Paketi in ležišča dormeo

ivona  

član od: 22.4.2006

sporočila: 67

tema odprta - 20. maj 2009 9:38 | ogledi: 5.076 | odgovori: 26

zdravo!

mene pa zanima, če ste te prešite odeje oprali pred uporabo. ker meni smrdijo po novem, bi jih rada oprala, pa nisem čisto prepričana, da bojo še isti iz pralnega stroja. prala bi pa na 40 in koliko obratov?

pa še zanima me kako ste kaj zadovoljni uporabniki ležišča dormeo- imam ga namen kupiti, pa ker jih je veliko vrst, me zanima katerega priporočate vi?

lep pozdrav

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

20. maj 2009 10:24

Jaz imam Dormeo Comfort že 4 leta,meni je super.Res je,da me je prvi teden vse grozno bolelo ampak od takrat spim kot angelček :). Me pa prešita odeja spravlja ob živce.Prevleka se zapne samo na vrhu in na koncu,pri straneh pa je vse "frej" in ponavadi se zjutraj zbudim zrolana v pregrinjalo.Razmišljam,da bi pregrinjalo snela ali pa vse skupaj pospravila in iz omare privlekla odejo Dormeo... Roncolino

Maja_Klan  

član od: 2.3.2006

sporočila: 8

20. maj 2009 11:15

En teden je od tega, ko sva kupila ležišče Dormeo 12+2, in moram povedati, da bolje še nisva spala. Brez pretiravanja je Dormeo vreden vsakega denarja! Prav tako uporabljava blazine Memosan (s koščki spominske pene) in razlika med njimi ter starimi (klasičnimi) blazinami je neverjetna. Po dolgem času me končno ne bolijo več ramena, vrat, glava ... Skratka, eden najinih najbolj posrečenih nakupov. Maja

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

20. maj 2009 13:07

Roncolino je napisal/a:
J Me pa prešita odeja spravlja ob živce.Prevleka se zapne samo na vrhu in na koncu,pri straneh pa je vse "frej" in ponavadi se zjutraj zbudim zrolana v pregrinjalo Roncolino
Na notranjo stran sem prišila po tri stiskače - "drukerje", To so kopirali star model kapne. Samo stari modeli so imeli tudi po dolžini zapognjen rob in tri gumbe, nova verzija pa malo prIhrani pri blagu. Pred uporabo sem vse oprala na 40 stopinj, brez problema, ne gre nič v barvo, opere se lepo. Imam oranžno - rjavo kombinacijo Lp Nasha

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

20. maj 2009 13:51

U Nasha tudi dobra ideja.Hvala! Imam pa tudi jaz oranžno-rjavo kombinacijo in vizualno je prfect,sploh v moji majhni oranžni sobi mi vse posvetli in poveča Roncolino

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

20. maj 2009 14:03

Jaz sem decembra kupila nove jogije 12+2 in sem do sedaj zelo zadovoljna z njimi. Posteljnino pa še nameravam kupiti. Pravite da je v redu?

Kyara

ivona  

član od: 22.4.2006

sporočila: 67

20. maj 2009 19:50

evo sem dala prešito odejo oprat in dobila ven zmazek- prala sem na 40 stopinj pri 800 obratov in ko sem potegnila iz pralnega stroja bi me kmal kap. odeja je popolnoma lisasta in kar brez barve po nekaterih delih. kaj nej pa zdj nardim? imam pa isto rjavo - oranžno kombinacijo. ivona

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

20. maj 2009 19:54

Glede na to, da v reklami zatrjujejo, da je celotna kolekcija pralna pri 40 stopinjah, jo  (z računom seveda) odnesi tja kjer si jo kupila in jo reklamiraj.

nola

MARTAQ  

član od: 1.2.2008

sporočila: 120

21. maj 2009 9:32

Jaz odeje nisem prala, oprala sem pa prevleko za blazino in odejo. A so vaše tudi tako zmečkane, da se jih komaj da zlikat? lp

neznan uporabnik

21. maj 2009 11:34

sem ravno včeraj hotela kupit to odejo, hvala kulinariki ste me ustavili. nola, si šla reklamirat? poročaj prosim. nisem se še poglobila v deklaracijo, ampak kaj pa, če je pri pranju kriva centrifuga? tudi mene je malce ustavljalo to, da bi lahko noge zašle tja med prevleko in odejo, glede na kroj. prtiskavci ali drokerji ali stiskači - super rešitev. japaja

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

21. maj 2009 11:36

Zmečkano je pa res precej. Prala sem s tekočim detergentom za fino perilo, pa je vse v redu. Vsekakor napišite svoje izkušnje še ostale. Če si prala po predpisih bo vsekakor potrebna reklamacija. Lp Nasha

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti