"ječmenček" na očesu

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

10. jun 2009 13:42

Ali še mal več... lidka [sonce]

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

10. jun 2009 14:30

Hčera ima prvkar ječmenček - so rekli, da je ječmenček posledica bakterijskega vnetja in da brez antibiotičnega mazila ne bo šlo. Nisem glih "mahnjena" na zdravila, a z očmi se ni za igrat. lp, vanjatajnsek

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

10. jun 2009 15:52

Takole malo razmišljam , Vendelina - precej verjetno je, da nisi poročila tepca.Tip je torej v letih skupnega življenja verjetno tudi že "naštudiral" določene fore. Kako torej zagotovo veš da mu nekaj "fali" in ne dela cirkusa ker enostavno hoče spet videti tiste joške, oblečene v čedno linžerijo? Lisa

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

10. jun 2009 20:16

Lisa, če me sprašuješ....Kaj pa vem, morda je pa karma... Okej, meni se je oko (ajoj, ne morem mimo očesa) ustavilo na tistem delu šjorčinega posta, ko pravi, da gospod ni hotel obiskati zdravnika. In se mi je na osnovi tega zazdelo, da tako hudo pa ne more biti. Ker, če je pri očesu kaj hudega, se vsak ustraši, delamo to enačbo v glavi: oko je enako vid, okvara na očesu je enako en korak bližje slabšemu vidu in če ne vidim, se mi spodsekajo noge, bom slep...ajoj....(skratka malo karikiram notranji monolog). In ker se nas večina zelo boji vsega, kar bi bilo narobe z očmi, je večja verjetnost, da bi člloevk prej kot kasneje odkorakal k zdravniku. Če pa na noben način noče k zdraniku, potem pa doma stoka zaradi tega ječmena...potem je pa velika verjetnost, da rabi kaj drugega. Recimo pozornost. In sem tvegala s hipotezo o pozornosti in zdravljenju z linžerijo. Ker ponavadi se da s to medicino v kombinaciji z drugimi prijemi in tudi poslušanjem pri moških dosti doseči. Nisem pa vedela, kako so z naraščajem pri kolegici. No, njej je bilo hecno, to tudi šteje. Pa tudi mislim, da kolikor je že kdo naštudiral svoje fore, pa fore od drage mu/ji osebe, če dobro premislim, ponavljamo enake do zelo podobne fore ves čas ko smo skupaj. Ponavljamo fore ki uspevajo (fora z linžerijo praviloma uspe, to me je že mama učila) in ponavljamo tudi fore, ki nikoli niso uspele, pa jih vseeno ponavljamo. Tudi jezimo se na temelju recikliranja enih te istih for. Ni v razmerjih kakšnih presunljivih preskokov, več ali manj je tisto, kar si natrasiral v prvih šestih mesecih. Vendelina jr.

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

10. jun 2009 21:26

joj, ne morm se zdele spomnit,  ampak vem da sm nekoč slišala da se ti ječmen naredi, če grdo pogledaš nosečnico, al neki tazga ....

in da zgine če ti ga nekdo "uroči" ... nimam pojma kako točno, vem sam da mora nekdo nekaj rečt (in ti morš bit resn, men pa to nikakor ne gre :) ) in potem zgine ....

 

Uglavnem zdej sm povedala 2 napol nekoristni informaciji :)

Upam da se najde kdo ki ve kako točno grejo tele babje .....

 

Pitončica

šjorca  

član od: 22.12.2003

sporočila: 233

10. jun 2009 21:49

hahaha....evo na.....to ga je ziher "buh štrafau"...ko sem rogovlila po hiši še s trebuhom in mi je vse padalo po tleh...... Mu morem povedat..... ;) Pa še malo ga prestrašit s kakšno drugo tegobico,npr. če me bo grdo gledal....haha...mogoče s kakšnim turom na predelu telesa kjer sonček ne posije nikoli ;) .....se morem posvetovat z Vendy... ;)

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

10. jun 2009 22:03

bravo šjorca, prava faca si!!! in veliko veselja z naraščajem ti želim. Ognjič

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

10. jun 2009 23:23

Šjorca, super si! Pa seveda čestitke za novega člana družine.

Veš kaj, po mojem bo tvojemu dragemu od vseh tehle naših "urokov" ječmen kar sam izginil čez noč kar povej mu, ja, da zna zaradi godrnjanja zaradi neprespanih noči še kako kurje oko kje zrasti (če ne bo priden).

Mojca

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

11. jun 2009 8:48

Pitončica je napisal/a:

joj, ne morm se zdele spomnit,  ampak vem da sm nekoč slišala da se ti ječmen naredi, če grdo pogledaš nosečnico, al neki tazga ....

Pitončica

Po mojem pa se naredi (pri moških) če kako mladenko v minici preveč pogleda. Sedaj v poletnih časih pa se to rado dogaja. K

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti