Doma narejene osvežilne pijače

femica  

član od: 27.8.2008

sporočila: 329

tema odprta - 2. jun 2009 14:54 | ogledi: 7.783 | odgovori: 19

Pozdravljene!

Zanima me, če katera doma skriva kakšen super recept za pijačo, ki jo lahko naredim doma, kot je naprimer šabesa?

femica

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

2. jun 2009 18:08

sirupi vseh vrst. sirup lahko narediš iz vsega, kar ti ima prijeten okus. konzerviraš s sladkorjem in citronsko kislino. lahko tudi pasteriziraš, vendar zadostuje da je steklenic sterilizirana. liter vode, pol kilograma sladkorja in poljubna stvar za okus (meta, melisa, bezeg...), ter žlička citronske. sadni sokovi vseh vrst. pasteriziraš. sadni nektarji vseh vrst. pasteriziraš. slajeni s sladkorjem ali koncentriranim jabolčnim sokom. fermentirana sadna "vina". fermentiraš. ta slednja so še najbolj "zapletena" in dolgotrajna za pripravo, dobra pa po nekaj mesecih v steklenici. moja nona je bila znana po tem, da je vse spremenila v alkohol z nekaj sladkorja, kvasovk in sadnega soka ter nekaj časa. potem pa še cel kup pijač na hitro, ko v vodo z mehurčki ali navadno zamešaš karkoli pač je pri roki. meta, ingver, melisa, zmečkano sadje... cellnet

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

2. jun 2009 18:11

ps. pred dnevi smo govorili o metinem sirupu, še prej o rabarbarinem sirupu... ampak skoraj čisto vsako stvar, ki ti je všeč lahko spremeniš v sirup... cellnet

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

2. jun 2009 21:08

Operem metine ali melisine liste, jih dam v vrč, zraven na kolobarje narezano limono in še nekaj limoninega soka, sladkam z javorjevim sirupom. Boljše je če malo odstoji v hladilniku. Postrezi z ledom. lp Vesna

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

2. jun 2009 21:18

ohohoho reca.. moja najljubša kombinacija.. no, pozimi pa uporabim sušene, včasih je zraven še sušen bezeg.. za serviranje pa v steklen vrč s to pijačo vtakneš še eno vejo melise. hihi bannanna_v_slo ;)

femica  

član od: 27.8.2008

sporočila: 329

3. jun 2009 20:19

Reca je napisal/a:
Operem metine ali melisine liste, jih dam v vrč, zraven na kolobarje narezano limono in še nekaj limoninega soka, sladkam z javorjevim sirupom. Boljše je če malo odstoji v hladilniku. Postrezi z ledom. lp Vesna
zdi se mi dobra ideja, zanima pa me če mi morda lahko poveš natančnejše količine femica

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

3. jun 2009 23:19

Težko, ker naredimo to kar na uč. Za 8 litrov smo dali sok šestih limon, eno smo narezali na kolobarje, kar precej mete in javorjev sirup do željene sladkobe. Sicer pa probaj, saj gotovo nimaš popolnoma enakega okusa kot jaz. lp Vesna

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

4. jun 2009 10:45

poglej tudi med recepte - napitki. Bos nasla se kaj zanimivega. Priporocam pomarancni sok (ala juice) LP, R.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. jun 2009 13:22

Meni je limonada v velikem steklenem vrču z veliko ledu...še vedno numero uno. Vendelina jr.

femica  

član od: 27.8.2008

sporočila: 329

4. jun 2009 14:50

Reca je napisal/a:
Težko, ker naredimo to kar na uč. Za 8 litrov smo dali sok šestih limon, eno smo narezali na kolobarje, kar precej mete in javorjev sirup do željene sladkobe. Sicer pa probaj, saj gotovo nimaš popolnoma enakega okusa kot jaz. lp Vesna
to je že res, vendar me vsaj na približno zanima koliko mete. Lahko poveš recimo, toliko da nafilaš dno, nekaj v tem smislu. femica

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

4. jun 2009 15:14

Daj jo en poštzen šop. Za orientacijo ti naj bo šop redkvice. Mogoče ni posrečena primerjava ampak mi trenutno ne pade nič drugega na pamet. lp Vesna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti