Kavitacija hujšanje

Hobotka  

član od: 2.11.2004

sporočila: 274

4. jul 2009 18:43

Se strinjam,da lahko tudi brez kavitacije marisikaj zgubiš, kljub temu pa s pitjem 2 l tekočine na dan in pol urce teka na tekalni stezi 3 x na teden ne bi požrlo mojih cm v mesecu dni (4 kavitacije - 1 na teden) , je morala pomagat še kaj drugega ... Hobotka

amc  

član od: 31.8.2007

sporočila: 68

4. jul 2009 19:40

Saj začetnica te teme ni spraševala po strokovnih nasvetih. Vprašala je, ali ima kdo izkušnje s kavitacijo. Na tako vprašanje nima smisla odgovarjati tistim, ki tega niso probali, temveč po moje zna odgovoriti tisti, ki je to že probal. Jaz nimam pojma o npr. Herbalifeu, zato mi na misle ne pride, da tistim, ki ga uporabljajo pripovedujem, kako je bolje telovaditi, piti... Živi in pusti živeti. zoja

mizica  

član od: 13.4.2005

sporočila: 24

5. jul 2009 22:18

Vidim temo , ki je precej stara , ampak vseeno . Kavitacija je uspešna metoda . Glede stroškov pa takole . Če malo pogledate naokoli po ostalih salonih , vam povem da je v Portorožu polovico cenejša od te vaše cene in če greste do Opatije ali pa sedaj že do Umaga je še ceneje . Tisti , ki pametujejo pa jim priporočam , da se začnejo učiti , ker bodo pametnejši . Se vam ne da , hvala enako , zato pa ste glupi , nekateri debeli so pa lahko bolniki in jim takšna stvar prav pride. mizica

Mojca2007  

član od: 11.10.2007

sporočila: 133

6. jul 2009 13:56

mizica je napisal/a:
Vidim temo , ki je precej stara , mizica
Uh, kaj ni bila odprta 1.junija letos? To pa ja ni tako zelo hudo stara reč... No, v glavnem - jaz se v kratkem odpravljam na kavitacijo in vam bomo potem znala kaj več povedati o tem, koliko cm naenkrat se lahko izgubi (ker jaz bi jih rada vsaj ene 4 ali 5) in če je res popolnoma neboleča zadeva (ker sem zelo občutljiva). Lep dan vsem, M.

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

6. jul 2009 14:48

mizica je napisal/a:
Vidim temo , ki je precej stara , ampak vseeno . Kavitacija je uspešna metoda . Glede stroškov pa takole . Če malo pogledate naokoli po ostalih salonih , vam povem da je v Portorožu polovico cenejša od te vaše cene in če greste do Opatije ali pa sedaj že do Umaga je še ceneje . Tisti , ki pametujejo pa jim priporočam , da se začnejo učiti , ker bodo pametnejši . Se vam ne da , hvala enako , zato pa ste glupi , nekateri debeli so pa lahko bolniki in jim takšna stvar prav pride. mizica
Draga deklica, kar močno si zdrgni jezik, da bo šla umazanija dol...., ker še tako lep telešček ne pomaga, če je dekle umazano, pa tudi, če le na jeziku. Ognjič

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

6. jul 2009 14:55

No, kar tako po dolgem in počez pa res ni treba trditi, da so/smo glupi. Pazi na izraze, s katerimi obkladaš druge, ..... Upam, da si opazila, da si tudi sebe med "ta glupe" postavila.

Štej tole za opozorilo, seveda.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

6. jul 2009 15:18

Hja, če ledvične kamne razbijajo s fokusiranim ultrazvokom in razmišljajo celo, da bi na ta način uničili tumorje, je najbrž možno "skuhat" tudi maščobno tkivo. Ampak jaz bi rekla takole:

1. če je zadeva preblaga, potem pač ne deluje

2. če deluje, pa lahko povzroči kakšne neprijetne stranske učinke - vsekakor si ne bi pustila tega delat pri katerikoli kozmetičarki... najmanj kar gre lahko narobe, je plastično opisala že rebecca...

Nasja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

6. jul 2009 20:10

Nasja je napisal/a:

Hja, če ledvične kamne razbijajo s fokusiranim ultrazvokom in razmišljajo celo, da bi na ta način uničili tumorje, je najbrž možno "skuhat" tudi maščobno tkivo. Nasja

Tega pa ne gre primerjati. ledvični kamni so v bistvu izven tkiva (v ledvični kotanji, razbiti delvci zapustijo telo (enako kot razbiti žolčni kamni) po naravni poti  - po izvodilu ledvice (sečevod, sečni mehur, sečnik (Razbiti delci žolčnih kamnov po žolčevodu v dvanajstnik in naprej po črevesju). O razbijanju tumorjev razmišljajo, pišeš. Razmišljajo še o marsičem.

No, o kavitaciji pa ne vem zadosti, da bi sodila, nikakor pa ne more iti tako preprosto, da bi celice razbili. Kam pa potem gredo te "razbitine"?  Samo ne recite, da v kri.........

ferda  

član od: 1.10.2003

sporočila: 280

7. jul 2009 12:03

LEPO VAS PROSIM..........JEJTE 5 KRAT NA DAN( ZAKLJUČITE OB 17 URI IN TO JE TO....) PO MALEM IN USPEH JE ZAGOTOVLJEN.... BREZ VSAKEGA PAMETOVANJA IN DRASTIČNIH POSEGOV V TELO.....

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti