Kako napisati pritožbo?

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

17. jan 2012 9:47

Srečno!

 

naor

minaa  

član od: 24.2.2009

sporočila: 15

17. jan 2012 11:37

Hvala naor:)

Prišla nazaj,, punce ni blo tako grozno sploh niso grozni, prijaznii so:))

Začela je seveda z njenim spodbijanjem moje pritožbe in da sem v redu, da se za tako bolniško daje največ 5 tednov bolniške in na podlagi izvidov mi ne more podaljšat, "OSTALO BO TAKO KOT SEM V ZADNJEM SKLEPU NAPISALA"!!,,je rekla...vendar se jim nisem pustila in sem jih postavila pred dejstvo "KDO NOSI ODGOVORNOST, ČE SE MI PACIENT PONESREČI?"

No, pa me je poslala ven in naj počakam na odločbo, podaljšali so mi do konec meseca naslednjič se lahko pritožim še enkrat ampak z novim izvidom, in tudi obvezno ga moram poslat njim četudi se ne pritožim.

 

No, toliko za zdaj:))

Zdaj sem zbrala malo poguma in bom večkrat z veseljem tudi jaz kaj na kulinariko napisala:))

 

Lepo bodite, srečno tudi vam:)

minaa

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

17. jan 2012 11:53

Bravo minaa, tako se dela. Je treba pogum na kup zbrat in biti neusmiljen. Čimprej se pozdravi

Viva Meier

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

17. jan 2012 16:30

Tudi jaz ti želim, da se pozdraviš čimprej. Bolje kakšen teden več doma, pa bo potem v redu, kot pa da boš imela stalne težave, sploh pa pri tako težkem delu kot ga opravljaš!

 

naor

minaa  

član od: 24.2.2009

sporočila: 15

17. jan 2012 22:44

Hvala Viva Meier, hvala naor...upam, da se bom čimprej pocajtala.:)

Pozdravček

minaa

radomateja  

član od: 20.2.2011

sporočila: 1

28. sep 2017 11:31

 danes pisem pritožbo na zzzs zaradi staleza ki so mi ga ukinili prosim za kakšen nasvet

radomateja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

28. sep 2017 15:22

radomateja je napisal/a:

 danes pisem pritožbo na zzzs zaradi staleza ki so mi ga ukinili prosim za kakšen nasvet

radomateja

 Takole n daleč pa brez podatkov ne bo šlo. Zakaj so ti ukinili stalež? Ugovarjati moraš razlogom, ki so ti jih navedli, in seveda priložiti kak dokaz v podkrepitev tvojega prepričanja.

Pritožbo začneš z navedbo orpavilne številke spisa, tako bodo takoj našli tvojo mapo in vedeli za kaj gre, potem napišeš, zakaj ugovarjaš sklepu o ukinitvi staleža, in navedeš razloge, zaradi katerih ugovarjaš in priložiš potrebne listine.

To so osnove vsake pritožbe in ugovora.

mamamia

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12650

28. sep 2017 17:29

mamamia je napisal/a:
radomateja je napisal/a:

 danes pisem pritožbo na zzzs zaradi staleza ki so mi ga ukinili prosim za kakšen nasvet

radomateja

 Takole n daleč pa brez podatkov ne bo šlo. Zakaj so ti ukinili stalež? Ugovarjati moraš razlogom, ki so ti jih navedli, in seveda priložiti kak dokaz v podkrepitev tvojega prepričanja.

Pritožbo začneš z navedbo orpavilne številke spisa, tako bodo takoj našli tvojo mapo in vedeli za kaj gre, potem napišeš, zakaj ugovarjaš sklepu o ukinitvi staleža, in navedeš razloge, zaradi katerih ugovarjaš in priložiš potrebne listine.

To so osnove vsake pritožbe in ugovora.

mamamia

    Mamamia, sama sem dve leti bila boj z mlini na veter, ne bom navedla, s katerimi, sama napisala pritozbe in na višjem sodišču dosegla svojo pravico. Moram pa povedati, da sem vse , kar je bilo treba narediti in priloziti, oz. se sklicevati, naredila sama, brez pomoči drugih, vendar srčno upam, da je bilo to prvič in zadnjič v zivljenju, kajti izgubila sem veliko zivcev in neprespanih noči, vendar se je splačalo, ampak je trajalo vse skupaj od začetka, do konca, več, kot dve leti.   Radomateja, tebi pa svetujem, da si vsak spis, oz. papir, ki ga boš dobila, dobro prebereš, ne enkrat-večkrat, da boš razumela, zakaj se gre in znala ukrepati.

Še to, ko sem bila klicana na sodišče, je zraven mene sedela neka zenska, ki pa je imela svojega zastopnika, po pravici povem, da mi je šlo na bruhanje, ker sem bila sama in tudi , ko sem stopila prvič v zivljenju v sodno dvorano, zagledala vse tiste ljudi, so se mi zašibile noge in postalo me je grozno strah, počutila sem se , kot najhujši kriminalec, no sodnica je to takoj opazila in mi s prijaznimi besedami povedala, da naj me nič ne skrbi, da je vse v redu.  Moram povedati še to, da nisem kršila nobenega zakona, pač pa sem neko zadevo zamudila, ne po svoji krivdi.

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Sporočilo je spremenil(a) mopsika dne 28. sep 2017 17:35

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti