Kavitacija hujšanje

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

28. jun 2009 12:13

brezveze, gibljite se pa zdravo jejte ali pa vsaj v mejah normale...govorim iz lastnih izkušenj, je pa včasih malo težko ja... ursyy

neznan uporabnik

28. jun 2009 14:50

hja sem vedela, da bom veliko ženskam stopila na žulj. moje sporočilo je samo, da vsak postavlja svoje prioritete. nekomu ni butasto it na kavitacijo pa vozi neko škripo, drugi živi v najemu in vzame kredit za bmw, tretji ... smo si pač različni. vsak dela za lastno dobro počutje in na svoj način. ne razumem pa tega zakaj je treba pljuvat po stvareh, ki jih ne poznaš? a se ne da preprosto odgovorit sem probala ni delovalo, ali pa sem probala je bil učitek tak in tak? je pa zanimivo, da je shujševalni salon na vsakem vogalu, če tja nihče ne hodi... pač vsak po svoje. kaj je s tem narobe?

neznan uporabnik

28. jun 2009 15:28

sem nova na tem forumu, vendar se nisem mogla upreti odgovoru. moram reči, da se strinjam jen. takoj ko je tema malo bolj občutljiva so takoj kritike in to se dogaja na večini forumov. ni kaj taka je slovenska kri. kar se tiče same teme pa moram povedat, da sama hodim na power plate že od spomladi. sem izredno zadovoljna! nisem ravno športen tip. še posebej kar se tiče športov v telovadnici. sama imam raje gibanje v naravi. lani sem šla na tečaj nordijske hoje, ki jo tudi izvajam kolikor mi čas in vreme dopuščata. vendar pa se redko vrnem pred 18 iz službe in pozimi takrat ni več svetlo. zato sem se odločila za vadbo na power platu. v istem salonu izvajajo tudi kavitacijo in imam priložnost videt rezultate na lastne oči. pa tudi moja kolegica se je s pomočjo kavitacije znebila trebuščka. ta gospa, ki ima salon pravi, da je uspešnost kavitacije zelo odvisna od samega tipa maščobe. meni osebno je odgovorila, ko sem jo prašala za moje "jahalne hlače", da bi imela premajhen učinek za ta denar. in mi prilagodila vaje na power platu tako, da se uspešno bojujem mojim hlačkam. meni se mi je zdelo izredno fer. moja kolegica pa je bila resnično zelo zadovoljna. želim vam lep popoldan!

booris  

član od: 11.11.2004

sporočila: 315

28. jun 2009 21:41

Najbrž bom sprožil vulkanski odziv, a bom vseeno zapisal, kar me žuli. Briga me, to zapišem in ne odgovarjam več. JEN poglej, si članica od 2003, po statistiki do sedaj s samo petimi odgovori na kulinaričnem forumu. Odkod naenkrat takšno zagovarjanje kavitacije? Pa ne, da se ukvarjaš s čim podobnim?! Samo vprašam, nič ne napeljujem. MYWAY - dobrodošla med nami s prvim postom, ampak večina med nami je začela z res kulinaričnimi temami. Kako to, da si se zbudila ravno pri tej temi? Mimogrede, če hočeš, da bodo tvoja sporočila brali, jim dodaj vsaj velike začetnice, ki manjkajo tudi pri JEN. Slučajno? Vsem želim lep dan! Boris booris Sporočilo je spremenil(a) booris dne 28. 2009 22:53

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

28. jun 2009 23:42

Ah, po moje sta si v žlahti, saj vidiš, da sta obe vesoljčka

tulka

neznan uporabnik

29. jun 2009 7:45

:D saj ne moreš verjet :D! tudi detektivi se najdejo. a potem sta tudi priv in ursyy v povezavi z mano?!? verjetno vam je jasno zakaj redko odgovarjam... poglejte malo odgovore tudi po drugih temah... mah saj ni važno. lej booris ne ukvarjam se s tem in ne tako goreče zagovarjam kavitacije. zagovarjam to, da vsak izbere svoj način. pa naj bo to tek, kavitacija, liposukcija, ... in če je to tema o kavitaciji, naj bo pač govora o tem. lep začetek tedna vsem!

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

29. jun 2009 7:55

Ko bo nekdo objavil še rezultate znanstvene raziskave, v kateri bom npr. jaz eden izmed poskusnih zajčkov, bom verjela. Malo morgen, pravim jaz vsem takim reklamam in če pogledamo še druge forume, nisem v manjšini. Je pa res, da se vse lepo sliši, ko ti predstavijo zadevo, pa ko hodiš tja, kaj pa potem, pa ja ne boš do konca življenja dajala malo morje denarja za nekaj, kar lahko po hitrem postopku izpuhti, denar itak, ostalo nezaželeno se pa povrne nazaj. Z nekaj vaje in discipline se da vse doseči, ajde, kože si doma ravno ne režemo, ampak "kiparimo" pa lahko. Tako da se čisto strinjam z boorisom. In tisto s "stopiti na žulj". to se na kulinariki počne vsakodnevno in v zelo različnih temah, enkrat lahko stopiš ti, drugič te pa kdo pohodi (parafraziram, ne mišljeno osebno). Loni Makaroni

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

29. jun 2009 9:28

Mene pa zanima kaj kavitacija sploh je (ja, sj vem, pejd pa poglej na strička Gugla - imam pač rajši vašo razlago ) ? Kako deluje, kaj se z nagrmadenim salom dogaja, kam izgine, kaj je potrebno jesti, a je fajn da tudi malo migamo pri tem, kaj se zgodi potem,ko ne hodimo več na to kavitacijo (mene beseda spominja na kavcijo, bog pomagaj ),........?? Se zadnje čase tudi sam borim z odvečnimi kilogrami , tako da bi mi kaka bližnjica prav prišla. Še splooh ker se neusmiljeno hitro bliža dopust in z njim moj Južni Otok tam pa je kar nekaj domorodk in je fajn narediti vtis. Za informacije se lepo zahvaljujem. LP hedonist

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

29. jun 2009 9:32

hedonist je napisal/a:
Še splooh ker se neusmiljeno hitro bliža dopust in z njim moj Južni Otok tam pa je kar nekaj domorodk in je fajn narediti vtis. Za informacije se lepo zahvaljujem. LP hedonist
Ognjič

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

29. jun 2009 9:57

Hedonist, boš malo hitreje za njimi stopil, pa bo Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti