Hruška v steklenici

swarovski  

član od: 26.10.2006

sporočila: 290

9. jun 2009 17:52

ja trgovina je v Trzinu in se imenuje Stenko. Ronkolino, sicer ti pa vilma dobro uspeva. Le tako naprej. swarovski

feferon  

član od: 27.8.2007

sporočila: 114

9. jun 2009 17:54

Evagirl, saj jaz se drugače zelo zelo strinjam z vendelininim tretjim odstavkom!! Tale domača darila so postala tako "moderna", da včasih ljudje že pretiravajo. Saj je iz srca, se strinjam, ampak ni vsak za vse, samo tako bom napisala... Je pa res, da lahko kozamurnik že letos v steklenici uspe ena mega lepa debela rumena hruška, ki jo bo lahko ponosno nekomu podarila. Če ne bo uspelo, bo pa že sama presodila in podarila kaj drugega.(lahko za rezervo naredi borovničke, kot je predlagala Roncolino;)) feferon

kozamurnik

sporočila: 2311

10. jun 2009 4:39

Hvala Roncolino in lucka52 za fotke!Po tako nazornem slikovnem prikazu bi mi skorajda moralo uspeti! Upam da bo tole hruškoslovje navdušilo še koga od vas in da tema ni bila zaman. Tudi ostalim hvala! kozamurnik

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

10. jun 2009 8:51

Ja feferon točno tako kot si napisala ...zato se mi pa zdi brezveze solit enmu pamet če ne veš kaj vse ima v mislih :) naj se znajde po svoje pol :) evagirl

juve  

član od: 15.9.2013

sporočila: 1

15. sep 2013 23:57

Jaz sem že večkrat poiskusil vedno ne uspe, ker včasih nevihta pa odlomi kako vejo ... Letos mi ena uspela sicer ni tako debela, ker bilo preveč sadežev gor nihšče pa nič ne šprica, odstranujuje ... Vse kar je moraš najti pravo vejico eno pustiš ostale odtrgaš, namestiš v steklenico, steklenico privežeš na deblo, vejo. Steklenica mora biti obrnjena navzdol da ne teče noter voda.

juve

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti