Ko se združijo talent, pridne roke, veliko ljubezni...in še kaj

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

5. jun 2009 12:06

Mamamia, a to sta tista dva policaja, ki sta se potem spomnila, da postavita radar in poslušata radio, ki bo povedal 'radar stoji v vasi ...', da bosta vedela, kje sta?

Atina

Sporočilo je spremenil(a) Atina dne 05. 2009 13:35

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

5. jun 2009 12:15

Možno, ja, čeprav sta iz vsaj 20 let starega vica ... mamamia

neznan uporabnik

5. jun 2009 13:45

Če sm jst una, ki ne ve ali sem jst ali katera druga, moram povedat, da sem jst jst in da bi šla s Trio Adio na kafe, mi pa probleme dela una druga k noče bit druga (ker sem jaz prva) in je rekla, da dokler ne razčistmo kako grejo lohk štirje v trio, ne bo nikamor hodila In zdej spet ne vem...???!!!! To pa je štala, to! japaja

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

5. jun 2009 13:55

Ej, ti, k ne veš a si ti al kera druga, ne zdej komplicirat še v 4 Adijo... : ) lidka [sonce]

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

5. jun 2009 15:29

Čaki mal, če greste pa Vendy, ežoj in japaja na kofe, potem bi šla pa jaz tudi zraven, mislim da ustrezam kriterijem - se ne bom našminkala pa ežoj se bo lahko z mano pogovarjal o Oshkoshu, edino z ono-ki-je-ena-druga-pa-je-bila-prej-kot-japaja-ampak-zdaj-je-druga še ne vem kaj bomo... to ste tako zakomplicirali, da ne vem če ne bi zraven povabili še matilde, ker je to konec koncev njena tema, pa smo jo totalno zasmetili (ampak jaz bi šla z matildo tudi na kofe )...

tulka

neznan uporabnik

5. jun 2009 16:08

Ežoj je kriv, ežoj je kriv Matilda res, take lepe torte, mi pa tlele z eno mineštro smetimo.. japaja

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

5. jun 2009 16:18

Zdaj pa jaz več ničesar ne vem. Na koncu se bo še izkazalo, da Japaja misli, da je Matilda, Ežoj misli, da je Vendy, nakar se zna zgoditi, da bo Tulka ugotovila, da je v bistvu jaz ... Ste tako zakomplicirali, da komaj še sledim tem identitetam.

 

Pa to je boljše kot kak film!

Atina

neznan uporabnik

5. jun 2009 17:12

Lej, matilda, da ne bomo čist zasmetili: kaj pa če ti tole, kar je zdaj Atina povedala (pa še podatki od prejšnjih sodelujočih), nekak vkomponiraš v svoje tortice? Po moje bi bila ta torta mogoče ne ravno najlepša, bila bi pa najbolj razgibana prav gotovo? Okrašena s perjem mogoče? Kdo bo kdo (princeska, angelček, hudiček, goba, gobec, škratek..), to odločitev bi tebi prepustila, če pa že glih sprašuješ, bi bla pa jaz angelček. (Uno k ni jst pa u čokolado skrij) japaja

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

5. jun 2009 20:36

Atina je napisal/a:

Zdaj pa jaz več ničesar ne vem. Na koncu se bo še izkazalo, da Japaja misli, da je Matilda, Ežoj misli, da je Vendy, nakar se zna zgoditi, da bo Tulka ugotovila, da je v bistvu jaz ... Ste tako zakomplicirali, da komaj še sledim tem identitetam.

 

Mejdun, da si mi že ves čas nekam sumljiva... ne vem, če ne boš morala še ti na kofe, da se tole vse skup nekako razčisti...

tulka

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

21. jun 2009 1:32

http://jagode-zavri.blogspot.com/

Matilda, za tele zadnje tri tortice! Pa kako ti rata take detajlčke, kot so gumbki na bodiju za novorojenko,pa vzorčki na "pleteni" jopici, pa tisti "divji" valovi pri gusarjih naredit?

Samo gledam in se čudim...

Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti