Mikser za otroško hrano

TajaLina  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1

tema odprta - 21. maj 2009 13:53 | ogledi: 4.983 | odgovori: 11

Približno 1 mesec že uporabljam mikser za pripravo otroške hrane babymoov. Kupila sem ga na spletu http://www.za-otroke.si/oprema-in-dodatki/o in je super (zelenjavo skuham, zmiksam, hrano odmrzujem, steriliziram stekleničke ... praktično!). priloženih je sicer nekaj receptov za hrano za dojenčke. Če pa ima katera še kakšnega, se priporočam.

TajaLina

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

21. maj 2009 13:59

Hoj,

poglej malo po kulinariki pod otroško hrano, boš našla kup dobrih idej. Sicer pa lahko otroku zmiksaš skoraj vse, kar jeste ostali...

tulka

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

21. maj 2009 14:04

Kakšen poseben mikser pa je to? Sem videla v linku, da to lahko nekaj še kuha? Jelenckova

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. maj 2009 14:28

Jelenčkova, to ti je takšno čudo od mikserja zavoljo katerega se nemudoma vlčaniš na KulSlo in je že tvoje prvo sporočilo propagandne narave in to zastonj...Namesto, da bi produkt oglaševali na pasicah od spletne strani, ker konec koncev, tale produkt res po vsebini paše na oglaševanje na to stran kot ata na mamo....... Vendelina jr.

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

21. maj 2009 14:48

Pa res, Vendy, oko sokolovo... potem me pa ne bo vest pekla, če ga malo skritiziram oziroma dodam, da je navaden mikser za pripravo otroške hrane čisto kul stvar.

tulka

neznan uporabnik

21. maj 2009 15:06

Pa joj, no! To je pa res edina propaganda pri vas (sej se skor ne upam rečt "pri nas"!!??)? Novopečena mamica sprašuje za kakšne dodatne recepte, ali pa sem spet narobe razumela? In komaj se prijavi, takoj lop! po njej! Zakaj? Zaradi propagande? japaja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

21. maj 2009 15:19

japaja, kar navadi se, ne maramo tistih, ki še preden se včlanijo do konca, propagirajo karkoli, vsaka reklama nekaj stane, zato imamo včasih prav radi ključke na kaki temi. Jernej in co. tudi ne živijo od zraka.

In tako je na večini forumov, po katerih jaz skačem.

Loni Makaroni

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

21. maj 2009 15:49

Zanimivo , ampak mi smo čisto lepo preživeli ob ribežu in vilicah .

Bernarda

neznan uporabnik

21. maj 2009 16:16

Evo, javno priznam, da sem totalen idiot! Ko so bili naši otroci še dojenčki itak nismo imeli vsemogočnih mašin in sem pripravila hranco na način, ki je bil takrat v navadi. Nekatere nove mamice kupijo ali pa podedujejo aparate za pripravo, gretje, vzdrževanje temperature hrane ali pijače za dojenčke itd.itd. Itak je to bogovska tržna niša.. In sem šla prav pogledat, kakšna reklama je predmet nezadovoljstva v tem primeru. Kako že piše? Rdeče bel aparat za pripravo hrane ali nekaj podobnega? No, skratka, jaz bi ta aparat težko opisala z besedami, kakšne konkretne oznake pa pravzaprav nima. Zato bi najbrž jaz, zaradi lažjega razumevanja, tudi napopala tisti link? Da bi, kdor bi mi hotel pomagati z idejami za nove recepte, lahko bolj konkretno pomagal, včasih je tako, da se v vseh pripravah, ki so namenjene "miksanju", ne da pripraviti vsega na isti način.. Kakor koli, mene danes v zvezi s pripravo hrane za dojenčke ne gane več. Na KulSLo je tako ali tako celih 29 receptov in čisto vsi niso samo za dojenčke. Jaka izbira v primerjavi s tenstanim krompirjem! Gane me pa, če kdo nima posluha za sočloveka. Na tak ali drugačen način. Propaganda? Sem prej z veseljem odprla vse v zvezi s šotori in nisem imela občutka, da kdo zganja propagando? Pravzaprav pa ne bi bilo čisto nič narobe, če bi se kakšen kodeks kdaj pa kdaj obnovil. Da se ve, kdo je junior, kdo je senior, kaj komu pritiče in tako dalje? Bi bila hvaležna. Da ne bi delala napak. Da vam ne bi kradla časa. Povzročala napore. Da bi konji lahko prosto dirjali.. japaja

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

21. maj 2009 20:49

Uf, koliko prahu za tale mikser. To bom pa morala iti na lastne oči ga pogledat Jaz imam pač rada različne strojčke, če so pa rdeče barve pa še posebej. Jelenckova

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

21. maj 2009 21:00

Jelenčkova, najprej bo treba malo telovadbo zganjat

 

 

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti