Srečanje

tema je zaklenjena

gasperp  

član od: 21.1.2007

sporočila: 86

31. maj 2009 12:08

mamamia je napisal/a:
Če mi poveš, kaj je to USPEŠEN moški in LEPA ženska, lahko debatirmo. Dokler pa ne razjasnimo teh pojmov, pa je debata nesmiselna. Mamamia mamamia
To je pogoj za debato ja! gasperp

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

31. maj 2009 12:29

Wran mi sicer ni posebno blizu, ampak mislim da ni naredil drugega, kot povzel "mnenje" iz slovenskih medijev. Koga vidimo in o kom beremo? - to so tranzicijski novobogataši, ki so se ločili od svojih družin in sedaj vlačijo za sabo hčerino vrstnico, cenene lepotičnice, ki "krožijo" od enega do drugega, operirana oprsja, spumpana bedra, TV "voditeljice", mlade "igralke", moški ki so iz firm pred stečajem še iztisnili dovolj za eno lepo jahtico. Sem in tja se spomnijo na kakšno Finkovo, Purgovo, morda Škrabca (je tudi fotogeničen, pa se lepo prodaja), ampak s temi je težko delat zgodbe, ker jih ne moreš vprašat kakšen položaj imajo najraje in kje so si popravili nos - potem pa z njimi hitro opravijo. Lahko se ne strinjamo s tem, da bi mediji oblikovali narodove vrednote, ampak dejstvo je, da cvetijo kot še nikoli. Za preprosto dušico utegnejo predstavljati tudi edino resnico. Wranu pa - zelo malo verjetno je, da bi ženska vzela dedca zaradi lepih nog, obratno je pa zelo pogosto (je vedela že Marlene Dietrich). Lepa ženska brez ostalih kvalitet bo verjetno to kvaliteto čim dražje "prodala", saj drugega nima. Dedec z denarjem in brez ostalih kvalitet, si pa tudi ne more privoščiti kaj drugega kot njo. Lisa

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

31. maj 2009 18:13

Ob branju tega sem se spomnila na sledeče. Želela sem si (ali si je) princa na belem konju, potem pa je dobila konja v belem princu. mizarka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

31. maj 2009 18:44

Kdor verjame vase in je pripravljen delati na sebi, se učiti in izpolnjevati, bo lep in uspešen več sezon in verjetno celo življenje. In bo tudi življenjske poraze spremenil v nove priložnosti. Kdor verjame vase in ni pripravljen delati na sebi, bo po eni sezona nastopanja v tabloidih tako ali drugače odvržen na smetišče pozabe. Kdor ne verjame vase in ni pripravljen delati na sebi bo celo življenje zavidal tako tisti iz prvega in tako tistim iz drugega odstavka. In si bo celo življenje izmišljal razloge v stilu "saj je bilo grozdje itak kislo", ker bo treba odsotnost svojega poguma na nek način zakamuflirati. Kdor se pač ne počuti ne lepega in ne pametnega in ne uspešnega.....to pač ves čas na kaže na vrsto nemogočih in neužitnih načinov. Vendelina jr.

neznan uporabnik

31. maj 2009 20:56

vendelina,saj ne morem verjeti,kako si ti pametna.si se našla a ne.pa lep pozdrav. hmm

jampina  

član od: 5.12.2007

sporočila: 229

31. maj 2009 21:22

Wran je očitno vse pokosil in ima spet čas "debate" ,a pleveš pa nič,al je to "striktno žensko delo"? jampina

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

31. maj 2009 21:39

Oscar Wilde je zapisal, da so zanimive ženske s preteklostjo in moški s prihodnostjo. O silikonu, gubah, plešah,možganih in jahtah pa nič. Lep pozdrav, Sonja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. jun 2009 11:36

Wranči, midva sva iz različnih odstavkov. Ti si iz zadnjega. Vendelina jr.

GOSPAKATJA  

član od: 27.11.2007

sporočila: 259

16. nov 2009 22:08

lepota je moč ženske, moč, pa je lepota moškega! v (skoraj) vseh kulturah , je lepa tista ženska, ki je mlada in obeta plodnost- vsaj v moških očeh! v (skoraj) vseh kulturah , je za očeta bodočih otrok zaželjen tisti moški, ki obeta varnost in udobje otrokom in njihovi materi- vsaj v ženskih očeh! GOSPAKATJA

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

16. nov 2009 22:23

GOSPAKATJA je napisal/a:
lepota je moč ženske, moč, pa je lepota moškega! v (skoraj) vseh kulturah , je lepa tista ženska, ki je mlada in obeta plodnost- vsaj v moških očeh!v (skoraj) vseh kulturah , je za očeta bodočih otrok zaželjen tisti moški, ki obeta varnost in udobje otrokom in njihovi materi- vsaj v ženskih očeh!GOSPAKATJA

 

Hm, kot da bi Wran tole napisal  Sem bila prepičana, da mu je jernej peresa porezal.

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti