Kam bi del???

neznan uporabnik

5. jun 2009 21:47

Moja hči je bila pa od mladega Kozlevčarja v vrtcu sošolka, haha! Ena moja prjatlca je bila pa od Kozlevčarja sr. sošolka v osnovni šoli, haha! Brez heca, meni so tudi zelo zelo všeč, čeprav na začetku mi pa niso bili preveč. So bili, kaj pa vem - preveč komorni? Na tem posnetku mi je najboljši bobnar. Pa vse ostalo, kar ste nalimale gor je tudi super. Tko da.. nič hudega, če je zunaj en trapast vreme! japaja

bisagolf  

član od: 16.11.2008

sporočila: 135

6. jun 2009 9:12

Voca people so enkratni. lp bisagolf

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

6. jun 2009 17:21

japaja je napisal/a:
Na tem posnetku mi je najboljši bobnar.japaja

"Bobnar" je slikar in "beatboxer" Sašo Vrabič, moj študentski kolega iz ALU.

http://www.myspace.com/multibeats

Mojca

sweets  

član od: 16.8.2008

sporočila: 796

6. jun 2009 18:07

Rrr, Perpetuum Jazzile so več kot dobri. Tudi meni so všeč. sweets

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

6. jun 2009 19:20

Wau,sploh nisem vedela,da so slovenska skupina Super so Roncolino

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

6. jun 2009 19:54

Waaaauuu..res noro dobr!! angie

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

6. jun 2009 20:14

He, he... Da se še jaz malo pohvalim, moja dobra kolegica je poročena z enim izmed njih, pa hodi z njimi na turneje kot fotograf, lani smo bili pa na nekem eventu v CD skupaj... Tko da... : ) lidka [sonce]

neznan uporabnik

6. jun 2009 21:07

mamaF, sem si ga ogledala. Super dečko, se mi je prec zdel da je tak navihan fant. In večinoma dobre volje, to je meni najbolj všeč. (Da ne bo pomote, lahko bi mu bila mama) japaja

neznan uporabnik

6. jun 2009 21:28

Črta ločnica Novo mamaF, sem si ga ogledala. Super dečko, se mi je prec zdel da je tak navihan fant. In večinoma dobre volje, to je meni najbolj všeč. (Da ne bo pomote, lahko bi mu bila mama) japaja se samo malo samozadovoljuješ .japaja saj to je zastojn ampak kaj bodo pa vnuki rekli,če bo babica za mulci vzdihovala.pa lep pozdrav. hmm

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti