spit na dan? Sam, da ne bi bila potem barve  kot Smrketa ...

Ognjič

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

19. jul 2013 11:55

No ja, tudi uradna medicina priznava dobre lastnosti koloidnega srebra in jih uporablja - pa še normalno je dozirano in kakšna druga aktivna substanca je tudi vmes: http://www.bionect.si/uporaba-bionecta/navodila-za-

lp

P.s. Ta zapis naj bo protiutež nakladanju sheron331, da dohtarji ne smejo priporočat koloidnega srebra......pffffff



cervus

Sporočilo je spremenil(a) elaphus dne 19. 2013 11:58

tina711983  

član od: 24.6.2009

sporočila: 197

1. okt 2013 15:53

Živjo,

če mogoče kdo od vas (ali če pozna koga) sam-a izdeluje koloidno srebro, bi prosila za kontakt. Na ZS prosim.

 

Hvala.

tina711983

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti