Kavitacija hujšanje

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

29. jun 2009 12:40

Originalno vprasanje hobotke je:
Hobotka je napisal/a:
Imate kaj izkušenj s to novo metodo hujšanja imenovano kavitacija, ki bi naj bila nekirurška liposukcija

Hobotka
jen je napisal/a:
kaj je treba takoj z nekimi nasveti po katerih ni nobeden vprašal?!? lahko nekdo nima časa se gibat v naravi alpa fitnesu, lahko se mu enostavno ne da... in mu ni problem dat teh 1000 €. ne razumem zakaj tak pristop. povejte izkušnje, ne pa pametovat... v glavnem Hobotka kavitacija je zelo uspešna metoda z vidnimi rezultati že po prvem obisku. res je draga, na obisk 180 €. mislim pa da je cena če vzameš paket 3 ali 6 obiskov okrog 140 € na obisk. kar znese 840 € in ne 1500 €! če ti prodajo še kaj zdraven je pa druga zgodba. to je odvisno tudi od salona. mislim pa, da je dovolj že sama kavitacija... za zelo viden rezultat. tukaj ne gre za hujšanje ampakza oblikovanje problematičnega predela (npr. trebuh, zadnjica...) dame tiste, ki ste bile na kavitaciji, se boste oglasile?
Kot lahko preberem jen, tudi ti nisi dala nasveta po katerem Hobotka sprasuje. Tole kar si napisala je samo skrajsan izpis internetnih strani. Kje so tvoje izkusnje???? Sory. Nic boljsa nisi kot ostali. Zakaj se torej ne drzis svojega prvega stavka? Nisem se imela namen oglasat, ker o kavitaciji nimam pojma. Ampak s prvim stavkom si mi pa stopila na zulj. Do sedaj ni bil nihce ne zaljiv, niti nesramen. Povedali so samo svoje mnenje. Tako kot ga bom tudi sama. Pa me en k*** briga, ce mislis da pametujem. Reklama za kavitacijo se slisi mamljivo, sploh ce si jo predstavljas kot lezerno pocivanje medtem ko gredo mascobne celice papa, v primerjavi z drugo moznostjo: "stradanje" z dodatnim “mucilnim gibanjem". Informacije, da je kavitacija (kot tudi liposukcija) namenjena samo za podrocja, ki jih niti z intenzivno vadbo ne moremo(pre)oblikovat se pac ne daje v ospredje. Meni so pred casom razlozili, da se stevilo mascobnih celic definira ze v otrostvu in da se pri odraslem cloveku zelo malo spreminja (tudi pri hujsanju jih ne izgubimo!). Liposukcija (ali pa kavitacija) pa jih unici/odstrani, tako da jih potem na tistem mestu ni vec. In kaj se zgodi ko nehas s tretmaji? Predstavljam si, da ce ne spremenis nicesar drugega (gibanje in prehrana) se slej ko prej zacnejo polnit sosednje celice. In koncni izgled? Po moje postanes precej reliefen in izgledas celo slabse kot na zacetku. Ampak nema problema. Za dodatnih nekaj sto evrov se naredi naslednji tretma eliminacije sosednjic celic, pa potem tistih zraven….. Med pisanjem tega se mi je pa pojavilo se eno vprasanje. Pri liposukciji mascobo dejansko izsesajo ven, pri kavitaciji pa jo telo ponovno uporabi (tako kot naredi z ostalo hrano). Ce prevedem - telo jo spet uskladisci, pa smo spet na zacetku. The Neverending Story… LP, R.

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

29. jun 2009 15:15

Naj še jaz malo prispevam v ta skupni "piskrček" razmišljanj. Za mano je lepo število različnih poskusov hujšanja, kdaj tudi uspešnih ( Cindy ipd.), večinoma pa se je vse končalo pri istem rezultatu kot na začetku, oz. še kakšen kilogramček več. Vem, vem, za vse sem kriva sama ( šport in gibanje ni moja odlika, preveč pregrešnih kosil, še več večerij, nezdrava prehrana....) Vse bi dala, če bi lahko šla po bližnici do lepšega videza, pa se žal zavedam, da ni tako enostavno. Težave imajo tudi ljudje, ki imajo dosti pod palcem, kajne? Bojim se, da ni recepta, razen hudih muk in odpovedovanja, pa to kar do konca življenja. Kdor je seveda tako samodiscipliniran. Jaz to žal nisem, želim pa zato več uspeha drugim. Pa lep deževen pozdrav! kara

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

30. jun 2009 7:34

Vas berem pa mi ni nič jasno. Za liposukcijo vem, kaj je in kako deluje.

Kaj je pa to z to kavitacijo. kaj se tu počne in ako? Rebeca je sicer nekaj napisala, pa še vedno ne vem, kaj to je. Za ti špeh ....kaj, kako, s čim....nekako pobere z kočljivega mesta? Na kakšen način?

Kyara

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8688

30. jun 2009 8:17

Ta pripomba sodaj je dobra:

"Dragi danes sem pa bla na grincaviti, a se mi kaj vidi?"Čestitam v naprej podjetju IskraMedical za zagotovljen zaslužek.

 

Pozdravček!

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

30. jun 2009 8:43

Eko, še vedno nihče ni napisal kaj kavitacija sploh je. Vse nekaj naokoli ampak jaz bi res rad zvedel o tem kaj več. Samo upam, da ni treba obleči kakih oprjetih hlačk ali žab, teh ne bi za noben denar pa hujšanje gor ali dol. A boste , drage kolegice, tako prijazne in končno zaupale meni pa še komu kaj to je ? Drugače pa, Loni, sej znam hitro hodit pa tudi tečt - če je motiv pravi sem lahko salamensko hiter ampak saj veš ,ko se ustaviš se te pa lahko bolje ogledajo in potem ti tiste odvečne kile lahko marsikaj pokvarijo. No ja pač plačujem davek, da sem pred letom in še malo prenehal kaditi in so ti odvečni kilogrami cena tega. Tko da, včasih razmišljam, da bi spet začel, kaj praviš, bi se to obneslo? LP hedonist

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

30. jun 2009 9:26

Hedonist, mogoče ti bo moje razumevanje kavitacije kaj bližje; pojma se megleno spomnim iz fizike v povezavi s propelerji, črpalkami in parnimi mehurčki v tekočini, ki najedajo lopatice propelerja, povzročajo vibracije, izgube- v glavnem delajo zgago... kako so to povezali s špehom, pa tudi mene bega

Glede oprijetih hlačk ali žab bi pa kar verjela, da pomagajo- Robin Hood ni imel nobenega špeha, tisti menih, s katerim se je družil, pa je bil debel verjetno zato, ker ni nosil pajkic

 

LP, V.

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

30. jun 2009 20:59

Evo, hedonist, iz PRVE roke, naš SSKJ ponudi ti odgovor:

  1.      kavitácija  -e ž (á) teh. nastajanje in izginjanje parnih mehurčkov v vodi: izkoristek vijaka zmanjšuje kavitacija; turbinske lopate so poškodovane od kavitacije
rimljanka - zasebno mnenje

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

30. jun 2009 21:07

myway je napisal/a:
sem nova na tem forumu, vendar se nisem mogla upreti odgovoru. moram reči, da se strinjam jen. takoj ko je tema malo bolj občutljiva so takoj kritike in to se dogaja na večini forumov. ni kaj taka je slovenska kri. 

Če si ti nova na forumu sem jaz Ivan Zidar! Ti si jen in to je dokazano. Nesramno kršiš pravila foruma: Prijavljena si z več up. imeni, kar ni dovoljeno, predstavila si se vsaj enkrat z lažnimi podatki in še vsebinsko se pretvarjaš, da podpiraš nekoga drugega, podpiraš pa zgolj sebe.

Od vsega najbolj ne maram tovrstne zlorabe, ko se mi uporabniki 10x prijavijo in smetijo forum s tem da podpirajo izjave v svojih drugih "jazih". Mislim da tudi drugi, pošteni uporabniki ne marajo tega, ker dobivajo izkrivljene podatke o raznih reklamah.

V obeh različicah si izključena iz pisanja na te forume. Temo puščam odklenjeno, ker verjetno koga zanima.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

30. jun 2009 21:59

Bom spet malo nasmetila izven tega izginjanja parnih mehurčkov: ljudje, dajte si že enkrat dopovedat, da le pametni lahko v virtualnem svetu tako goljufajo, da jih nihče ne ulovi! Dokler pa je znanje nekje na relaciji, da se znaš registrirat na razne portale, vključit in izključit računalnik, tega pač ne počenjajte, ker izpadete le "neki še večji bebčki". Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti