Venske golenske razjede

neznan uporabnik

26. maj 2009 8:40

Če še ni plačala in če ste si premislili, ni nobene ovire, da ne bi naredili po svoje? Brez duvanja, samo v ilustracijo: sama sem ušla s porodne mize in kasneje rodila tako kot se šika, ušla iz ortopedske klinike, danes skačem gumitvist brez operacije kolena, sinu so določili da ima astmo in meni ponujali zloženko z naslovom "kako živeti z astmo", danes je nima (no, tud včeri ne) hči je imela katastrofalen zlom noge, danes pleše hiphop, če ne bi bilo po moje.. včasih je treba drugo, pa tretje, pa četrto mnenje, na koncu skombiniraš vse in narediš tako, kot ti občutek tam okrog popka reče, da je pravilno. za popestritev in boljše razpoloženje(?): dva stara prijatelja. prvi se je zdravil zaradi alkoholizma. v bifeju se oba nacejata. drugi vpraša prvega: "Ej, ampak a se nisi ti zdravil zaradi alkoholizma, zdej pa piješ k žolna?" prvi: "Sem se zdravil, ja, ampak so me zašuštral!" japaja

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

26. maj 2009 12:07

Moj oče je imel pred tremi leti najprej eo rano, , potem se je v bližini naredeila še ena, in potem sta se razširili  in združili v eno veliko....Nobena terapija osebnega zdravnika ni pomagala, nakar smo zvedeli za dr. Vrabla (Živan Vrabl), takrat je imel ordinacijo v sklopu ZD Ptuj. Rano mu je najprej z laserjem očistil, nato pa je imel oče 3x tedensko "kisikovo terapijo". rana se je pričela hitro občutno manjšati. Ker smo precej oddaljeni od Ptuja, nam je dr. vrabl predlagal, da opravimo terapijo v domači ambulanti - v bistvu bi jo lahko kar doma. Poanta je v tem, da se okoli rane naredi "komora" v katero se dovaja medicinski kisik. To smo naredili tako, da je dal oče nogo v veliko vrečo, ki smo jo pod kolenom stisnili, notri pa napeljali cevo od jeklenke s kisikom. Komora je bila napihnjena dobre pol ure, trikrat na teden. Naj povem, da se je zdravnica od te "terapije" povsem distancirala, tudi po slabem mesecu dni, ko je bila ana povsem zaceljena. In ni se odprla do danes. Strošek - v plinarno sem peljala na naše stroške zamenjat jeklenko (ker je bila prejšnja že prazna).

Če še ni prepozno se pozanimajte na Ptuju, zdravnik je zelo znan tudi po zdravljenju težav s hrbtenico.

lp,

robida

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

26. maj 2009 12:08

Otočanka žal sem šele danes opazila to temo, tako da...

 

lp

robida

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

24. jul 2009 10:27

Otočanka, kako je z mamo? Ali ste šli v Avstrijo? angie

otocanka  

član od: 8.5.2008

sporočila: 7

29. jul 2009 16:49

Pozdravljeni! Se že dolgo pripravljam,da vam poročam,kako je z mamo,a sem kar odlašala,zdaj pa me je spodbudilo prijazno vprašanje angie.orhideje. Čeprav je bila mama pri dr Rossu v Lipnici že naročena za operacijo, si je po prvem pregledu,kjer ji je svetoval eno res odlično kremo Wundgel Betaisodona- torej kremo za rane,s pomočjo katere so se ji rane v enem mescu zacelile, premislila in smo na podlagi vaših priporočil operacijo zaenkrat odpovedali in šli na pregled k dr Živanu Vrablu.Ta je mami takoj,ko je prišla skozi vrata povedal, da ima neravno medenico, svetoval ji je nošnjo vložka za čevlje na eni nogi, spati mora na visokem vzglavju, pod kolena si mora pri spanju dajati blazino in kuha si čaj iz hrastovega lubja.Čaj kuha 15 min,doda malo hipermangana in si 15 min na dan namaka nogo.Ta čaj ji je pozdravil tudi rano,ki jo je imela med prsti na nogah.Svetoval ji je še,naj ne uporablja nobenih mazil,ampak mazanje s cvetovi divjega kostanja,namočenega v žganju.Uporablja kompresijske nogavice.Pregled in svetovanje jo je stalo 81 evrov. Trenutno stanje:rane so zaceljene s pomočjo kreme Betaisodona, po upoštevanju nasvetov dr. Vrabla pa pravi,da noge niso več boleče in občutljive,kot so bile prej. Zaenkrat smo zadovoljni s stanjem in bi se vsem, ki ste se oglasili, še enkat zahvalila za pomoč. otocanka

otocanka  

član od: 8.5.2008

sporočila: 7

29. jul 2009 16:52

P.s. Tako obširna sem bila,da bo lahko še komu drugemu prišel prav kak nasvet! otocanka

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

29. jul 2009 18:32

Oh, kako vesela sem za tvojo mamo, da se je tako dobro izteklo. Želim ji vse dobro še naprej, tebi pa lep dan še naprej. angie

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti