Soseda hoče kupiti popolnoma vgradni(in skrit) pomivalni stroj gorenje,z tipkami na vrhu!a ga ima gd

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

tema odprta - 3. jun 2009 13:56 | ogledi: 6.289 | odgovori: 25

Pozdravljeni

Soseda bo kmalu dobila novo kuhinjo.Kupit hoče vse aparate od GORENJA.Vgradno pečico,ki ni čist klasična,ampak mal bolj fency,vgradno kuhalno ploščo 3 plin 1 elektrika,popolnoma vgradni in skrit pomivalni stroj,ki je lahko največ 47 db glasen.Upravljanje zgori na vrhu.SE RAZUMEMO?in izvlečna kuhinjska napa.

Prosim vas,za vaše izkušnje z temi aparati,ki sem jih napisal.Pa če ste tok dobri-e,da mi napišete točen model aparata.Da lahko povem,izkušnje z njimi.

Zahvaljujem se vam za odgovore.

Lep dan želim

Miele

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

3. jun 2009 14:44

Jaz imam popolnoma vgradnega, vendar od Candyja in sem zelo zadovoljna. Ta je že drugi, prvega smo imeli skoraj 10 let. Serviser je rekel, da je to zelo dobro, saj je vse nad 7 let "šenkano". Gumbi so skriti na zgornjem robu vrat. Je zelo tih. Po moje tudi od Gorenja ni nič slabši, saj jih, kolikor vem, tako ali tako delajo po licenci. No tudi vgradno pečico in kuhalno ploščo 3+1 imamo od Candyja, oboje pa dela brez problemov že 22 let. Mislim, da bo z vsem zadovoljna, pa čeprav bo od Gorenja. Svetujem pa ji namestitev vgradne pečice v višini prsi, je mnogo lažje za vstavljanje in jemanje iz pečice, da ne govorim o čiščenju.

Želim ji obilo kulinaričnih užitkov v novi kuhinji!

Dušanka

Sporočilo je spremenil(a) DUŠANKA dne 03. 2009 14:51

lucijana  

član od: 4.2.2006

sporočila: 284

3. jun 2009 14:52

jaz mam tud čisto vgradnega samo da od Boscha in mi je fajn. Ful lepš zgleda kot pa če bi bil pol vgradni. lucijana http://lucijana.moj-album.com/

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

3. jun 2009 15:01

Miele, pa ne lomi ga no - milijon argumentov si nam vedno naštel, da so aparati od mieleja najboljši, pa boš menda ja tudi svojo sosedo uspel prepričati v to  - sicer pa ja, jaz imam gorenjevega popolno vgradnega in sem z njim v bistvu kar zadovoljna, le v začetku je bila štala, saj je začel kmalu po vgradnji puščat in šele drugi serviser je ugotovil, da so zvita vrata. Pomiva v redu, tih je kot miška, le tik pred koncem pranja se mal oglasi.....

 

LP

rrr

borka7  

član od: 23.2.2009

sporočila: 268

3. jun 2009 15:02

No, meni pa čisto vgradni pomivalni stroj (izkušnje imam z Boschem) ni všeč. Na živce mi gre piskanje ob zaključku in moti me tudi to, da ne vidiš, koliko je še do konca. Imam pa zelo dobre izkušnje z Gorenjevimi pečicami - do zdaj sem uporabljala tri in so bile precej boljše od Blanco-ve ali Candy-jeve s katerima sem že imela opravka. borka7

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

3. jun 2009 15:14

kupujem nove aparate za kuhinjo na vikendu in sem naredil malo raziskavo: gorenjeve pečice so v svojem razredu definitivno ene boljših na trgu in slovijo po natančnem termostatu za temperaturo in enakomernem segrevanju, ki je osnova vsake dobre pečice. priporočam kakšen cenejši model, ker so tisti dražji smao malo manj uporabni zaradi touch menijev in neskončnega števila prednastavljenih programov. kdo pa kuha s tem!? jaz imam doma sicer mielejevo, staro zdaj skoraj 10 let in je super. nimam kaj za povedat. zdaj sem gledal nove modele in bi enako kot pri gorenju priporočal cenejše zaradi enostavnosti uporabe. pri mieleju sem imel edino težavo s servisom, ko sem nakaj dodatno naročal in čakal in čakal... ampak na koncu sem le dočakal. ;) če pa denar ni ovira pa definitivno priporočam pečice gaggenau! glede pomivalnih strojev imam izkušnje z boschem in mielejem in gorenjem. gorenje je imela do nedavnega mama in moram reči, da se je odrezal najslabše. moj boschev tudi ni odličen, je čisto soliden stroj, ki dela že 10 let brez problemov. posoda pa bi bila lahko bolj čista. mielejev, ki ga ima zdaj mama se je odrezal najboljše razen pri velikosti, ki je malo problematična zaradi tretjega predala in povzroča težave pri velikih krožnikih. glede popolnoma vgradnega ali ne, pa je res piskanje malo "annoying", posebno, če daš prat preden greš spat in te ob 2h zbudi piskanje iz kuhinje. da se sicer "baje" izklopiti. nekateri boschevi modeli imajo lučko pod vrati, ki sveti v tla in ko ugasne je posoda oprana. tudi praktično. samo mislim, da teh modelov ni na slovenskem trgu, kolikor sem gledal. pri kuhinjskih plošč velikih razlik ni. mi pa je najbolj všeč spet gaggenau, ki ima vpravljanje s posebnim magnetnim gumbom, ki je strašno praktičen... sem pa drugače pristaš plinskih štedilnikov, tako da... cellnet

adalbert  

član od: 2.2.2008

sporočila: 285

3. jun 2009 15:59

Imam vse od gorenja in sem zadovoljna. Tudi piskanje pri pom.stroju me ne moti,saj ni tako glasno in vstrajno kot pri kamionu,to se res sliši.Prvo pečico sem imala v višini prsi in to 25 let drugo imam tri leta za drugo mi je žal da nisem kupila bolj izpopolnjeno (bil je priblem pri denarju,)vendar dela dobro, štedilnik imam steklokeramičnoploščo 2+2je drugi v mojem tridesetin več letnem gospodinstvu.Želim si indukcijsko morda pride kdaj na vrsto,da bi jo kupovala zaradi želje mi ne znese.Lep dan adalbert

Lipa  

član od: 28.7.2003

sporočila: 243

3. jun 2009 16:06

Imam pomivalni stroj Bosch, ki ima rdečo senzorsko lučko... tako, da ta zadeva je v SLO. Pere prav dobro (za odlično pa žal ne)LP lipa

branka171

sporočila: 218

3. jun 2009 19:54

Imam whirlpool integriran pom. stroj pa me isto kot borko 7 moti, da ne vem kolk je do konca pranja.Ko pere moram obesit krpo čez vrata, da ga kdo ne odpre, bi imela takega z lučko JA V službi imamo gorenjevega, pa mi niso všeč košare,se mi zdi da pol manj zložimo vanj. branka171

barbra  

član od: 9.8.2002

sporočila: 355

4. jun 2009 1:21

Ali ima kdo od vas Candyjev trio (štedilnik, pečica, pomivalni stroj v enem)? Prosim za mnenja. LP Barbra

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

4. jun 2009 1:57

Če se eden res pokvari, te bo stala zamenjava preveč, da bi se po moje izplačalo. Jaz se takih kombinacij izogibam. Par sosedov je imelo pečico in mikrovalovko v enem setu - Zgoraj MW, spodaj pečica in dokler je vse delalo so bili zadovoljni. Ko se je pokvarilo, je bil pa hudič.

 

Po drugi strani, te kombinacije pa še nisem videla. A posodo naložiš kar v pečico in jo pomije?

 

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti