Iščemo stanovanje !!!

SANITETA  

član od: 5.7.2005

sporočila: 92

tema odprta - 29. maj 2009 7:20 | ogledi: 2.900 | odgovori: 14

Z ozirom na to, da  je na naši Kulinariki moč najti skoraj vse, se bo morda z vašo pomočjo našlo tudi primerno stanovanje za mojo kolegico, ki ji , zaradi prodaje stanovanje, ki ga ima sedaj v najemu, preti izselitev.

Iščemo torej solidno stanovanje ( garsonjera, enosobno ...), v Ljubljani,  z najemnino okoli 200 EUR na mesec plus stroški.

Za vašo pomoč se najlepše zahvaljujem in vam vsem želim lep in topel dan ! 

 

Kontaktirate me lahko kar na ZP .

saniteta

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

29. maj 2009 7:48

Ker je naslov teme pravi, pristavim še jaz svoj piskrček - sama pa iščem nekaj podobnega za kupiti in ne najeti.

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

29. maj 2009 7:51

Tudi mi iščemo garsonjerico v LJ, ampak pod 500 EUR + stroški nisko našli še nič..Ali je sploh možno dobiti za manj denarja kaj solidnega?

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

29. maj 2009 9:36

GArsonjera, pa 500 evrov namejnine? To je pa res drago. V Lj v centru mesta namreč stanuje hčerka skupaj s še dvema študentoma v trisobnem stanovanju (80 kvadratov) , obnovljenem in v zelo dobrem stanju, in je mesečna najemnina 600 evrov plus stroški (teh je za okoli 35 evrov na mesec na vsakega). Tako da mi je teh 500 evrov plus stroški za garsonjero res veliko. Saniteta, ste iskali po portalu slonep.si? Tam se marsikaj najde. Mamamia mamamia

SANITETA  

član od: 5.7.2005

sporočila: 92

29. maj 2009 9:52

Mamamia, seveda smo iskali in še iščemo, povsod, pa še na kulinariki. Zakaj pa ne, saj se ponavadi prav tam kaj najde, kjer  najmanj pričakuješ. Tukaj pa se marsikdaj zgodi,  tudi kakšno razsvetljenje.

Hvala za pomoč ! Se priporočam v nadalnji proces iskanja !

Lep ozdrav vsem!

saniteta

ursulinka  

član od: 12.6.2008

sporočila: 92

29. maj 2009 10:27

stanovanja v lj so res draga, in tudi meni se zdi 200 eur za garsonjero ali enosobno stanovanje premalo, oz. si bi želela da bi se dobilo kaj takega :) sama imam trenutno v najemu stanovanje-enosobno za 350 na mesec, plus stroški seveda, in je bila to ena izmed ugodnejših variant pred dvema letoma ko smo iskali stanovanja, zdaj mislim da so za najem še dražja, za prodajo pa ne vem, mislim da se cene za prodajo/nakup trenutno ne dvigujejo, vem pa ne. je pa res da je tudi 500eur preveč, za neko solidno stanovanje, po mojem mnenju. res je pa tudi to, na so glede na kvadraturo oz. velikost v razmerju s ceno najdražja pač ta manjša stanovanja, vsaj takšne so moje izkušnje... lp ursulinka

neznan uporabnik

29. maj 2009 10:40

Za 200 € dobite v Ljubljani mogoče garažo. Žal. Za ta denar se morate usmeriti ven iz Ljubljane ali pa deliti stanovanje. Jaz sicer upam, da vam bo uspelo, vendar raje malce (precej) dvignite ponujeno ceno, sicer bo kolegica prisiljena vzeti prvo stanovanje, ki ji bo ponujeno, da ne bo postala brezdomka. jancka

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

29. maj 2009 10:50

Res je, za 200 eur moraš stanodajalca že poznati ali pa je stanovanje resnično v slabem stanju. Še kletne sobe so dražje.Tudi jaz menim, da bi bilo smiselno iskati izven Ljubljane ali pa nekoga, s katerim si bo delila stroške in najemnino. Vso srečo. RadaJem

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

29. maj 2009 11:19

Mamamia trisobno v centru za 600 + stroški, ja, ni poceni a take so nekako cene. Stanovanje išče sin, ki sedaj živi skupaj še z dvema v manjšem, a lepem stanovanju na Viču (kuhinja, dnevna soba in spalnica) za ceno 560 + stroški.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

29. maj 2009 11:57

Saj, jaz menim, da smo za 600 evrov za trisobno stanovanje v strogem centru mesta (Trubarjeva) zelo dobro prišli skozi, upoštevajoč zahteve po 500 evrih za garsonjero. Sploh, ker so študentje sami v stanovanju in je tudi stanodajalec en zelo prijeten gospod, ki niti ne hodi v stanovanje, če nikogar od študentov ni v njem, ga tudi ne moti, če občasno kdo drug prespi pri njih, skratka dokler se mladinci držijo dogovorjenih pravil gospoda sploh ni na spregled. Le enkrat na mesec pride po najmenino in odrezke od položnic za stroške, spije z njimi kavico ali sok in gre. Že to je vredno kak evro več plačila na mesec, za povrh pa tudi prevoznih stroškov ni, ker je vse na dosegu. Ker tudi bus karta pa kak taksi zvečer in podobno kar nanese na mesec. Mamamia mamamia

neznan uporabnik

29. maj 2009 13:24

V trosobnem stanovanju, v katerem živi moja sestra, se bo 1.7. sprostila soba za 1 ali 2 osebi. V BS3, cena za sobo je okrog 230 € plus stroški. V stanovanju trenutno živijo 4 osebe. Če slučajno koga zanima, več podatkov na ZS. Sicer pa, ko je sestra iskala svoje stanovanje, so ji za 300 € ponujali "stanovanje", ki je imelo WC v omari, zaradi plesni pa se ni videla barva sten ... in se je tudi ona odločila, da gre raje za cimro. Svetujem vam, da vi naredite enako. Resda se moraš naučit bivat z nekom, je pa lahko kvaliteta življenja v stanovanju precej višja. jancka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti