Namaz za na popečene toaste

petika  

član od: 11.11.2005

sporočila: 88

tema odprta - 10. jun 2009 22:40 | ogledi: 8.760 | odgovori: 6

Rada bi naredila toaste, na katere bi namazala različne namaze in jih potem popekla v pečici, da bi bili hrustljavi. Problem pa je v tem, da nimam točnih receptov. Zato lepo prosim, če ima kdo že preverjen recept, da mi ga zaupa.

En namaz bi naredila iz poli salame, sira, kisle smetane in mogoče še kakšne dodatne sestavine;

drugega iz šunke, sira, rdeče paprike, kisle smetane,... tretjega pa iz tunine in dodatkov. Pa še eno vprašanje: katere začimbe bi pasale k namazom? Hvala za pomoč!

petika

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

11. jun 2009 3:47

Moja mami nam je kot otrokom kruhke namazala z gorčico, čez dala rezine sira in na vrh na tanko narezano šalotko ali spomladansko čebulo. Joj, kako je bilo meni to dooobro...

tulka

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

11. jun 2009 3:51

Oprosti, kar se tiče začimb: s kombinacijo šunke in sira se gotovo ujemajo enake začimbe kot s pico, torej origano, morda rožmarin ali žajbelj... K paradižniku in mocareli (še ena ideja) bazilika, na tiste s tuno pa bi jaz verjetno naložila kapre in kakšen inčun.

tulka

rolada  

član od: 4.8.2006

sporočila: 287

11. jun 2009 12:34

Jaz pa sem včeraj popekla toast kruhke, jih natrla s česom, pokapala z oljčnim oljem in nadevala s pripravljeno zelenjavo ( popečeni jajčevci, paprike 3 barv,bazilika, paradižnik,oljčno olje, balzamičen kis,poper, sol in mlad sirček - vse narezano na majhne kocke) Mhh, še zdajle imam polna usta sline. Temu se reče brusketa ( no, ena od mnogih vrst). lp rolada

kepca  

član od: 6.9.2006

sporočila: 93

11. jun 2009 16:22

Moj namaz je pa tale koruzo tuno iz pločevinke in majonezo zmešam.To mažem na popečen toast in dober tek. kepca

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

11. jun 2009 16:27

Tunin namaz: majoneza, tuna, na drobno nasekljana čebula in na drobno nasekljane kumarice, malo popra, origana ali kakšne druge začimbe in žlica kisa od kumaric. Mi ga obožujemo. RadaJem Sporočilo je spremenil(a) RadaJem dne 11. 2009 16:27

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti