Oleander

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

tema odprta - 9. jun 2009 14:45 | ogledi: 7.035 | odgovori: 7

Doma imam več oleandov, sajenih v večjih loncih - čebrih. Sedaj začenjajo cveteti. Ker ima vsak oleander samo 5-6 vej, ki so na koncu zelene in cvetijo, vmes pa je kar nekaj golega debla oz. vej. Oleandre bi rada pomladila in obrezala, da bi bili bolj košati grmi. Ne vem pa, ali to lahko naredim sedaj, ko bodo nehali cveteti in se bodo potem do jeseni primerno obrastli in lahko prezimili zunaj v zavetju ali je to mogoče narediti samo spomladi. Zanima me tudi, če bo cvetel naslednje poletje. Če ga spomladi temeljito obrežem namreč oleander potem poleti ne cveti in cveti šele naslednje leto, kar pa se mi zdi škoda, saj mi je zelo všeč ta cvetoči grm.

Že vnaprej se zahvaljujem za odgovore.

tedyka

megi  

član od: 9.10.2001

sporočila: 334

9. jun 2009 19:44

Oleander, ki ga želim pomladiti obrežem spomladi. Letos sem dva porezala do tal. Pustila sem samo 2 vejici. Sedaj mi te dve vejici cvetita. Iz porezanih delov poganjajo nova stebelca. Ta nova stebelca letos ne bodo cvetela. Prezimujem jih v zasteklenem delu hiše. martina

baška  

član od: 24.3.2008

sporočila: 221

10. jun 2009 7:42

ali lahko te porezane dele daš v vodo in tam poženejo korenine, ali se lahko delajo podtaknjenci samo z zasipavanjem? baška

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

10. jun 2009 8:12

Ja, seveda, vsaj nekaj njih bo pognalo korenine. Pusti v vodi, ampak je ne menjaj, samo dolivaj, pa posoda mora biti temna (je bolje za korenine). Samo, ne pričakuj, da bodo korenine pognale v 2 tednih, včasih dolgo traja..................... Odreži jih tako, da bo vsaj kakšnih 10 do 15 cm v vodi, nad njo pa vsi listi........ naj ti uspe.

rimljanka - zasebno mnenje

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

12. jun 2009 11:53

Očitno bom oleandre pustila do pomlasi tako kot so, nato pa eno leto riskirala brez cvetja, da se bodo malo obrasli, nato pa bi morali zopet lepo cveteti. Ua ukoreninjenje pa vem da so kar zahtevni in mislim da mora biti vejica, ki jo želimo ukoreniniti tudi malo dozorela - olesenela, ker se baje mlada vejica ne ukorenini. Kdraj pa bi bil najboljši čas za to. l.p. tedyka

megi  

član od: 9.10.2001

sporočila: 334

12. jun 2009 20:43

V knjigi cvetoče rastline od a do ž piše , da se razmnožuje z pololesenelimi potaknjenci sredi poletja.Od starjših sem slišala , da kar potakneš 15 junija se vse v korenini. To sem tudi preizkusila in res drži. Imam kar nekaj barv oleandrov. Tudi v juliju sem si z morja nekaj prinesla. Avgust je kar pozen preden se v korenini in potem se mora še v lonču z zemljo malo v resti pred zimo. Za potaknjenec naj bo vejica dolga caa 30 - 40 cm . Vejico je treba poiskati na spodnji strani debla. Ta se odcesne , ker tako dobiš malo starega lesa zraven. V vodo dam malo oglja, tako sem nekje prebrala. V isti knjigi kot jo zgoraj navajam glede obrezovanja piše naslednje: Do bo oleander bogato cvetel, grm redno pomlajujemo. ko poganjek odcveti, ga skrajšamo na polovico dolžine. S pomladanskim obrezovanjem stranskih poganjkov na 10 cm zagotovimo, da bo rast gosta in da bo grm tudi na pogled urejen. martina

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

13. jun 2009 15:00

Kot razumem, bi lahko čez nekaj tednov ko bodo oleandri odcvdeteli tudi malo porezala, pa še malo podtaknila, tako da bi imela zopet nove rastllinice. Bom malo poizkusila. Megi hvala za tvoj odgovor. l.p. tedyka

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

13. jun 2009 23:54

Oleandre porežem vsako jesen (ne vse, ampak tiste veje, ki me motijo) in na spomlad bujno poženejo nove nastavavke. Odrezane damo v vodo in čez zimo v kleti pustijo korenine. Med sezono jih ne režem. Ker jih rad napade kapar jim na začetku sezone (maja) vstavim palčke proti škodljivcem. Previdno, ko jih obrezuješ, so kar precej strupeni. lp, pinka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti