Ko se združijo talent, pridne roke, veliko ljubezni...in še kaj

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

1. jun 2009 9:55

Elaphus, tele torte so res nekaj posebnega, saj na nobenih drugih ni punčk, ki spijo, s trepalnicami, angelčkov z zobki, medvedkov s smrčki ipd... Te torte SO nekaj posebnega in tudi sama mislim, da odstopajo od ostalih. In ne morem jih prmerjat z rožami in ostalimi okraski... Ostale članice itak pohvalim v drugih temah, če se mi zdi primerno. In ta tema je odprta zaradi tega, da vidimo, KAJ in KAKO se da naredit... IN DA TO nastaja nekje pri nas, v Sloveniji. To niso samo torte nekje z neta, oddaljene... Tako kot vsi imaš tudi ti pravico do svojega mnenja in da poveš to, kar misliš. lidka [sonce]

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

1. jun 2009 11:18

lidka je napisal/a:
Elaphus, tele torte so res nekaj posebnega, saj na nobenih drugih ni punčk, ki spijo, s trepalnicami, angelčkov z zobki, medvedkov s smrčki ipd... Te torte SO nekaj posebnega in tudi sama mislim, da odstopajo od ostalih. In ne morem jih prmerjat z rožami in ostalimi okraski... lidka

Končno nekdo, ki je jasno in konkretno napisal, zakaj se mu zdijo te torte "naj".  Proti takim argumentom ni ugovorov .

lp

cervus

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. jun 2009 11:23

Ježeš, punce, kjer ni foušije, je za vse dovolj. Ne se zdaj iti neke tičinaste vojne, for god's sake... Oziroma, če se bomo cufale in praskale, dajmo se za kaj konkretnega tipo Zdravko Čolić ali pa George Clooney, Benicio del Toro, Duchovny (tole sem pustila za proxy)....ne pa zaradi tort in begonij..... Matilda, jaz sem v fotkanju obupno povprečna. Zato raje prepuščam fotkanje mojih umislekov tistim, ki so v tej veščini z naskokom boljši od mene. Vendelina jr.

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

1. jun 2009 11:25

Aja men pa je moj rekel, da mu je bla moja torta najlepša ko sem jo za rojstni dan spekla. Gori so bli gozdni sadeži okoli pa smetana. Tolko da veste! Začetnica

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

1. jun 2009 12:06

Sploh pa, vse ostale torte in druge kuharske in ostale umetnije drugih članov in članic smo lahko do nezavesti hvalile in občudovale že v albumih. Teh, Matildinih pa, (vsaj jaz) do sedaj nisem videla še nikjer (nisem nikjer našla albuma pod tem imenom), zato sem zelo vesela, da je Katka prilepila povezavo do njenega bloga. In če ne bi ena od članic povedala, da gre za Matildo, ne bi niti vedela, da je ta mojstrica v bistvu "doma" na Kulinariki.

V smislu oblikovanja figuric so Matildine res presežek - tudi mene je, tako kot Lidko, kar zvijalo, ko sem videla vse tiste ljubke detajlčke (trepalnice, zobke, angelske kodrčke, metuljčke na žičkah ...)

In prav tako sem "dol padala" (pa ne edina), ko sem v posebni temi lahko občudovala krstno torto Unicorn in Stane r.

Z veseljem pogledam in pohvalim vse, kar je res lepo! V čast mi je, da sem na tem portalu v družbi tako imenitnih "sladkornih"umetnic!

Matilda, tebi želim pa še ogroooomno (beri naročnikov) priložnosti za tvoje ustvarjanje.

Mojca

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. jun 2009 12:14

ZAČETNICA je napisal/a:
Aja men pa je moj rekel, da mu je bla moja torta najlepša ko sem jo za rojstni dan spekla. Gori so bli gozdni sadeži okoli pa smetana. Tolko da veste! Začetnica
That is the statement! Lady beginner, iz previdnosti raje nisem dala na seznam Zlatana, ker vem, da tam pa ti nimaš nobene milosti in solidarnosti.... Vendelina jr.

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

1. jun 2009 22:31

Ooooooooooooooooooo, še ena nova tortica je na linku. Pogleje si in se čudite, občudujte in ne pozabite dihati

Matilda, res ne najdem besed. Fenomenalno (mogoče bi bila ta primerna)

MM

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

2. jun 2009 15:52

Joj, kakšni detajli spet. Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jagode, pa zajec, pa spet, nad tem sem najbolj navdušena, zobki pri punčki... (midva z mojim sva zadnjič oba z odprtimi usti gledala tele torte doma)... Matilda, mega delaš, res... lidka [sonce]

SINEJA  

član od: 22.9.2006

sporočila: 676

2. jun 2009 16:01

Matilda čudovite torte delaš,še naprej nas razveseljuj s svojimi umetnijami.

SINEJA

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

3. jun 2009 14:03

punce, če imate preveč energije za sračkat okrog, katera dela lepše torto, kuhalnico v roke in na delo. Meni najlepša torta je bila od moje hčerkice, ko je gor pritisnila svojo rokico in je potem sploh nismo hoteli pojest. Pa ne zato, da ne bi imela čistih rok ampak ker je bilo res prisrčno. Malčica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti