Koloidno srebro-naravni antibiotik

sarin  

član od: 14.1.2009

sporočila: 114

tema odprta - 11. jun 2009 22:17 | ogledi: 24.437 | odgovori: 67

zanimajo me vaše izkušnje s tem antibiotikom,nedolgo nazaj sem ga kupila,predvsem zaradi očeta,ki ima 3krat na leto angine in zaradi mame,ker ima probleme s paradontozo.Brala sem,da je učinkovit naravni antibiotik zoper opeklin,odrgnin,angini,paradontozi,luskavici in še marsičem.

Ker zelo nerada verjamem v naravna zdravila,so me težko prepričali naj vendarle kupim,morda bo pomagalo očetu in mami....Sem kupila in ravno v tistem času sem imela odrgnino na prstu,ki se ni in ni zacelila.Ni bila tako velika,da bi morala obiskati zdravnika.Motilo me je,ker se kar ni hotela zaceliti.Na vato sem vlila nekaj koloidnega srebra in z njo očistila majhno rano.Še isti dan sem to ponovila.Nalednji dan pa sem opazila,da je rana minimalna in se lepo celi.

Kakšne izkušnje imate s tem vi?

Hvala!

sarin

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

11. jun 2009 22:23

Znanci so ga odkrili pred kratkim in ga ne morejo prehvaliti. Hčerki se je rana od padca zacelila zelo hitro; z njim so se celo znebili glivic. Jaz sem zaenkrat taka kot ti, se me težko prepriča.

tulka

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

11. jun 2009 22:26

Joj, a ni koloidnega srebra pil tisti modri tip, ki je bil pri Oprah :) RadaJem

sarin  

član od: 14.1.2009

sporočila: 114

11. jun 2009 22:37

Sem seznanjena s preveliko uporabo tega zdravila....(če bi človek to pil vsak dan) Sprašujem tiste,ki to uporabljate po pameti...ko je res nujno in ne maram komentarjev,ki bi letele na kakšno nerazgledanost ali kaj podobnega! sarin

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

11. jun 2009 22:42

Sarin, tale modro obarvan striček je tudi mislil, da ga je uporabljal po zdravi pameti. Bolje se je odpraviti k zdravniku.

Vanja

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

11. jun 2009 22:46

Protibakterijsko delovanje srebrovega iona je znano tam nekje od Grkov in Rimljanov naprej, pri nas se da ze dolga leta na recept dobiti kremo Dermazin, ki je zelo uporabna pri zdravljenju malih opeklin, odrgnin in tako naprej. Uzivanje cudeznih pripravkov, ki vsebujejo srebrove ione, bi pa jaz odsvetovala, ze zato, ker nimajo znanstveno dokazanih zdravilnih ucinkov, drugic pa, ker lahko povzrocijo zastrupitev in ze zgoraj omenjeno argirijo (modro obarvanje koze in sluznic, ki pa v nasprotju z grozovitim videzom nima vpliva na zdravje). Skratka, kar se samozdravljenja tice, se dajte omejiti na stvari, ki vam ne morejo povzrociti bistvene skode, ce vam ze koristijo ne (ima ludih i posle rata press). lp, proxima

sarin  

član od: 14.1.2009

sporočila: 114

11. jun 2009 22:59

Se mi je kar zdelo,da bom narobe vprašala....Mislim,da ata smrk vseeno ni to jemal po določenih predpisih,glede na to kako ga je obarvalo.....Pogovarjamo se o ranicah in manjših infekcijah,ki bi jih antibiotik pozdravil-to so površinske rane...in o tem,da če človek občuti bolečino v grlu,naj bi to grgral večkrat na dan in če ima paradontozo naj si dlesni maže s tem..... Malo verjetno se mi zdi,da se bo od tega njegova polt obarvala v modro.... Nikakor se z nobenim zdravilom ni igrati pa naj bo še tako naravno... Vse v mejah normale! sarin

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

12. jun 2009 7:44

Tale ata smrk se je predoziral. Zato je tudi takšen, kot je. je pa na svetu samo 5 ljudi, ki so modri, ostali miljoni, ki uživajo srebro po pameti in občasno ob hudih težavah, pa ne.

Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti