Quick bikini

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

tema odprta - 22. maj 2009 16:48 | ogledi: 2.536 | odgovori: 8

V nabiralniku me je med poplavo reklam čakala še tale:-7 kg v 7 dneh! Me je kar vrglo. A je mogoče, da se vse te zadeve res prodajajo, pa da si kdo upa kaj takega ponujat? Saj 7 kg v enem tednu še z liposukcijo ne zgubiš. Pa me vseeno zanima: a je katera slučajno to naročila? A ste že kdaj izgubile kakšen kilogram samo s pomočjo kakih tablet ali kakšen cm samo s pomočjo kreme?

Ker jaz sem se morala kar potrudit, da sem po vsakem porodu spravila dol dobrih 20 kg...

čoko

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

22. maj 2009 17:13

Moralno nedopustno je naivnežu dopustiti, da obdrži svoj denar.

Drejček

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

22. maj 2009 18:14

čoko je napisal/a:
V nabiralniku me je med poplavo reklam čakala še tale:-7 kg v 7 dneh! Me je kar vrglo. A je mogoče, da se vse te zadeve res prodajajo, pa da si kdo upa kaj takega ponujat? Saj 7 kg v enem tednu še z liposukcijo ne zgubiš. Pa me vseeno zanima: a je katera slučajno to naročila? čoko

 

Tale stavek me je pa v dobro voljo spravil!

Vanja

neznan uporabnik

22. maj 2009 19:58

če boš nehala jesti boš prvi teden zgubila 5kg , drugi teden pa že 10kg.s pripravki za hujšanje boš izgubila samo denar. hmm Sporočilo je spremenil(a) WRAN51 dne 22. 2009 22:05

nina _  

član od: 31.10.2008

sporočila: 156

23. maj 2009 19:34

@WRAN51: Izgubila bo samo mišično maso in se tako tehnično gledano (razmerje maščoba: mišice) celo zredila. Se pa strinjam, da so vsi ti obliži, kreme in nevem kaj še vse popolnoma brezveze. Ti pa dejstvo, da obstaja toliko različnih preparatov pove, da lahko tudi tu najdemo ogromno tržno nišo. Če hočemo shujšati je treba v telo vnesti manj kalorij kot jih porabimo - to pa definitivno ne pomeni stradanja, ampak telesno aktivnost. nina _

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

24. maj 2009 16:56

No, saj jaz teh neumnosti ne kupujem, rajši shujšam počasi, zanesljivo in zastonj... (oziroma mi zdaj na srečo ni več treba). Ampak vedno znova me presenetijo te reklame in se potem sprašujem, kdo temu nasede, pa tudi, kakšni so (oz. verjetno kakšni NISO) rezultati. Osebno bi rajši kupila za 30 eur manj redilnih zadev, dodala še tistih 30, ki jih ne bom potrošila za tablete in si privoščila kakšno savno ali masažo, za 60 EUR, bi že kaj dobila. Pa ni vrag, da se ne bi poznalo. čoko

nina _  

član od: 31.10.2008

sporočila: 156

24. maj 2009 20:00

BRAVO! nina _

patka  

član od: 16.8.2008

sporočila: 372

25. maj 2009 9:41

Ja po moje pa je vse skupaj kar učinkovito. V glavnem povsod ti namreč dodajo še jedilnik ali program telesne vadbe ali pa celo oboje. Pa ni vrag, da ti potem ne pomaga, mislim to zadnje. patka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

25. maj 2009 10:10

patka je napisal/a:
Ja po moje pa je vse skupaj kar učinkovito. V glavnem povsod ti namreč dodajo še jedilnik ali program telesne vadbe ali pa celo oboje. Pa ni vrag, da ti potem ne pomaga, mislim to zadnje. patka
JA, pomaga ti primeren jedilnik v kombinaciji z vadbo. In potem ne potrebuješ nobenih pripravkov. Ker itak amo spodbujajo izločanje tekočine iz telesa, zato smo lažji. In voda učinkuje enako. Zame je to metanje denerja proč. Brez muje se še čevelj ne obuje, pa bi hitro shujšali ... Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti